Treść opublikowana przez WydRos
- B7 Crew
- B7 Crew
- B6 DIVISION
-
B7 Crew
To pamiętaj żeby był komplet, diody, listwy Pleksy i kawałki pleksy wchodzące pod plastikowe nakładki z chromem z napisem kubka i wizytownika, z reszta pewnie wiesz, do tego jak masz kostki z kawałkiem kabelka to minuta roboty z podłączeniem wyjac rnse najlepiej podpinasz się pod kable z pokręteł nawiewu lub esp, ja mam pod esp, szary z niebieskim i brązowy, ważna +i- odpowiednio Najpierw wyciągamy uchwyt na kubek. Aby to zrobić należy wyciągnąć ramkę nad przyciskami Wysuwamy delikatnie radio używając wyjmaków a następnie od góry należy wcisnąć dwie zapadki od uchwytu kubka i wyciągnąć uchwyt Teraz musimy rozdzielić szufladkę od obudowy. Aby to zrobić trzeba podważyć dwie blokady szufladki z uchwytem:
- B7 Crew
- B7 Crew
-
B6 DIVISION
No, także jak coś to mam oczywiscie oryginał
-
B6 DIVISION
Hej, jak coś mam oryginalny nowy mieszek z gałki pikowana skóra do audi a3, kupiłem gałkę oryginał i mieszek zakładam z białymi nićmi wiec ten będzie do odsprzedania, koledzy zakładali gałki z mieszkami od a3 i grało
- B7 Crew
-
B6 DIVISION
Wtryski wyjmij, do wanny, uszczelnienia wymienić filtr paliwa, itd i będzie cacy
- B7 Crew
-
B6 DIVISION
Mam cały komplet ze śrubami gdzieś popatrzę co tam nakryklne jest na niej
-
[BRB+]Srebrny Resorak/S-line/Koło 19"/Eibach Sportline/Hebel320-288mm/Tunel USA/Bose/Kiera B8.5/153KM<>330Nm/
Popiolka nowa ? Gdzie znalazłeś na all? Pokretlo świateł fajne ale jakoś nie mogę się do niego przekonać ramka pewnie 7n6 z b6, dobrze ze wrzuciłeś zdjęcie obok, jest przynajmniej porównanie 1nk i 7n6 zaluje ze sprzedałem swoje zadbane b7 teraz muszę zbierać graty, i trzeba będzie coś doszporowac i kupić jakieś b7 za mała kasę bo kasa wypłynęła
-
B7 Crew
Patrzyłeś na ten plac??? Skąd te ceny !! B7 bez xenona nawet, widać ze diesel kombi czysto do latania po Niemcach i 180tys przebiegu? Drugie 190? Ludzie kto w to wierzy, a ceny kosmos Innych aut nie komentuje wiadomo, lepiej przywieźć i sprzedać jedno za lepsza kasę ale trochę odczekać jak 2-3 za mniejsza
-
B7 Crew
Niby skąd ma wiedzieć ze nie bierze oleju ? Jak handluje autami to nimi nie jeździ po 1000km 44tys golas mialem 2009 rok pełen s-linę w alkantarze dach panorama nawi itd Ledy bixenon i nie chciało zejść za 36, nie mówię o oglądaniu No nawet telefonu nie było, wiec 44 za taki golas to masakra, nic się nie dziwie ze pociskaja linki gdzie się da bo nie ma kupców
- B7 Crew
- B7 Crew
- B7 Crew
-
B7 Crew
Co ma czujnik skrętu do poduszki? Mozesz przestawić na ząbkach ile chcesz czujnik tego nie wykryje, on wykrywa położenie po skręcie kierownica, jak przestawisz za dużo na ząbkach to nie wejdzie kierownica na wypust w taśmie i tyle poduszka może świecić bo albo zczytal komputer jak ja odpiales i trzeba skasować błąd albo zle podpięta i jej nie widzi
- B7 Crew
- B7 Crew
- B7 Crew
- B7 Crew
- B7 Crew
- B7 Crew