Treść opublikowana przez koman
- Wspołpraca
-
Wspołpraca
wyślij mi swój numer i będziemy rozmawiać
-
Wspołpraca
tez zalezy w jakiej kwocie i rocznik chodzi mi o używane maszyny
-
Wspołpraca
Idą ale roczniki po wojenne A ja chcę tylko i wyłącznie w polsce sprzedawać te maszyny dla naszych rolników
-
Wspołpraca
Witam serdecznie. Nawiąże wsppólprace z rolnikami z Kujawsko-Pomorskiego -Podlaskiego-Slaskiego-Zachodnio Pomorskiego itp. Wpółpraca miała by polegać na 'Naganianiu Maszyn rolniczych ' tzn Ciągnikow ,Pras Przyczep i podobnych maszyn Za każdy Ciągnik typu ursus C-330 bylo by przykładowo 300 zl co coś innego inna kwota Zależało by mi żeby osoba znala sie na maszynach zebym nie pokonywal 600 km na marne . Jesli ktos spyta na co to odpowiem chce otworzyć komis Rolniczy. Ktos cos wie dzwoni ja jade kupuje i tej osobie płace pare groszy za praktycznie za nic. Tel. Kontaktowy 782185171 PS. Pytania dzwonic lub pisać na priv.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
dzisiaj ja widziałem na prkingu no ładna , rzuca sie w oczy , i juz jest na polskich blachach Autko z tego co mi wiadomo poszło już w okolice Gdańska bo sam byłem zainteresowany i byłem u Sida ale go nie zastałem Jego kolega z warsztatu mówił że jest polift w Kombi ....
-
Fake US C6 3.0 Quattro S-line interior, exterior
Slavko jak tam z wtryskami nie ma nic niepokojącego przy odpalaniu ?
-
C5 Freak Biturbo+
A Na pol Się AUDI S6 C5 WNĘTRZE FOTELE KANAPA BOCZKI *RECARO* (3988482777) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
ooo koman ty zyjesz Jeszcze Ciapię do Przodu
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Siema .Orientuje sie ktoś z was gdzie w Rzeszowie bądź na Podkarpaciu przekładają profesjonalnie Angole ? Chodzi dokładnie o Skodę Super B 2004r TDI
- B7 Crew
- B7 Crew
-
[B5 AEB] Niebieskie A4 1.8T Doinwestowane
Aktualne nadal ?
-
B6 DIVISION
pytanko macie może doświadczenie chodzi mi o urządzenie do mycia parowego żeby myć silniki albo coś innego chodzi o to żeby nie była to woda
-
B6 DIVISION
http://otomoto.pl/audi-a4-1-8t-avj-oem-plus-kw-C31293068.html:shock3:
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
Została sprzedana ?
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
A jak tam kultowa b5?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Taki Off. Nie wiem czy dobrze napisałem ale kij w oko ,kojarzy ktoś moze to autko AUDI A 4 2003 ROK! 1.8 TURBO ! 170TYS !!! (3423156350) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Jesli tak to wypowiedzcie sie dzieki
-
PŁOŃSK / PŁOCK / okolice
Taki Off. Nie wiem czy dobrze napisałem ale kij w oko ,kojarzy ktoś moze to autko AUDI A 4 2003 ROK! 1.8 TURBO ! 170TYS !!! (3423156350) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Jesli tak to wypowiedzcie sie dzieki
-
SPOTY RADOMSKIE
Taki Off. Nie wiem czy dobrze napisałem ale kij w oko ,kojarzy ktoś moze to autko AUDI A 4 2003 ROK! 1.8 TURBO ! 170TYS !!! (3423156350) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Jesli tak to wypowiedzcie sie dzieki
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Taki Off. Nie wiem czy dobrze napisałem ale kij w oko ,kojarzy ktoś moze to autko AUDI A 4 2003 ROK! 1.8 TURBO ! 170TYS !!! (3423156350) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Jesli tak to wypowiedzcie sie dzieki
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
Taki Off. Nie wiem czy dobrze napisałem ale kij w oko ,kojarzy ktoś moze to autko AUDI A 4 2003 ROK! 1.8 TURBO ! 170TYS !!! (3423156350) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Jesli tak to wypowiedzcie sie dzieki
-
B6 DIVISION
a na co zwracać przy zakupie takiego auta ? odnośnie skrzyni ?
-
B6 DIVISION
Jakby to powiedział Ferdek 'I Gitara 'ee Jak auto sobie razie z tym silnikiem nie zamula ? Jest czym Jechać ? Awaryjność skrzyni a swoim przykładzie ? Na co zwracać uwagę przy kupnie 1.8t w Automacie
-
B6 DIVISION
Witam szlachtę ;p Takie pytanko dacie namiary na kogoś kto ma b6 1.8t w Automacie ?