Treść opublikowana przez PiotrekS
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
ja bym pojechał gdybym fele ogarnął Ja tam ludzi nie znam jeszcze Kurna niedługo jakiegoś spocine byśmy ogarnęli, tyle, że tak nawet niepopiwkujemy a tu bylaby okazja na jakieś małe pifffko :gwizdanie: no nawet Cię jeszcze nie widziałem Będzie łookazja jeszcze człowiek młody i Aczfurką może pojeździ trochę
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
ja bym pojechał gdybym fele ogarnął Ja tam ludzi nie znam jeszcze Kurna niedługo jakiegoś spocine byśmy ogarnęli, tyle, że tak nawet niepopiwkujemy a tu bylaby okazja na jakieś małe pifffko :gwizdanie:
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Ja niedługo będę jechał tam na balet nocny :gwizdanie: ale pogoda coś się j@bie. kOrwa mogliśmy się zgadać i razem tam zajechać na kilka audiczek i by się zrobiło jakieś bro :beer1:
-
[AS4 B5] Kaskolot swap 2,7T body RS4 : 420 ps / 550 nm :)
O ten kolorek kozak na rs4 leży : a to praktycznie jeden ch z tej twojej ttki ale jak tak wyjdzie to koks
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Ja dzisiaj będę ale nie swoim paździochem, brejdaka paskiem jedziemy
-
[AS4 B5] Kaskolot swap 2,7T body RS4 : 420 ps / 550 nm :)
I ja z chęcią pośledzę i poobserwuję co wyczarujesz z tego paździocha
-
Spoty LRY - odwołane
Jasne, że drugi i manual także jak miałbym wybierać z tych dwóch to drugie wozidełko tyle, że znaczna różnica w kasie między tymi autkami
-
Jak serwis ASO spalił mi moją kochaną audi - z cyklu prawdziwe historie.
ooo kuuuuuuuurw@
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Żebyś kolego tego dziadusia zobaczył naprawdę mi się kobitki żal zrobiło, że wieczorami nie ma co robić i jakiś numer miałem ochotę wyciągnąć od niej, ale sobie myślę jeszcze z garnucha dostanę i na ch..j mi to :laghing2:
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Ja z roczek temu jak focusem jeszcze śmigałem, to dostałem w dupcie od takiej mamusi w czarnych okularkach z navary Jako iż to była moja pierwsza stłuczka łapy rozdygotane i po niebieskich chce dzwonić bo ch..j wie co robić A kobitka do mnie, że ma już punktów najeb@ne i prawko jej zabiorą jak punkty dostanie. No to ja biedny żuczek, nie wiem co robić, ch... oświadczenie chce pisać, jakieś a ta dokumentów nie ma. Ręce mi kur.a opadły, ale babka zadzwoniła po mężusia, z resztą z dwa razy starszego od niej i dostałem 7 baniek na miejscu, gdzie zderzak był trochę podrapany. Teraz jak sobie wspomnę to śmiać mi się chce a wtedy raczej najchętniej bym się rozpłakał jak patrzyłem na nieporadność tej kobitki, co innego, że w sumie i ja taką mamusią bym nie pogardził
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
A no widzisz, a jak jeszcze się jest w trakcie szukania roboty tak jak ja to każdy wahacz się liczy
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Ja chyba będe ale tylko w sobote i to też nie całą :gwizdanie: Ja będę, grn będzie Ja w piątek się wybieram w nocy balet a sobota powrót. Może kogoś tam wyczaję z nalepą a4-klub.pl na zderzaku kolego zapodałeś glebę do auta? sugeruje się twoją sygnaturką Sygnaturka wszystko tłumaczy Gleby jako takiej nie ma mam, ale coś tam jest sprężynki -20/-30 na gwint się przymierzam, ale wolne fundusze trzeba znaleźć. Później może jakaś fela większa, ale to odległe plany. no i potem 18" i 18'' się trochę obawiam bo z drogami jak sam wiesz u nas c**j@wo, jedna większa dziura i c**j strzeli felge i wahacze 17 bardziej zbliżona opcja i oponki tańsze :gwizdanie:
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Ja chyba będe ale tylko w sobote i to też nie całą :gwizdanie: Ja będę, grn będzie Ja w piątek się wybieram w nocy balet a sobota powrót. Może kogoś tam wyczaję z nalepą a4-klub.pl na zderzaku kolego zapodałeś glebę do auta? sugeruje się twoją sygnaturką Sygnaturka wszystko tłumaczy Gleby jako takiej nie ma mam, ale coś tam jest sprężynki -20/-30 na gwint się przymierzam, ale wolne fundusze trzeba znaleźć. Później może jakaś fela większa, ale to odległe plany.
