Treść opublikowana przez radimm
-
[B5 AFN++] Vulkanschwarz AVANT by Radim
wszystko świeci na czerwono, podczas cofania to czasem trzeba się wspomóc światłem stop no a kierunek to taka barwa pomiędzy czerwonym a pomarańczą, inni kierowcy bez trudu się domyślą bo miga a jak będzie kontrola to ostatecznie się zerwie bo to jakieś 3sek. roboty
-
[B5 AFN++] Vulkanschwarz AVANT by Radim
moim kompaktowym aparatem na dzień dzisiejszy nic lepszego nie zrobie, pstrykne coś jutro na zewnątrz jak będzie lepsze światło
-
[B5 AFN++] Vulkanschwarz AVANT by Radim
postaram się wrzucić wieczorem bo szczerze mówiąc auto tak ujebane że nawet zdjęć im nie robiłem
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
dokładnie:thumbup1: nie ułatwia to cofania, ale tragedii też nie ma ja u siebie też mam taką samą folią zrobione lampy z tyłu, tylko ja jeszcze okleiłem paski od kierunkowskazów bo w przedlifcie pod światło wydają się takie jakby różowe. Tragedii nie ma, ale trochę druciarstwo z tą folią na lampie lepiej byłoby się dostać jakoś do lampy i wkleić od środka
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ad.1 byłem, hamowałem tam auto 3razy ad2. może udałoby mi się wyrwać pojechać zobaczyć co tam Ci wyjdzie ad3. dziś raczej mnie nie będzie ad4. nie mam o tym pojęcia
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dexter poświęcenie aby pojechać na spot godne podziwu Ale mogłeś powalczyć z tematem i zatrzymać się na pkt. 1 i 5 to byłby tak zwany kompromis
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- Pomoc przy wyborze turbiny
proszę Zaślepka EGR flansza+rurka dł-10cm fi-50mm 1.9TDI (3022815467) - motoAllegro- [B6 AWX] Czarna mamba A4 B6 gwint KW, 3SDM 4x9,5, bixy, kiera TT pikowana
jak znajde chwilę to coś pomyślę pewnie w piątek rano w pracy dopiero jakiś czas wolny będzie- [B6 AWX] Czarna mamba A4 B6 gwint KW, 3SDM 4x9,5, bixy, kiera TT pikowana
ten grill w połysku zdecydowanie ładniej niż mat szyby też elegancko wyglądaja- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a co to za pijawki cholera wi- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
STO LAT!!!- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- Jasiu. Co taki markotny jesteś? - Aaaaaa... Szkoda gadać. - No Jasiu powiedz mamie, co cię trapi? - No mamo, bo ksiądz Józef.... - O mój Boże! Co ksiądz!? Dobierał się do ciebie? - Nie mamo, nie... - To co jasiu?! chciał cię dotykać? - Nie mamusiu, po prostu myślę, że ksiądz Józef mnie z Piotrusiem zdradza.- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Siemanko- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
niby dlaczego wymieniona? Rok 97 ale to musiała być końcówka, którą już objął mini-lift (blotniki - bez znaczka audi, kierownica, zegary)- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Witam- [B5 1Z] Mój czarny zetor
ciężka sprawa i to fajne i to fajne. Ja jak u siebie rozklejałem lampy biłem się z myślami czy malować czy nie i pewnie pomaluje następnym razem jak obecny wariant się już znudzi- [B5 1Z] Mój czarny zetor
halogeny w zderzak- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dzień dobry Panowie- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
to wrzuć go- [B5 AJM] a4 by gwerty kavlar & Plasti Dip
piękna jest- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Pablo jak nie jest na przeglądzie technicznym 3razy w roku to źle się czuje ja brałbym 4300k- Zmiana softu a sprzęgło
to że sprzęgło bierze wysoko nie nie jest wyznacznikiem tego że się kończy. Jak pojedziesz do jakiegoś kumatego tunera zrobi Ci fajny sofcik którego specjalnie to sprzęgło nie odczuje, jeśli oczywiście będziesz je normalnie traktował, czyli bez upalania itp.- Audi A4 B5, sedan, Gleba, Gwint, 1997, 1.9TDI na lifta, zespolone itd
czyżby 2.0 BLB- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Błenos Ajres - Pomoc przy wyborze turbiny