Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

WydRos

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez WydRos

  1. WydRos odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Właśnie się dogadałem z jedna firma, z 5firm żadna nie zrobi logo audi, tylko jedna się podjęła Dzieki
  2. WydRos odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Panowie widział ktoś może gdzieś takie dywaniki z identycznym napisem w tym kolorze ? oczywiscie do b6/7
  3. WydRos odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Mnie tez
  4. WydRos odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    To pamiętaj żeby był komplet, diody, listwy Pleksy i kawałki pleksy wchodzące pod plastikowe nakładki z chromem z napisem kubka i wizytownika, z reszta pewnie wiesz, do tego jak masz kostki z kawałkiem kabelka to minuta roboty z podłączeniem wyjac rnse najlepiej podpinasz się pod kable z pokręteł nawiewu lub esp, ja mam pod esp, szary z niebieskim i brązowy, ważna +i- odpowiednio Najpierw wyciągamy uchwyt na kubek. Aby to zrobić należy wyciągnąć ramkę nad przyciskami Wysuwamy delikatnie radio używając wyjmaków a następnie od góry należy wcisnąć dwie zapadki od uchwytu kubka i wyciągnąć uchwyt Teraz musimy rozdzielić szufladkę od obudowy. Aby to zrobić trzeba podważyć dwie blokady szufladki z uchwytem:
  5. WydRos odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Chcesz przełożyć ze swoich ? Chwila roboty tylko zdjęcie i założenie osłony chrom z kubka trochę gimnastyki bo jest tam sprężynka
  6. WydRos odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Polecam Ring Xenon Ultima H7 cena jakoś na plus sa bardzo dobre, czytałem dużo recenzji, jedna w gazecie jakiejś i osramy philipsy boshe się kryją http://www.parys.pl/ring-xenon-ultima-najlepsze/
  7. WydRos odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    No, także jak coś to mam oczywiscie oryginał
  8. WydRos odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Hej, jak coś mam oryginalny nowy mieszek z gałki pikowana skóra do audi a3, kupiłem gałkę oryginał i mieszek zakładam z białymi nićmi wiec ten będzie do odsprzedania, koledzy zakładali gałki z mieszkami od a3 i grało
  9. WydRos odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Panowie Wesołych Świat !???
  10. WydRos odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Wtryski wyjmij, do wanny, uszczelnienia wymienić filtr paliwa, itd i będzie cacy
  11. WydRos odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Zaby to człowiek wiedział to by kiedyś nakupił i trzymał he szczerze to jesteś trzeci bo sam szukam, Norbas tez
  12. WydRos odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Mam cały komplet ze śrubami gdzieś popatrzę co tam nakryklne jest na niej
  13. Popiolka nowa ? Gdzie znalazłeś na all? Pokretlo świateł fajne ale jakoś nie mogę się do niego przekonać ramka pewnie 7n6 z b6, dobrze ze wrzuciłeś zdjęcie obok, jest przynajmniej porównanie 1nk i 7n6 zaluje ze sprzedałem swoje zadbane b7 teraz muszę zbierać graty, i trzeba będzie coś doszporowac i kupić jakieś b7 za mała kasę bo kasa wypłynęła
  14. WydRos odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Patrzyłeś na ten plac??? Skąd te ceny !! B7 bez xenona nawet, widać ze diesel kombi czysto do latania po Niemcach i 180tys przebiegu? Drugie 190? Ludzie kto w to wierzy, a ceny kosmos Innych aut nie komentuje wiadomo, lepiej przywieźć i sprzedać jedno za lepsza kasę ale trochę odczekać jak 2-3 za mniejsza
  15. WydRos odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Niby skąd ma wiedzieć ze nie bierze oleju ? Jak handluje autami to nimi nie jeździ po 1000km 44tys golas mialem 2009 rok pełen s-linę w alkantarze dach panorama nawi itd Ledy bixenon i nie chciało zejść za 36, nie mówię o oglądaniu No nawet telefonu nie było, wiec 44 za taki golas to masakra, nic się nie dziwie ze pociskaja linki gdzie się da bo nie ma kupców
  16. WydRos odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Będę miał na oku jak się coś pojawi
  17. WydRos odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Ja sam szukam:) mam dekory Alu a popiolka i ramkę czarna:)
  18. WydRos odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    A skąd jesteś ? Możesz podjechać jak ze śląska
  19. WydRos odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Co ma czujnik skrętu do poduszki? Mozesz przestawić na ząbkach ile chcesz czujnik tego nie wykryje, on wykrywa położenie po skręcie kierownica, jak przestawisz za dużo na ząbkach to nie wejdzie kierownica na wypust w taśmie i tyle poduszka może świecić bo albo zczytal komputer jak ja odpiales i trzeba skasować błąd albo zle podpięta i jej nie widzi
  20. WydRos odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Tak tak wiem ale interesuje mnie tylko z popiolka i ramka sam mam szczotkowane Alu ciemne i pójdzie na sprzedaż
  21. WydRos odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Tak, 7n6 jest jaśniejsze czyli musiało to być 1nk bo było to fabrycznie w b7 dzieki
  22. WydRos odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Chodzi o to ze mam vin auta itd i na nim były dekory szczotkowane Alu ale nie wiem jakie, nie mam tego auta fizycznie już a takie dekory potrzebuje
  23. WydRos odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Był na pewno srebrne ale nie wiem czy 1nk czy 7n6, a jest między nimi różnica ok przedzwonię może mi powiedzą
  24. WydRos odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Po nr Vin jak ? Wlasnie z kodów wyposazenia wyszło mi tylko ogólnie
  25. WydRos odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Panowie czy po kodzie wyposażenia dowiem się jakie dekory były zamontowane ? 1nk czy 7n6 s-line fabryczny z popiolka i ramka biegów

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.