Treść opublikowana przez PiotrekS
-
[ALL B5] Drewno w środku
Jeżeli zdecydujesz się na demontaż mógłbyś podesłać zdjęcia konsoli. Poprzedni właściciel nieumiejętnie wyciągał radyjko i mam teraz delikatne uszkodzenia drewna na konsoli.
-
[B5 ADR] Czy aby napewno dobre obroty w stosunku do prędkości?
Przy trzech tysiączkach mam około 107 km/h a to wszystko przez tą króciutką skrzynię.
-
[B5 AHL] Lecho Mini Sec - funkcja przełączania na benzynę przy małych obrotach
Moim zdaniem zbędna funkcja przy dobrze skonfigurowanej instalacji. Nie będzie Ci gasł w mieście jeżeli ten magik Ci ja dobrze skonfiguruje, tak jak wyżej szkoda benzyny
-
[B5 ADP] Czy moze wiecej palic przez uszkodzony termostat ?
Koleżka wymieniał termostat w aderze bo mu się zacinał i spalanie spadło o około 3,5-4 litra. Tak, że zainwestuj 4-5 dyszek w termostat i ciesz się niższym spalaniem.
-
[B5 ADR] ROXI sterownik czy stag 300+. Miał ktoś doczynienia z sterownikiem roxi?
Witam w najbliższy weekend gazowanie mojego auta. Gazownik dał dość sporo do myślenia, proponując sterownik ROXI zamiast stag 300 plus. Czy ktoś z was spotkał się z tą firmą? Konfiguracja mojej instalacji, oceńcie, czy będzie to hasiać czy nie bardzo w ADR-ku? Co myślicie o tym całym ROXI, warto ? Listwa wtrysków REGA Parownik Tomaseto komputer Stag 300 plus albo ten ROXI Odolejacz (filtr fazy lotnej) BRC FL02 butla w koło 52 litry Dodam, że za tą instalkę u znajomego dam ok. 1600-1800 złotych. A i gdzie proponujecie przełącznik, tak żeby nie walić go gdzieś na desce, bo zeszpeci i w miarę funkcjonalnym miejscu w zasiegu kierowcy oczywiście? Jak macie w waszych audiczkach przełączniki?
-
Spoty Puławskie
Panowie z mojej strony nici ze spocika Oddaję autko 3 marca gazownikowi na cały ŁYKend, więc nie będę miał jak się ruszyć.
-
[B5 AAH] Czerwone quattro
Piękne serduszko w tej maszynce Kolorek ciekawy
-
[B5 AGB] Wymiana głowic
Sprawdź termostat przyjacielu, ostatnio w trasie również zagotowało mi się autko, tak, że koreczek wyje**ło, też szykowałem się na uszczelkę, ale później doszedłem, że to termostat. Tak samo nie było, żadnych plam w zbiorniczku, ani większego dymu z tłumika. Może zaciął Ci się termostat tak jak miało to miejsce u mnie i pracował tylko na małym obiegu i stąd temperatura.
-
[B6 ALT] Dziwny dzwiek po odpaleniu na zimnym silniku
Dokładnie łańcuch, znajomy miał podobny problem, napinacz, przy okazji łańcuch i wszystko ok.
-
Spoty Puławskie
jak będzie wolna chwilka i autko sprawne to zawitam do was panowie. Bo jakoś na, któryś z najbliższych weekendów się z gazownikiem będę umawiał, więc nie wiem jak to wyjdzie, ale wstępnie, piszę się.
-
[ALL B5] Srebrny by HaVoK
Autko zadbane, ładnie się prezentuje. Wymiana lamp, trafna decyzja . Również poszukuję jakichś ciekawych oczek i 18" do mojej laluni, czas zacząć coś modzić bo dzielone boszowskie lampki już mnie dobijają. Pozdrowienia spod Nałęczowa
-
Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą
Ciekawie się prezentuję, pozazdrościć tylko, ładny felunek idealnie pasuje. Czapki z głów jak to się mówi
-
[B5 ADR] Ocena konfiguracji instalacji. Umieszczenie butli, gdzie?Proszę o Rady
Po konsultacji z gazownikiem, zaproponował mi taką instalacje: Reduktor Zavoli=N lub Reduktor AC R01 Wtryskiwacze pojedyncze HANA-czerwone lub zielone Filtr FL-02 Stag-4 lub 300plus Zbiornik w kolo 42litry Aha, gazownik stwierdził, że jest możliwość umieszczenia butli jedynie w kole. Ja natomiast chciałbym albo za kanapą albo przy którymś z nadkoli. Tak napisał: "Co do butli to niestety tylko w kolo,poniewaz z boku jest wydech i nie mozna tam montowac zbiornika,,za fotelami niestety jest pod spodem zbiornik PB i nie ma mozliwosci montazu zbiornika,,zostale tylko w miejscu kola...." Czy to prawda, że nie można umieścić butli, w którymś z miejsc które ja chce. Jak to jest u was?? Co o tym sądzicie czy instalacja dobra, autko nie straci na mocy przy takim zestawie?
