Treść opublikowana przez PiotrekS
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Albo zapertalają w robocie aby im uszy podskakują. Min. ja. ---------- Post dopisany 16-07-2012 at 23:32 ---------- Poprzedni post napisany 10-07-2012 at 19:48 ---------- Panowie kiedy jakiś spocik? Może najbliższy weekend?
-
Dziura w przewodzie zobaczcie i pomóżcie
Jak nie chcesz wydawać stówki, wystarczy jakiś zwykły wąż, np. ciepłowniczy, ale musi być twardy by zasysane powietrze go nie gięło itd. U mnie nie trzymał niskich obrotów i się dusił z tego co pamiętam.
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
No mnie niestety nie będzie, praca. Duża frekwencja się szykuje widzę
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
E no to i u mnie jest 15 i balon. Spokojnie wszystko się zrobi w swoim czasie.
-
Po wymianie rozrządu i termostatu, silnik się przegrzewa...gdzie jest problem ??
Termostat musi być na swoim miejscu inaczej, gdy tylko się ochłodzi będzie Ci chlał jak smok. A teraz też nie zauważasz większego spalania przy niedogrzanym silniku? Jeżeli już zdecydujesz się zmieniać silnik to swapnij sobie na coś większego, jakieś 1.8t.
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Nie no mojej bidulce przydało by się wstawić ten biały kieruneczek i lampy polift na przód. Po następnej wypłacie się za to biorę. Następny spot wkrótce... tylko przydało by się żeby był większy jako jedyne województwo tak odstajemy ze spotami.
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Okey będę o 18. Tesco przy Kraśnickiej?
-
[ALL] Wygłuszenie drzwi i montaż głośnika 13cm
Kable siedzą tam na pinach, kupujesz rodzaj pina w zależności jaką masz kostkę iso. Tak wygląda pin: http://forum.octaviaclub.pl/files/iso_699.jpg W sklepie elektronicznym cena jednego to z 30 groszy. Oczywiście, możesz też je połączyć na przysłowiowego ryjka i owinąć taśmą bez wyciągania starych pinów i wkładania nowych. Ja jednak polecam zainwestować 5 zł w nowe piny i zrobic to jak się należy.
-
[ALL] Wygłuszenie drzwi i montaż głośnika 13cm
1. Centymetr w zupełności wystarczy, ja przy montażu 16cm głośników musiałem podpiłować te zielone plastikowe prowadnice do szyb i nawet centymetra odstępu nie mam. Sprawdź po prostu czy Ci się otwiera i zamyka szybka, jeśli tak jest git. 2. Tutaj ten zabieg wydaję mi się nie potrzebny, samo puszczenie nowych kabli do zwrotnicy nic Ci nie da. Mniemam, że chcesz puścić grubszy kabel od tego fabrycznego? Jeżeli tak nie piernicz się i ciągnij od radia całkowicie nowy GRUBSZY od fabrycznego kabel.
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
W sumie mógłbym gdzieś podjechać koło 18. To jak jakiś mały spocik?
-
Rosnąca temperatura po staniu lekkich korkach
Klima posiada swój wiatrak, a jeśli silnik złapie dość wysoką temperaturę włącza się i on. Stąd myślałem, że możesz mieć spalony ten wiatrak tak jak miało to miejsce u mnie 10 min w korku na włączonej klimie i silnik zaraz się grzał.
-
Rosnąca temperatura po staniu lekkich korkach
Viskoza, albo jest jeszcze inna opcja jeżeli masz klimę kolego i jeździsz na klimie. Masz takową?
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Pasowało by się spotnąć. A może jakiś mały wojewódzki nad jakimś jeziorkiem w któryś weekend?
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Co tu tak cicho panowie?
-
[B5 1Z] tractor na glebie by grn
Może te 17 ze stage 2 masz jeszcze do opierdzielenia?
-
Przepustnica
Miałem bardzo podobne objawy jak u Ciebie i faktycznie okazało się, że to popękana odma. Nie czekaj na nic, ściągaj kolektor i sprawdź czy nie masz żadnego pęknięcia. W moim przypadku odma była cała podziurawiona.
-
Luzy na przegubach?
Ja również w moim 1,8 mam tak samo i zużycia przegubów nie czuję, może tak powinno być. Po wymianie jak i przed wymianą zewnętrznych przegubów na biegu delikatny luz był i został. Może tak powinno być, aczkolwiek czekaj na wypowiedz kogoś kto ogarnia bardziej w tym temacie.
-
Płyn, efekt ping ponga po zgaszeniu auta ...
A w jaki sposób Ci tą uszczeleczkę wcześniej wydmuchało? Przegrzałeś, gdzieś może mocno silnik?
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Panowie wiecie może gdzie w lublinie dostane same styki(piny) do kostki iso. Wszędzie gdzie sprawdzałem to całe kostki iso do radia mieli.
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
i jak tam panowie był spocik dzisiaj? cholera ja niestety nie moglem dzisiaj zawitać.
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
No czekamy na jakąś foteczkę ze spotu
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Armi co zrobiłeś ze swoimi prosiakami? xd widzę teraz czerwień w modzie. Ja szukam jakichś prosiaczków teraz tylko maks 17 cali.
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
No, na tym rondzie na jana pawła w lewo z 300m do przodu i miałeś lidla. Nic straconego, może w następną niedzielę coś się uda ogarnąć, trzeba rozruszać troszku lublin bo marnie u nas ze spotami, a kilka audiczek z wlepami klubu po lbn się wozi.
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
pojawię się tak koło 18:30
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Pod tym lidlem panowie przy nadbystrzyckiej?