Treść opublikowana przez PiotrekS
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Może jutro 18 pasuje, tylko kwestia gdzie?
-
Pioneer DEH 3400? Lub inne radyjko cena okołoa 3 stówek.
Zastanawiałem się nad tym radyjkiem, warto? Pioneer DEH-3400UB Radio CD/ USB/ iPod/ RGB NOWE (2341778622) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Czy może istnieje aktualnie coś lepszego w tej cenie? Proszę o pomoc, na radyjko chce przeznaczyć około 3 stówki.
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
No, no panowie wypowiadać się trzeba by się spotnąć, bo inne województwa przynajmniej kilka razy w miesiącu mają schadzki. Btw może coś poradzicie? http://a4-klub.pl/showthread.php?235806-Do-kogo-z-wyprost-kiery-po-zm-zawiechy-Mechanik-Czy-tam-gdzie-zbierzno%B6%E6-ustawiali
-
Do kogo z wyprost. kiery po zm. zawiechy?Mechanik?Czy tam gdzie zbierzność ustawiali?
O a jeszcze takie pytanko, mam kierę od s4. Czy jest ona na wieloklin czy na ten jeden ząb? jak to jest? Może jak na wieloklinie to przesunąć o jeden ząbek i byłoby git. Jak myslicie?
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Jakoś w którąś niedzielę można by się spotnąć, w godzinach wieczornych oczywiście.
-
Do kogo z wyprost. kiery po zm. zawiechy?Mechanik?Czy tam gdzie zbierzność ustawiali?
Witam, przedwczoraj znajomy mechanik wymienił mi komplet zawieszenia w mojej a4. Nie miał niestety przyrządów do ustawienia zbieżności, więc ugadaliśmy obniżkę ceny i śmignąłem na stację diagnostyczną. Przed ustawieniem zbieżności kiera lekko leciała w prawą stronę, znajomy mechanior powiedział, że to przy zbieżności mi naprostuje. Jako, ze miałem do roboty wysłałem starszego, żeby pojechał i mi to załatwił, na stacji powiedział kolesiowi, żeby ustawił prosto kierownicę. Teraz pytanko, kto coś zj***ł? Znajomy mechanik czy koleś na stacji diagnostycznej, bo kiera jak leciała w jedną stronę tak leci, może ciut mniej, ale zbieżność jest chyba dobra, tylko ta kierownica mnie wk***ia, ten skręt nie jest duży, ale działa na nerwy. Co radzicie?
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
@up A jakiż to wstyd? Ja dopiero teraz zacząłem coś grzebać przy aśce, bo kasy trochę wpadło wolnej i jakieś tam drobne rzeczy się dzieją. No ja na majóweczkę wpadnę tylko nie wiem czy swoją aśką btw ile wjazd w tym roku i od pasażera?
-
[B5 ADR] Zerwany gwint od świecy w głowicy.
Chyba cewki zapłonowej tak, tak przejęzyczenie Cewka zakupiona teraz tylko gwintowanie + reduktor z 14 na 16 i będzie jak nowe.
-
[B5 ADR] Zerwany gwint od świecy w głowicy.
Też myślałem o jakimś kleju. Mechanik odradził mi jednak takie zabawy. Zrobię to tak jak powinno być czyli nagwintowana tuleja pójdzie, która w rzeczy samej nie jest droga i po problemie. Szukam teraz jedynie cewki wtryskowej do ADR-a.
-
[B5 ADR] Zerwany gwint od świecy w głowicy.
Byłem już i swojego magika powiedział, że tuleja z gwintem i będzie hasiać. Potrzebuję teraz tylko cewki zapłonowej do adrka.
-
[B5 ADR] Zerwany gwint od świecy w głowicy.
