Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

koman

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez koman

  1. koman odpowiedział(a) na koman temat w Lifestyle i Hydepark
    up....
  2. koman odpowiedział(a) na koman temat w Lifestyle i Hydepark
    wyślij mi swój numer i będziemy rozmawiać
  3. koman odpowiedział(a) na koman temat w Lifestyle i Hydepark
    tez zalezy w jakiej kwocie i rocznik chodzi mi o używane maszyny
  4. koman odpowiedział(a) na koman temat w Lifestyle i Hydepark
    Idą ale roczniki po wojenne A ja chcę tylko i wyłącznie w polsce sprzedawać te maszyny dla naszych rolników
  5. koman opublikował(a) temat w Lifestyle i Hydepark
    Witam serdecznie. Nawiąże wsppólprace z rolnikami z Kujawsko-Pomorskiego -Podlaskiego-Slaskiego-Zachodnio Pomorskiego itp. Wpółpraca miała by polegać na 'Naganianiu Maszyn rolniczych ' tzn Ciągnikow ,Pras Przyczep i podobnych maszyn Za każdy Ciągnik typu ursus C-330 bylo by przykładowo 300 zl co coś innego inna kwota Zależało by mi żeby osoba znala sie na maszynach zebym nie pokonywal 600 km na marne . Jesli ktos spyta na co to odpowiem chce otworzyć komis Rolniczy. Ktos cos wie dzwoni ja jade kupuje i tej osobie płace pare groszy za praktycznie za nic. Tel. Kontaktowy 782185171 PS. Pytania dzwonic lub pisać na priv.
  6. dzisiaj ja widziałem na prkingu no ładna , rzuca sie w oczy , i juz jest na polskich blachach Autko z tego co mi wiadomo poszło już w okolice Gdańska bo sam byłem zainteresowany i byłem u Sida ale go nie zastałem Jego kolega z warsztatu mówił że jest polift w Kombi ....
  7. Slavko jak tam z wtryskami nie ma nic niepokojącego przy odpalaniu ?
  8. koman odpowiedział(a) na WhyMe? temat w Audi A6/S6/RS6
    A Na pol Się AUDI S6 C5 WNĘTRZE FOTELE KANAPA BOCZKI *RECARO* (3988482777) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
  9. ooo koman ty zyjesz Jeszcze Ciapię do Przodu
  10. Siema .Orientuje sie ktoś z was gdzie w Rzeszowie bądź na Podkarpaciu przekładają profesjonalnie Angole ? Chodzi dokładnie o Skodę Super B 2004r TDI
  11. koman odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Drogo jak za bite s4... Szczerze to nic Ciekawego Niema
  12. koman odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Było? Audi A4 RS4 4.2 2007 Wschowa ? Tablica.pl
  13. koman odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    pytanko macie może doświadczenie chodzi mi o urządzenie do mycia parowego żeby myć silniki albo coś innego chodzi o to żeby nie była to woda
  14. koman odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    http://otomoto.pl/audi-a4-1-8t-avj-oem-plus-kw-C31293068.html:shock3:
  15. Została sprzedana ?
  16. A jak tam kultowa b5?
  17. Taki Off. Nie wiem czy dobrze napisałem ale kij w oko ,kojarzy ktoś moze to autko AUDI A 4 2003 ROK! 1.8 TURBO ! 170TYS !!! (3423156350) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Jesli tak to wypowiedzcie sie dzieki
  18. Taki Off. Nie wiem czy dobrze napisałem ale kij w oko ,kojarzy ktoś moze to autko AUDI A 4 2003 ROK! 1.8 TURBO ! 170TYS !!! (3423156350) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Jesli tak to wypowiedzcie sie dzieki
  19. koman odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Taki Off. Nie wiem czy dobrze napisałem ale kij w oko ,kojarzy ktoś moze to autko AUDI A 4 2003 ROK! 1.8 TURBO ! 170TYS !!! (3423156350) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Jesli tak to wypowiedzcie sie dzieki
  20. Taki Off. Nie wiem czy dobrze napisałem ale kij w oko ,kojarzy ktoś moze to autko AUDI A 4 2003 ROK! 1.8 TURBO ! 170TYS !!! (3423156350) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Jesli tak to wypowiedzcie sie dzieki
  21. Taki Off. Nie wiem czy dobrze napisałem ale kij w oko ,kojarzy ktoś moze to autko AUDI A 4 2003 ROK! 1.8 TURBO ! 170TYS !!! (3423156350) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Jesli tak to wypowiedzcie sie dzieki
  22. koman odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    a na co zwracać przy zakupie takiego auta ? odnośnie skrzyni ?
  23. koman odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jakby to powiedział Ferdek 'I Gitara 'ee Jak auto sobie razie z tym silnikiem nie zamula ? Jest czym Jechać ? Awaryjność skrzyni a swoim przykładzie ? Na co zwracać uwagę przy kupnie 1.8t w Automacie
  24. koman odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Witam szlachtę ;p Takie pytanko dacie namiary na kogoś kto ma b6 1.8t w Automacie ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.