Treść opublikowana przez koman
-
[B5 AFN] Audi A4 1,9tdi :))
Posiadasz jeszcze te alu ? te polerowane ?
-
Audi a4 1Z stasiu227 nowe foty
Nooo.. już widać efekty pracy i to znacznie ;)niestety było by znacznie lepiej bez obklejanie folią na ala'drewno , nie lepiej obkleić było folią karbonową ?
-
Wewnętrzne klamki nie działają
klamce u mnie wyskoczył z tego oczka
-
Wewnętrzne klamki nie działają
Ja jak rozbierałem drzwi u siebie to zle zamocowałem haczyk który wyskoczył w uchwytu i to było powodem u mnie
-
[B5 1Z] Wiśniowy traktorek Gwint / 17 /
Bez Zdj nic nie powiemy Kolego ,zdjęcia sie nie wyświetlają
-
RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
Iverson widziany a raczej ścigany w Ja-dachach w Czwartek około 21.00 Ps. Ładna Bestia ;D
-
[B5 1Z] mój Kopciu reaktywacja !
To czekamy bo moze być Ciekawie ;p
-
Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
kolega za szajs z ktata zgarnął 400 Zł.
-
Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
aaaa... w rozliczeniu zabierał kata ?
-
RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
Niedziele godzina 15.30 Wincentego Pola 13 a4 b5 szare wyjeżdżało z jedno kierunkowej ;D
-
Popticall RS4 sedan - CZIKITA grill Malowany w stylu Anti-Ford and Fuck
kamilpolakiewicz -powiem że nie zalatuje tak wiocha jak piszą autko nawet wygląda jakbyś teraz je obniżył to ciekawie by to wyglądało +te lampy z przodu będzie fanie się to prezentować czekam na ciąg dalszy projektu
-
MYJKA CIŚNIENIOWA KARCHER Jaki typ wybrać ?
KARCHER K5.2012 Myjka ciśnieniowa 5.55 5.700 +F +P (2350298076) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. ?
-
MYJKA CIŚNIENIOWA KARCHER Jaki typ wybrać ?
i lepiej szukać z ciepłą wodą czy zimną ?
-
Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
fanthom2 daj namiary na tego gościa co wywalał ci Katalizator ...
-
MYJKA CIŚNIENIOWA KARCHER Jaki typ wybrać ?
Witam wszystkich ja wyżej napisane w temacie przygotowuje sie do kupna Myjki Ciśnieniowej KARCHER i nie wiem jaki model wybrać ;/ moze ktos z was sie orientuje w tym temacie ;p. Myjka będzie używana głównie do mycia Autka i maszyn Leśnych, Gospodarczych więc tu zaczynają sie schody co kupić ? Jeśli ktos wie jak i co to chętnie wysłucham Pozdro
-
[B5 AJM] Grill RS4/ kiera S4/ Gwint SS/ FIS / 18^^ Scirocco ...
A Broń Boże sprzedawać takie Autko ! Ładnie sie autko prezentuje .... ---------- Post dopisany at 08:58 ---------- Poprzedni post napisany at 08:58 ---------- A Broń Boże sprzedawać takie Autko ! Ładnie sie autko prezentuje ....
-
opony 225/55 audi a4 b5 1.6
człowieku 205/55 R16 to jest opona na nasze silniki ...
-
Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
Dużo zależy od pogody , ale ma być słonecznie wiec będzie ok ;D
-
Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
Tak przyjadą z Tbg i z Rzeszowa maja przyjechać
-
Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
Jak kazdy wie w niedziele Rozpoczęcie sezonu: 22 kwietnia '12 | parking pod Meble.pl | godz. 15:00 .Z tego powodu będzie organizowana zbiórka na parkingu Pod Dyskoteką 'Bogacz' o godzinie 13.00.Przed wyjazdem na rozpoczęcie zrobimy sobie spota w celu poznania-zapoznania się a także ,żeby pojechać kolumną na Rzeszów. Zapraszam Serdecznie Wszystkich chętnych . Ps.Prosiłbym aby przybyć punktualnie na parking (782185171-mój numer kontaktowy ) Lista: 1-koman... ---------- Post dopisany 24-04-2012 at 21:20 ---------- Poprzedni post napisany 20-04-2012 at 08:09 ---------- Serdecznie Zapraszam na Pierwsze Spotkanie Dwóch Klubów Zrzeszających Fanów i Posiadaczy Marki 'AUDI' -Audi Klub Podkarpacie ... i -Audi A4 Klub Polska ... Spotkanie Odbędzie Się 1 Maja o 17.00 Przed Dyskoteką 'Bogacz' Serdecznie ZAPRASZAM
-
Spoty Tarnobrzeskie 2016 sobota godz 15.00
Jak kazdy wie w niedziele Rozpoczęcie sezonu: 22 kwietnia '12 | parking pod Meble.pl | godz. 15:00 .Z tego powodu będzie organizowana zbiórka na parkingu Pod Dyskoteką 'Bogacz' o godzinie 13.00.Przed wyjazdem na rozpoczęcie zrobimy sobie spota w celu poznania-zapoznania się a także ,żeby pojechać kolumną na Rzeszów. Zapraszam Serdecznie Wszystkich chętnych . Ps.Prosiłbym aby przybyć punktualnie na parking (782185171-mój numer kontaktowy ) Lista: 1-koman...
-
Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
Rozpoczęcie sezonu: 22 kwietnia '12 | parking pod Meble.pl | godz. 15:00
-
Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
Tak cos mu zostało jeszcze z tego rozbitka jakieś pierdoły ... Wiem pisałem z chłopakami z tamtego forum i myślę pojechać jakaś większą ekipą na Rozpoczęcie sezonu zebrać sie na Parkingu koło Bogacza około 13-stej po obiadku pogadać na parkingu troche i pojechać ekipą na Rzeszów ...
-
[b5] Moja srebrna strzała - skromny projekt -> tabar
A gdzie jakieś Foto ?
-
[B5 AFN] Popticall RS4 sedan - CZIKITA Środek samochodu
Powiem szczerze ,że mamy twardego zawodnika który nie ulega radom innych Kolegów z forum . Chłopak postawił na swoim i tego sie trzyma ,więc warto darować sobie te komentarze kierowanie w tym dziale i jego kierunku ,jesli zrozumie błąd to sie do niego przyzna i będzie prosił o rady to moje dwa grosze w tym temacie .