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Ja chyba będe ale tylko w sobote i to też nie całą :gwizdanie: Ja będę, grn będzie Ja w piątek się wybieram w nocy balet a sobota powrót. Może kogoś tam wyczaję z nalepą a4-klub.pl na zderzaku
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Z innej beki teraz Kogo będzie można spotkać na Ułężu k. Ryk na zlocie Vaga w ten weekend ?
-
[ALL B5] 4.2 v8 biturbo
Zadanie jest pewnie wykonalne ale zapewne wymaga dość sporych funduszy i przerobieniu budowy całego autka, żeby silnik Ci z ramy nie spieprzył Co do filmiku kur..a robota wykonana przez tych germuchów nieziemska, autko zajebi...cie się prezentuje i ten głos silnika
-
[B5 ADR] Srebrny przedlift, info aktualizowane w I poście.
ładnie jak na 1.6 bardzo przyzwoicie zero kiermaszowego buczenia a fajny basik, mi się podoba
-
[B5 ADR] Łapie temperaturę na mieście w trasie nie.
no nic będę coś tam modził, cholera, ale chyba mam wisko pieprznięte, bo nie idzie go ani na zimnym silniku ani na ciepłym zatrzymać.
-
[B5 ADR] Łapie temperaturę na mieście w trasie nie.
wiska nie idzie zatrzymać, nie wiem cholera czy jest to powiązane, ale wczoraj jeździłem po mieście bez włączonej klimy i kurna problem jakby ręką odjął, a przecież klima ma niewiele wspólnego z chłodzeniem silnika z tego co ja wiem czekam na tego vaga i tak kur.a myślę, żeby może spróbować odpowietrzyć i odkamienić układ chłodzenia, bo miałem zakładany gaz wcześniej a i dodam, że mój magik popierdo.ił mi płyn chłodzący, pomieszał i powstał taki kawowy uj wie jaki, a ja na nim jeździłem i jeżdżę do tej pory
-
[B5 ADR] Łapie temperaturę na mieście w trasie nie.
Dobra to tak, jakoś w marcu jeszcze na trasie złapał mi temperaturę i wymieniałem termostat bo okazał się uszkodzony. Dodam, że po wymianie termostatu jakoś tak pod koniec marca auto dostało podtlenek LPG Aktualnie ledwo z przyjściem ciepłych dni silnik na mieście łapie mi temperaturę, choć nie zawsze. Czasem temp. wody dojdzie do 100 stopni, temp. silnika zwiększa się do ok. 107 stopni. Na trasie wszystko powraca do normy tzn. temp. wody 90 stopni silnika jakieś 93 stopnie. Dodam, że gruby przewód od chłodnicy jest gorący, co wskazuję, że termostat chyba dobrze pracuję. W sobotę podepnę go pod kabel, ale do tej pory proszę o jakieś sugestie co do tego przypadku, może ktoś z was spotkał się z podobnym przykładem. Aha, jak to u was jest z klimą? U mnie jest chyba zajechana, po włączeniu, aż słychać jak silnik dostaje po d*pie, zafalowanie obrotów, a później daje się słyszeć "jęczenie" klimy, być może łożysko, ale to też pod kabel pójdzie.
-
[B5 AEB] A4 => S4 = <3 / Toruń
w hooj kozak jak wyżej 18" i naprawdę zaje...ste wozidełko.
-
[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
chrom zwinąłeś komuś z auta czy kupowany na metry? gwint i avuski po zazdrościć tylko
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Myślę, że cena dobra :gwizdanie: Coś grosza na boczku odłożę to zgłoszę się do ciebie po te oczka.
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
w ch....uj ładnie to wygląda, ale troszkę pier..lenia jest z wyrezaniem w taki efekt.
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
http://img560.imageshack.us/i/bixenonz.jpg/ Powiedz mi kolego co to za lampki kupiłeś, to są zwykłe xenonki? Przyciemniane fabrycznie czy sam to robiłeś? Jeżeli masz jakąś nazwę, podaj będę szukał podobnych