Treść opublikowana przez WydRos
-
A4_B8_Black_Avant_B&O_3G+_LED_Alcantara_Klima_Kiera_Zad Lift RS4
-
B8 TrOOOOp
- B8 TrOOOOp
- B8 TrOOOOp
Panowie może ktoś mi powie czy przy zmienię mmi z 2g na 3g zmieniał ktoś wzmacniacz antenowy czy może coś kombinował z wtyczkami z aktualnego i można to podłączyć- A4_B8_Black_Avant_B&O_3G+_LED_Alcantara_Klima_Kiera_Zad Lift RS4
Myślałem myślałem ale to w odległym czasie, poki co ramka i licznik a5, mmi 3g, jakies pierdolki typu nawiewy polift, przyciski szyb polift, dekory na szczotkowane Alu a ramka licznika piano, może kiera jak się coś odkuje z kasa, bo jeszcze program mnie czeka u Aligatora, na pewno tylny zderzak lift z wydechem od 3.0 tdi i nakładki na progi wpadna w te lato- B7 Crew
- B7 Crew
Jak ktoś kasuje 1700 za rozrząd w 2.0 tdi po znajomosci to naprawdę dobry mechanik, z takimi jest najlepiej bo do tego wychodzi ze wlali stary płyn chłodniczy lub nie wymienili pompy? Pazery Jak masz gdzie to wymienisz to sam i nawet jakbyś miał kupować od najmniejszego śrubokręta i blokady to nie wyjdzie cię tyle 650 za robotę to by wziął lakiernik z pomalowaniem przodu czesto jest tak ze wyliczają ci części na 1000 i on chce 200 za robotę, bo swoje „za robotę” ma już w częściach- B7 Crew
- [b8 CAGA] czarny avant ŚLĄSK, LY9B, s-line, 1bv, Pierwsza z felgą 19" z Q5/SQ5 LIFT
Same sprężyny Eibach, nie pamietam jakie ale chyba czerwone moze sportline- [b8 CAGA] czarny avant ŚLĄSK, LY9B, s-line, 1bv, Pierwsza z felgą 19" z Q5/SQ5 LIFT
Czekam na finisz PS Te jasność LEDow przy światłach mijania trochę zmniejsz bo slepisz- B6 DIVISION
Ja tam nie wierze w takie spalanie z powodu marki opony, zależy od nogi i od wielkości koła/szerokości opony na zimowkach więcej auto pali bo guma inna itd jeśli mamy te same rozmiary co letnie Jeśli letnie 18/19 i 225/245 to i spalanie większe bo trochę więcej trzeba żeby to rozpędzić wiec wierze ze 1l więcej spali jeśli włożymy jakies duże szerokie koło ale nie wierze żeby była taka różnica przy tych samych parametrach opony a inna firma, nie ma opcji, chyba ze wrzucisz oponę z terenówki- A4_B8_Black_Avant_B&O_3G+_LED_Alcantara_Klima_Kiera_Zad Lift RS4
- B6 DIVISION
To zależy od twardości gumy np uniroyal 3 ma wyniku na deszczu super czyli A ale spalanie już E, bo żeby dobrze trzymały się drogi musza być odpowiednio miękkie nie za mocno, stad większe spalanie jak guma jest twarda to opór mniejszy wiec i spalanie mniejsze ale za to przy poślizgu na deszczu lecisz jak na zderzaku cos za coś niektóre markowe drogie opony maja spalanie C/E i na deszcz C Zależy ten od wysokości bierznika oczywiście najdroższe continentale spisują się super ale zdzierają bierznik w oczach wiec coś za coś- B8 TrOOOOp
A w jakim stanie ty masz ten zderzak i kolor ? Bo nie pamietam- A4_B8_Black_Avant_B&O_3G+_LED_Alcantara_Klima_Kiera_Zad Lift RS4
Masę osób tak jeździ i ani razu nie widziałem na forum żeby ktoś się skarżył na to, nawet bym się tym nie przejmował, a tez zadawałem pytania odnośnie takich opon i felg w dziale b8troooop- A4_B8_Black_Avant_B&O_3G+_LED_Alcantara_Klima_Kiera_Zad Lift RS4
Po tysiącu przeczytanych postach, zapytaniach o to jaka najlepiej wsadzić oponę na 8.5j itd większość polecała mi 225/40, ludzie wsadzają 205/215 ale to już za duży naciąg sam jeździłem po wulkanizatorach i oglądałem felgi 8.5 z 225/40 i nie jest najgorzej, 245 tez widziałem na felgdze 8.5 i jest za szeroko, sam gość który zakłada opony mówi ze 235 to standardowo żeby było w miarę równo z felga ale 225 jest ok bo cena opon jest w miarę ok jak za ten rozmiar i nie ucieka tak kierownica jak wpadniemy w koleinę niż przy 245/40 szerokosc opony szerokością ale ludzie nawet stalówki z balonami potrafią obić, wiec kwestia ostrożnej jazy przy krawężnikach i możesz mieć nawet 205 przy feldze 7,5 lekki ale to lekki naciąg będzie ale zależy co dla kogo jest naciągiem wpisz sobie 225/40 8.5 j w google to wyskoczy masę zdjęć oczywiscie zależy tez czy opona ma rant czy nie i dużo od firmy opony, każda się inaczej układa w tym tygodniu na felgi wrzucę to pstrykne zdjęcia- A4_B8_Black_Avant_B&O_3G+_LED_Alcantara_Klima_Kiera_Zad Lift RS4
Wpadly Nowe oPony 2018 Dębica UHP 2, dużo pozytywnych opini Wiec wypróbujemy, 225/40/18 Do tego nowy płyn do wspomagania servotronic z ASO i juz po wymianie Nowa przepustnica i klubowa ramka tablicy na tył- B8 TrOOOOp
Sam wsad hak? Czy cały komplet ?- B8 TrOOOOp
No właśnie jak to jest, ktoś pisał ze przy szkodzie z OC maja przywrócić auto do stanu z przed wypadku nawet jak mieliśmy założone poliftowe zderzaki itd a jak jest przy AC jeśli mamy założone inne lustra lub zderzaki a po vin wychodzi normalnie ?- B8 TrOOOOp
Panowie jest ktoś z okolic Tychy Oświęcim i wymieniał zamek drzwi obojętnie który i został mu stary?? Potrzebuje silniczek z zamka 2008-2009 obojętnie jaki zamek z wtyczka na 7-8 pin zaplace oczywiście pilne bo się jeden u mnie silnik rozleciał- B8 TrOOOOp
Dokładnie tez czasami pisałem na wątkach z b7- B8 TrOOOOp
Forum sie nazywa a4klub a ludzie maja tu od a1 do b9 i c7 wiec wiadomo ale odpowiedni dział to odpowiedni dział- B8 TrOOOOp
Hehe no po zdj avatara poznałem ze ma c6 wartosci od a4 do a6 podobne ale skok teleskopu inny- B8 TrOOOOp
Oni ci podają do a4 do a6 są 4F.. nmzc- B8 TrOOOOp
4F9 827 552 A Do c6 nie podawajcie mu do a4 bo on ma A6 !!!! - B8 TrOOOOp