Treść opublikowana przez PiotrekS
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
no nie wiem już czy mam szykować jakąś wolną chwilę w niedzielę? Kto będzie? Czy te delkarowane kilka osób przyjedzie czy niet? I która godzinka wam odpowiada ?
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
No i jak tam panowie olimp aktualny czy zmieniamy miejsce spocika??
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Kierwa a nowych w szeregi przyjmujecie
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
coś mało chętnych mój głos również dodany
-
Spoty Puławskie
Eee to jakiś festyn pomarańczo-kiermaszowego tuningu jest :gwizdanie: spocik w lbn się zapowiada w najbliższym czasie edit: ale fakt, że dupcie ładniejsze niż na vagu
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Witam panowie Ja z całkiem innej beki rozglądam się od dłuższego czasu za angolem b5 po lifcie, sedan, 1.8t do swapa na moją asię. Czy idzie coś wybrać w Wlk.Bryt. coś poliftowego i godnego uwagi w granicach 4-5 tyś złotych. I jak się ma robota papierkowa gdybym coś takiego chciał ściągnąć?
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
no ja mam średnie to nawet do przodu będę. Co zrobić taki kraj, że ludzie bez szkoły nami rządzą edit: a tak nawiasem dla chętnych więcej zdjęć z majóVWki od brejdaka, pojawiło się kilka nowych fotek paździocha armiego, kowiego jakiejś niezidentyfikowanej srebrnej a4 i znajome bixy również na niezidentyfikowanej asi avant, i trochę festynu w wykonaniu magicznych golfów. Album by arsen forum VW: https://picasaweb.google.com/105507234205394972310/MajoVWka2011#
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
yhm.. chyba kiosku ruchu się wk@rwię to do stołecznej podanie złoże i w białym kasku na stadiony będę latał
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Kierwa w tym kraju nie ma pracy da ludzi z moim wykształceniem
-
[B5 1Z] tractor na glebie by grn
widziałem sztukę na żywo na majóVWce, ładne wozidełko edit: o nawet jedna fotka się znalazła :gwizdanie: foto by arsen forum VW http://galeria.jastkow.eu/main.php?g2_itemId=7534
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
no i szpachla na błotnik dzisiaj kotka gdzieś tak przy 100 jebn@łem, to wariat wstał i spieprzył jeszcze z szosy ale na szczęście zderzak cały
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
przeproś i wyjdź :wallbash: No całkiem co innego, teraz to b 5 battalyyon :gwizdanie: ten dwa din robi robotę u Ciebie w środku
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Ooo widzisz, brejdak specjalnie uchwycił tą małą szczelinkę nad lampą co by doprowadził to do takiego stanu jak trzeba a nie zdjęcia retuszował :gwizdanie: żałuję trochę, że swoim paździochem nie wpadłem, ale cóż. W galerii brejdaka tam jeszcze foty wozidła armiego można znaleźć.
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Ktoś się pewnie ucieszy Tu macie więcej zdjęć z majówki jak ktoś chętny: zdjęcia by arsen forum VW http://galeria.jastkow.eu/main.php?g2_itemId=7352&g2_page=1
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
No trzym się, też uderzam. Narazie.
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
a ja coś mam twojego czekaj edit: chyba twoje? :gwizdanie:: wgniotka też gdzieś jest jutro brejdakowi nawinę to może wynajdzie mi jeszcze fotki z twoim paździochem A tu jedno z aut, które dla mnie było jednym z ciekawiej zmodzonych festynów na zlocie
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
nie pamietam już tego... wiem, że na klapie było rs4 a co pod machą to ch@j wie może aby ktoś z zamiłowania znaczek sam dokleił
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Jak sam ch... było RS4 srebrne avant na 1/4 uderzał, ja byłem tak od 10
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Kilka fotek by: arsen klub VW nawet furacze armiego i grn są, a bujaliśmy d*pę tym paskiem w środeczku co stoi grzecznie, a i oczywiście nie obeszło się bez majt wciętych w d*pę blond kozy edit: o jest i pogromca RS4
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Gdzie tam za mała gleba, żaden festyn by był, bez gwintu się nie obejdzie z brejdakiem paskiem z klubu VW byłem A widziałem granatowy taki jeżdził na LPU przez chwile w sumie było sie zatrzymać koło nas Widziałem tę kozę Trzeba było do nas zagadać :good: łoo kozę od razu, gleba jest nawet w miarę i silnik z dojczlandzkim softem robi robotę grn widziałem też z ekipą VW się tam bujał. Ale blachy to LUB były
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Gdzie tam za mała gleba, żaden festyn by był, bez gwintu się nie obejdzie z brejdakiem paskiem z klubu VW byłem
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Spoko ustawimy sie jakoś Czegoś kowi tak na szarym końcu wozidełko ustawił II din robi robotę w twojej furce To armi tak szalał tam na 1/4 na niemieckich blachach ?? A kiedy byłeś ogólnie w róznych miejscach stałem, na końcu stalismy wszyscy na samym początku tak do ok 15 później stałem w polach tam gdzie krycha, a na koniec oby trafic na filmiki w YT trafiliśmy na środek skupiska nawet jeden nieznajomy kolega, a raczej cała ekipa zaplatał sie do nas na LPU W przyszłym roku pasowałoby jakoś tak bardziej zorganizowanie wpaść ekipą z forum na tego vaga i porządzić trochę. Bo w tym roku ogólnie to lipa z a czfurkami była, dominacja golfów styl "festyn"
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
:>
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Spoko ustawimy sie jakoś Czegoś kowi tak na szarym końcu wozidełko ustawił II din robi robotę w twojej furce To armi tak szalał tam na 1/4 na niemieckich blachach ??
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
ja bym pojechał gdybym fele ogarnął Ja tam ludzi nie znam jeszcze Kurna niedługo jakiegoś spocine byśmy ogarnęli, tyle, że tak nawet niepopiwkujemy a tu bylaby okazja na jakieś małe pifffko :gwizdanie: no nawet Cię jeszcze nie widziałem Będzie łookazja jeszcze człowiek młody i Aczfurką może pojeździ trochę byleś nie skończył jak ten german ......... na glebie no co by mnie jakieś wheelwhores niedopadło tak przy glebie ee szybko nie padam cza by wlać troszkę :gwizdanie: