Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

radimm

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez radimm

  1. Pablo ja cie prosszee.... jesem w domu w koncu w bieszczadac, a tu ciezkie zycie jest. ---------- Post dopisany at 00:48 ---------- Poprzedni post napisany at 00:46 ---------- probuje cos napisac bez literowek, ale nie ma hyja we wsi, wracam do was po 12sierpnia ---------- Post dopisany at 00:50 ---------- Poprzedni post napisany at 00:48 ---------- boje sie puscic myszki bo sie przewroce
  2. siema! jak tam chlopaki? JA probuje lapac ostrosc na dwa oczy, ale to sztuka, pisalem tego posta z 5min jest zle
  3. ja dziś mijałem takiego na Kr. Jadwigi, może ten sam co ty widziałeś pod M-łan
  4. akurat na zimę jak znalazł byłoby
  5. chyba raczej około 22 Pozdrawiam
  6. hehe jeszcze nie pojechałem spoko, wróce i się odezwe
  7. Fantowski pobawiłem się trochę w PS przy twojej czarnuli, może Ci się coś spodoba (zyepałem dolny grill, ale już mi się nie chciało poprawiać)
  8. + - 200zł za przełożenie i ustawienie
  9. oczywiscie ze 216 lepsze, tylko ok.900zł(nowe) trzeba wyłożyć za nie, a używane ciężko dostać AFNa kupisz spokojnie do 300zł kwestia tylko żeby udało Ci się kupić w dobrym stanie, nie lejące. Zobacz na forum w dziale "sprzedam" ktoś z użytkowników ma chyba wystawione właśnie
  10. Fanta, tylko nie mów że to zdjęcie z albumu rodzinego
  11. Piękna jest Ja chyba dziś nie dam rady
  12. Kabaret Neo-Nówka - Niemieckie siatkarki - YouTube
  13. Zapowiada się ciekawie Plany dobre tylko obawiam się listw chroomowanych? O które chodzi? Te wokól okien? Jak tak to spoko, tylko kup ori a nie tzw. "chrom na metry", a jeśli o inne listwy to zastanów się lepiej Powodzeniaa w modzeniu, niech Audik dobrze służy aaa.. co do c*paa, wrzuć sobie wtryski od AFN'a i wtedy jedź na program, zawsze ubijesz kilka koników i Nm więcej
  14. Witam! Ja właśnie zaczynam 18dniowy urlop
  15. już lepiej byłoby gdyby te małolaty otwierały gęby w innych celach niż mowa atykuowana http://a4-klub.pl/sprzedam-ogloszenia-komercyjne-firm-157/czesci-waszych-aut-oleje-motul-najtaniej-promocja-1str-32035/ Polecam Dzika, towar zamówiony popołudniu, a na drugi dzień ok. południa paczka u mnie, nawet kasa na konto nie zdążyła dolecieć do niego a ja już miałem przesyłke
  16. po co piszesz jak go nie mam od kilku miesięcy uuu szkoda, a jakieś inne miejsce?
  17. no wnętrze elegenackie jeszcze tylko kierownica trój-ramienna i będzie komplet
  18. ooooooook podbije tam w czwartek na maly buszing i szoping
  19. Pany znacie jakiś fajny szrot w Krakowie? Bo kurde jadę za niedługo do domu na 2tyg. a moze udaloby się kupić halogeny z polifta w jakiejś normalnej cenie, to troche pobawilbym się w mlodszego szpachlarza przez ten czas
  20. kto dzisiaj pomykał Opolska ok 14.40 B6 avant czarną z ramkami klubowymi w strone 29 listopada ?
  21. Pablo Ty masz mniej do stracenia
  22. a pomożesz ?? proste tylko kup folie 3M bo jak pomalujesz to już droga bez odwrotu ja jestem do piątku w Krk. potem na 2tyg. znikam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.