Szukałem podobnego tematu, ale nic nie mogłem znaleźć. Może po kolei opiszę co i jak się działo. A więc, wracając z Wawy, gdzieś zaraz po zjechaniu z obwodnicy garwolina (przejechałem ją dość spokojnie ok. 150 km/h) usłyszałem dość głośny metaliczny stukot z silnika i zgasiłem autko poczekałem chwilę odpaliłem przygazowałem i stukot ustał. Osobiście podejrzewałem łańcuszek, którego nie wymieniłem z rozrządem. Jadąc dalej temp. wody spadała mi i się podnosiła, nie przekraczała jednak 90 stopni. Dzisiaj wracając z lublina, gdzieś już za sławinkiem deptając w pedał poczułem spadek mocy a spod machy bardzo głośny i nierówny głos silnika. Otworzyłem machę silnikiem rzucało na wszystkie strony a gdzieś spod cewki zapłonowej, dmuchało dość mocno powietrzem, jakoś dotoczyłem się do domu i przed jutrzejszym grzebaniem przy aucie chciałbym posłuchać waszych opinii co to mogło mi jebn@ć. edit: I wszystko jasne, zerwany gwint od świecy w głowicy, pod cewką zapłonową. Poszukuję głowicy do ADR-a. Chyba najtrafniejsze wyjście, a może jakaś regeneracja? Ktoś zna ten temat?
-
Spoty Puławskie
Ni ch@ja nigdzie ni ma, nawet w spamie . Zarzuć jeszcze raz
-
Spoty Puławskie
Kowi leniu miałeś podrzucić w wolnej chwili wymiary dystansów pod głośniki, to bym sobie je najpierw wyciął a dopiero później drzwi rozbebeszył
-
Spoty Puławskie
OOO po 11 będe w Puławach
-
Spoty Puławskie
gdzie w niedzielę w niedzielę to ja sztywny jak szpak gdzieś nad jeziorkiem będę leżał na tygodniu w najbliższym czasie można coś jebn@ć
-
Spoty Puławskie
No w puławach oczywista sprawa od strony konskowoli;)
-
Spoty Puławskie
coś sie wynajdzie Byłoby z@jebiście. Kiedy spota robicie to może wpadnę Bo będę dość częstym bywalcem tam u was na wiosce
-
Spoty Puławskie
Kowi zarzucił byś wymiarami tych dystansów ze zdjęcia? http://img138.imageshack.us/img138/4734/gosniku.jpg
-
Głośniki 16cm w przednich drzwiach Audi A4 B5 bez przeróbek tapicerki
Witam panowie. Wyrwałem ostatnio dwa głośniczki 16cm. I tak się zastanawiam czy mi wejdą tak jak trzeba i nie będą sprawiały problemów przy otwieraniu szyby. Głośniczki mają głebokość montażową o ile się nie mylę 63 mm a szerokość magnesu to 80 mm. Czy da się wyrezać to tak, żeby nie kolidowało mi to z otwieraniem szyb i żebym nie musiał przerabiać tapicerki? Tutaj wymiary moich głosników: http://imageshack.us/g/714/1002272m.jpg/ Mrogal upchał u siebie 65mm jak dobrze pamietam, ja będe wkałdał 58mm a można wiedzieć jakiej firmy będziesz wkładał głośniczki bo ja zastanawiam się nad PowerBass S-6C albo Hertz DSK 165. powerbass L60-C dorwałem za 359zł kolega kupił te hertze o których piszesz, one mają 4 zwrotnice w komplecie, zwrotnica wychodzi na głośnik, muszą sie rozegrać bo pierwsze parenascie godzin to tragedia, kolega ze stresu aż napisał do sprzedawcy pare niemiłych opinii na temat grania tego głosnika, po tygodniu jakoś sie rozegrał :polew:[br]Dopisany: 03 Maj 2011, 16:48_________________________________________________Ja mam taki zestawik jeszcze tylko pare kilogramów mat wygłuszajacych kupić i montaż Kowi byłbym wdzięczny, za podanie wymiarów tego dystansu i podesłanie na pw, bo chciałem dystanse zrobić najpierw a dopiero później zabrać się za rozbieranie boczków tzn. jakbyś mógł podopisywać na tym zdjęciu wymiary krawędzi
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
paput to muzin? podobno tylko muziny wciskają ciemnotę... blondynkom
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Ooo kolejny termin będę w lbn w niedzielę także mi odpowiada, spinać poślady, zbierać ekipę i jedziemy się spocić
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
No ale trzeba by spiąć poślady i zacząć się spotować częściej. Na spotana Brejdak z VW klubem przynajmniej raz w tygodniu spotują
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
No trzy osobowy spot to jest coś brakuję mojego paździocha na fotce :gwizdanie:
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
dobra to między 15-16 zawitam na dach parkingu olimp.
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Tak raczej na dachu, chyba, że będzie padało to się niżej zjedzie. Ustalone było że na dachu.