-
[ALL B5] Jaką instalację wybrać
Może popytaj o firmę BRC swojego gazownika. Fakt instalacja wychodzi sporo drożej, ale ponoć niezawodna. Też się przymierzam do gazu i nie wiem na co się zdecydować BRC czy tak jak ty jakiś składak.
-
Odp: [B5 APS] Moja Audi A4 Body "S4" >>> Kilka nowych fotek str.15 :)
Furka niezła, ładnie się prezentuję, dziewiętnasteczki idealnie pasują. Powiedz mi czy pasowały by takie światełka jak u Ciebie z przodu do wersji z dzielonymi światłami?
-
[B5 ADR] Prawdopodobnie uszczelka pod głowicą, pod pokrywą zaworów lub pompa wody.
Tak zapewne blokował się i pracował tylko w małym obiegu powodując przegrzanie. Jeżdżąc z kolei dzisiaj zauważyłem, że temp. nie przekroczyła 70 stopni przy ostrym dawaniu w pi**
-
[B5 ADR] Prawdopodobnie uszczelka pod głowicą, pod pokrywą zaworów lub pompa wody.
Sprawa praktycznie rozwiązana to termostat także nie ma tragedii
-
[B5 ADR] Prawdopodobnie uszczelka pod głowicą, pod pokrywą zaworów lub pompa wody.
Obroty w porządku i białego dymu nie widać.
-
[B5 ADR] Prawdopodobnie uszczelka pod głowicą, pod pokrywą zaworów lub pompa wody.
Płyn stoi nieruchomo, w płynie nie ma żadnych tłustych plamek oleju, konsystencja i kolorek normalny. Pompy wody nie wymieniałem, jak dotąd wymieniłem kompletny rozrząd i wszystko co z tym związane. Barwa oleju normalna, nic nie wzbudza podejrzeń, na korku od oleju, żadnych galaretkowatych nalotów, kolor spalin też gites. Może to termostat, bo szczerze mówiąc, ostatnio raz wskazywał dobrze, a raz nie. Może zamknął się i działa tylko na krótkim obiegu. A jeżeli była by to pompa to jakie objawy usterki mogły by się pojawić??
-
[B5 ADR] Prawdopodobnie uszczelka pod głowicą, pod pokrywą zaworów lub pompa wody.
Witam, wczoraj jadąc moją lalunią silnik złapał wysoką temp. płyn chłodniczy mi się zagotował i trzeba było przerwać jazdę. Wcześniej zauważyłem, że jest wyciek oleju, sądziłem, że to spod pokrywy zaworów. Ubytku oleju nie zauważałem, dlatego odwlekałem sprawę wymiany uszczelek. Po wczorajszym zauważyłem również ubytek płynu chłodniczego z max. do poniżej min. wiadomo, że sporo mogło wyparować, ale czy aż tyle? Proszę o pomoc w stwierdzeniu ustereczki. Pozdrawiam ;(
-
[B5 ADR] Ocena konfiguracji instalacji. Umieszczenie butli, gdzie?Proszę o Rady
A jak z późniejszymi kosztami ? Chodzi o koszty eksploatacji? I ile płaciliście za swoje instalacje wraz z montażem?
-
[B5 ADR] Ocena konfiguracji instalacji. Umieszczenie butli, gdzie?Proszę o Rady
Czyli mogę śmiało uderzać w instalację BRC żadnych zastrzeżeń nie ma ?
-
[B5 ADR] Ocena konfiguracji instalacji. Umieszczenie butli, gdzie?Proszę o Rady
Witam zastanawiam się nad założeniem instalacji gazowej do mojej audiczki a4 b5 1.8 5v ADR. Chciałbym byście podzielili się ze mną informacjami o najlepszych instalacjach do tego typu autka. Szczerze mówiąc jestem zainteresowany firmą BRC, oczywiście jakaś sekwencja, jest kilka typów tej instalacji i nie wiem na co się zdecydować. Chciałbym byście podzielili się ze mną informacjami na temat tej instalacji. Chciałbym również dowiedzieć się coś o cenach np. cena założenia instalacji w jakimś serwisie i cena samej instalacji z butlą bez montażu. Czekam na wasze wskazówki i informację. Pozdrawiam. EDIT: Po konsultacji z gazownikiem, zaproponował mi taką instalacje: Reduktor Zavoli=N lub Reduktor AC R01 Wtryskiwacze pojedyncze HANA-czerwone lub zielone Filtr FL-02 Stag-4 lub 300plus Zbiornik w kolo 42litry Aha, gazownik stwierdził, że jest możliwość umieszczenia butli jedynie w kole. Ja natomiast chciałbym albo za kanapą albo przy którymś z nadkoli. Tak napisał: "Co do butli to niestety tylko w kolo,poniewaz z boku jest wydech i nie mozna tam montowac zbiornika,,za fotelami niestety jest pod spodem zbiornik PB i nie ma mozliwosci montazu zbiornika,,zostale tylko w miejscu kola...." Czy to prawda, że nie można umieścić butli, w którymś z miejsc które ja chce. Jak to jest u was?? Co o tym sądzicie czy instalacja dobra, autko nie straci na mocy przy takim zestawie?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Szczęśliwy posiadacz audi! Witam!