Treść opublikowana przez marcintuchola
-
A6 C7 3.0 BiTDI S-line
Jadąc do 250km/h da się 13 / 14litrów spalić. Osobiście najwiecej miałem 13 litrów na odcinku 580km.
-
Audi RS4 Avant 2.9 TFSI Glacier white - odebrana
RS nareszcie zaczyna mi się podobać tak jak RS4 B5 było dla mnie najpiękniejsze tak teraz RS4 B9. Gratuluje auta marzeń!
-
AUDI A6 C7 3.0 TDI QUATTRO :) FAKE S6
Dokładnie tak jak pisze Jedrekx.
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Moim zdaniem najlepiej myje https://www.google.pl/maps/place//data=!4m2!3m1!1s0x47031300725e693d:0xc107743a21996492?sa=X&hl=pl-pl bardzo dobre ciśnienie
-
A7 by 7ups
Fajna tez chciałem a7 ale jakoś kupiłem a6... może następnym razem jaka różnica a6 vs a7? Chodzi o miejsce w tyle i bagażnik? Gratulacje
-
C7 Resident
I ja nie zauważyłem? starość mnie dopada ale to chyba kolega prowadził bo przymierza się do kupna c7
-
C7 Resident
Cena chyba dobra https://www.olx.pl/oferta/audi-a6-c7-4g-klapa-spojler-lotka-avant-lift-lz9y-2017r-CID5-IDr3kLW.html
-
S6 C7 Avant TATOWÓZ cz. 2 :)
Faktycznie tył 1,5 tys. a przód ala nowe a7 3 tys
-
S6 C7 Avant TATOWÓZ cz. 2 :)
Tył z tego co się kiedyś orientowałem to prawie 2 tys. ... trochę dużo na moje
-
S6 C7 Avant TATOWÓZ cz. 2 :)
Da się ale przód do wymiany bo lampy przecież maja inny kształt to wtedy polift przód + tył
-
C7 Resident
Witam pytanie odnośnie zacisków od sq5 czy a8 są takie same jak do a6 BiT? Bo zastanawiam się nad wsadzeniem do siebie tarczy od sq5 380mm i zacisk od 3.0 BiT czy wejdzie bez rzeźby? Obecnie mam chyba 345mm
-
C7 Resident
Pytanie odnośnie nieszczęsnej dmuchawy webasto bo nr audi jest ten co napisał Grzesiek Moje pytanie czy nr AT3500 to jest to samo? Ma ktoś może wiedzę na ten temat bo żaden sprzedawca nie wie :/
-
Audi A6 ULTRA
Dokładnie, jaki masz zbiornik? Bo mi zbiornika 18litrow starcza na 4tysiace:/ tylko ze w fordzie
-
C7 Resident
Robiłem testy i niestety dalej to samo chyba zostaje wymiana...
-
C7 Resident
A jak włączyć test dmuchawy ze zapytam? Żeby nie uszkodzić nic? Bo włączyłem dwa razy webasto i nic po minucie blad
-
C7 Resident
Dzięki No było słabe bo wczoraj siedziałem w auci i dziś a nie jeździłem wysłałem do gościa z aukcji nr czy ma taka dmuchawe https://www.ebay.de/p/Audi-4H0963031/1148706720
-
C7 Resident
Pewnie dmuchawa bo jak odpaliłem to dziwne odgłosy były ale sprawdzę to, pytanie jak zadzwonię do ASO to podadzą mi cenę dmuchawy po nr VIN? znalazlem coś takiego https://www.olx.pl/oferta/dmuchawa-powietrza-webasto-at3500-at5000-CID5-IDoGQLq.html
-
C7 Resident
Dzięki wielkie Wrclaguna webasto zadziałało był to kanał 42, ale niestety działało minutę... i dalej jest błąd, ale tylko jeden
-
C7 Resident
Dziękuje, zobaczę wieczorem
-
C7 Resident
Jechać do serwisu?
-
C7 Resident
Czyli co muszę zrobić?? Pozdrawiam
-
C7 Resident
Witam, przestało mi działać webasto, myślałem ze jak skasuje błędy to będzie działać dalej, ale się myliłem nie działa :/ miał ktoś już takie błędy?
-
Audi RS6 C5 Limousine Mugello Blau
Stan mega ? gratuluje ?
-
C7 Resident
Dzisiaj zadziałało Tema nieaktualny
-
C7 Resident
Witam mam pytanie odnośnie zamykania pokrywy bagażnika z pilota i przycisku na boczku drzwi kierowcy. Wszystko udało się zakodować ale przestała podnosić się roleta przy otwarciu klapy? Wie ktoś co źle zrobiłem?