Treść opublikowana przez PiotrekS
-
Wymiana rozrządu
No jeżeli sam się z tym grzebałeś to graty, ja osobiście nie podjąłbym się wymiany.
-
Problem z instalacja LPG
Musisz ocenić najpierw kolego co za instalacje masz sekwencję czy zwykłą z przełącznikiem manualnym? Jeżeli masz sekwencje, trzeba sprawdzić wtryski, możesz też zajrzeć do filtra fazy lotnej o ile masz taki w instalacji. Opisz nam cokolwiek twoją instalkę to może coś poradzimy. Zapnij vaga, może jakieś błędy wyskoczą.
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Dokładnie, 2 listopad trzeba odwołać, zapewne frekwencja nie była by zbyt wielka. A więc dziewiąty listopad tak?
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Spocik o 19 na parkingu podziemnym pod orkana.
-
Walnięta cewka, szukam nowej
Tylko używka kolego jeżeli nie chcesz wydawać sporej kasy. Nie warto inwestować w jakiegoś chinola. Dzwoń po okolicznych szrotach itp. ja w tamtym roku dostałem za stówkę gratis kable i śmiga do dzisiaj bez problemów.
-
Dolalem 1L zwyklej wody do ukladu chlodzenia. Wymieniac caly plyn?
Polecam dokupić jakiegoś koncentratu i dolać go lekko rozrobionego z wodą dest. jeżeli nie chce Ci się bawić w wymianę. Lepiej się zabezpieczyć niż później palić ognisko w garażu
-
Stukanie podczas jazdy
Ciężko powiedzieć. U mnie również nie było stuków przy skręcie podczas jazdy, tylko przy skręcie na wstecznym i okazało się jednak, że przegub zewnętrzny. Oceniałeś również czy na maksymalnym skręcie nie masz stuków np. podczas ruszania?
-
Spawanie tłumika bez demontażu w Audi A4 B5 1.6
Możesz też osłonić podwozie jakąś cienką blachą czy coś w tym stylu, w miejscu robienia przetopu żeby nic nie okopcić albo podpalić przypadkiem. Pamiętaj o odpięciu aku bo będzie lipa.
-
Ile pali Wam gazu?
na 15 195/65 pali mi średnio 11 litrów na stówkę. Jazda w cyklu mieszanym.
-
czy podświetla się Wam "joystick" sterowania luster zewnętrznych?
U mnie jest podświetlony o ile się nie mylę.
-
[ALL] Zmieniać już na zimówki?
Ja zmieniam zawsze po pierwszych przymrozkach, a więc czekam na pierwsze 0 stopni i do wulkanizacji.
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
To może jakaś wstępna lista ? 1. PiotrekS
-
Krzywy fotel kierowcy
Aż dziwne, raczej mało prawdopodobne jest to, że mocowanie przerdzewiało i fotel wpadł w podłogę, podnosiłeś wykładzinę i sprawdzałeś to ?
-
Co to za otwór...?
Wymieniałem kilka miechów temu, tak to miejsce na wąż od odmy. Jeżeli miałbyś jakieś problemy przy wymianie czy coś wal na pw.
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
A no w porządeczku było, jeszcze brakowało kilku chłopaków z poprzednich spotów, trzeba trzeba coś ogarnąć i może z raz wybrać się gdzieś w jakieś ciepłe miejsce bez kluczyków i sieknąć po browarku. Poproszę cennik oponek na pw
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
jednak zajrze, picie poczeka za 20 minut bedę.
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
kur...a ja odpadam niestety. Kumpel wypalił z opijaniem audicy 80 na dzisiejszy wieczór
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Będzie nas sześciu? Czy to tylko forumowe zapowiedzi
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
O proszę. I ja z chęcią bym się skusił na jakiegoś małego spocika. 1. Armistead 2.Skruszo 3. PiotrekS
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Chętnie tylko kiedy?
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Kiedy spotujemy panowie? Bo jakoś pusto znów w Lublinie się robi.
-
Szarpanie, gaśnięcie silnika, smród w środku auta. (VAG BŁĘDY)
Miałem również podobny problem ze swoim adrem, jak się okazało uszkodzona cewka. Tylko było mi szkoda 7 stówek na zamiennik i kupiłem oryginał na szrocie za nie całą stówkę i śmiga jak trzeba. @ Czyli reasumując, cena cewki 7 stówek i podejrzewam, że mechanior z czesze od Ciebie tyle hajsu, że wystarczyło by na anglika z silnikiem 1.8t
-
Chyba para i woda z tłumika
Ja w swoim aderze mam podobnie, nie masz się czym przejmować. Ja mam oczywiście gaz, ale jak ktoś tam pisał wyżej ten typ tak ma.
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Ożesz k**wa. To nie z naszymi paździochami kolego xD
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
No można by i w weekend. Jacyś chętni na sobotę lub niedziele?