Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

aborygen

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez aborygen

  1. można trochę zaoszczędzić ale nie wiele a efekt cięcia raczej będzie gorszy niż nówki używanej . sam kosz to 150 + wysyłka, popielniczka też coś koło tego i wychodzi ponad 300 zeta + cięcie climatronica oszczędność to około 100 zł. a co do gratów z mojego to masz racje wszystkie pójdą na sprzedaż :> pozdrawiam
  2. no to super :> jak tylko zostaje wycięcie w tunelu. cena chyba też jak za ten kpl. jest ok 450 zeta - co sądzicie ?? i zaraz kupuje
  3. i własnie dlatego zadałem pytanie na tak zacnym forum :> jak już to rozważę detale z ski
  4. Drodzy koledzy, czy ten zestawik to wszystko co potrzebuje do wymiany radia na concert III lub navi ?? http://allegro.pl/audi-konsola-a4-s4-b6-b7-do-nawi-rns-e-bns-2din-i2002093413.html Pozdrawiam
  5. i tak chyba się stanie
  6. haha nie nie śpiesz mi się - wszystko powoli czyli jak już to dokupić dokładki zderzaków z ski pozdro
  7. czyli ogólnie biorąc - badziew i szkoda czasu :> czyli szukać z ski lub rs ?? pozdrawiam
  8. Witam. Wielkimi krokami zbliża się wiosna - no może jest cały czas i chciałbym oprócz radia zmienić jeszcze zderzaki. Na alle znalazłem takie coś : tył: http://moto.allegro.pl/audi-a4-b6-8e-zderzak-tylny-tornado-dj-tuning-i1974466312.html przód:http://moto.allegro.pl/audi-a4-b6-8e-zderzak-przedni-nowy-dj-tuning-i1998501777.html Firma sama je produkuje. Z rozmowy telefonicznej dowiedziałem się że są około 1cm wyższe od ori z dokładką. Może ktoś ma te lub inne zderzaki tej firmy i może podzielić się informacją na temat pasowania i jakości wykonania. Pozdrawiam
  9. I to super odpowiedz tak jak piszesz efekt jest zajefajny więc zacznę kupować podzespoły etapami i potem jednorazowo montaż. Na spokojnie będę szukać kosza itp potrzebnych detali, na końcu tylko wybór czy radio czy radio z navi. Podejdzie mi navi z a6ki ?? bo tych jest dość dużo na alledrogo. Pozdrawiam
  10. Tak, dokładnie. Miałem fajne plany ale po przeczytaniu kilku wątków i cen z alledrogo wyszło że całkowity koszt zmiany bez radia to około 600 zł + radio a to od 350 zł do 700 za radio z navi. I teraz się zastanawiam czy wydać ponad 1000 zł za radio albo na coś innego do autka. Pozdrawiam
  11. ha to operacja nie taka tania sam climatronic to najmniej 200 zeta o radiu nie wspomnę dzięki za info
  12. Witam wszystkich. Proszę użytkowników znających temat o radę co muszę zrobić żeby zamienić radia jak w opisie czyli: posiadam w samochodzie radio audi chorus a chce kupić i zamontować radio Audi Concert III. Z opowieści słyszałem ze trzeba coś wycinać lub kupić nowa ramkę. Dziękuję za info. Pozdrawiam
  13. Witam Forumowiczów. Mam pytanie dotyczące jakości sprężyn zawieszenia do a4 b6 firmy KAYABA. W moim samochodzie mam obniżone zawieszenie na sprężynach Eibach - fajne na lato ale zimą robiłbym za płóg :> i niestety nadszedł czas wymiany na normalne. I mam pytanie a mianowicie : czy sprężyny Kayaba są dobre ?? Może macie inne już sprawdzone to również proszę o info. Pozdrawiam Krzysztof
  14. Witam. Czy w samochodach audi A4 B6 jest już pociągnięta instalacja do głośników w drzwiach pasażera/tył ?? Dziękuję za odpowiedz. Pozdrawiam
  15. Witam ponownie. Ze względu na brak podpowiedzi musiałem sam podjąć decyzję co do zakupu opon. Po przewertowaniu netu i różnych opinii od adac i dalej zamówiłem oponki Continental Conti Premium Contact 2 ,205/55 R16. Narka dziękuję wszystkim .
  16. Witam . Proszę o pomoc w wyborze opon letnich do audi a4b6. Można z cała pewnością stwierdzić ze jestem zielony w tej sprawie - no i nie tylko tej. Chciałbym kupić opony letnie 205/55 R16. Nie wiem która firma ma dobry stosunek ceny do jakości opony - przyczepność na suchej i mokrej nawierzchni, czy są cichy czy nie. Jeżeli chodzi o przedział cenowy to 200 do 300 zł. Samochód rodzinny więc jazda spokojna. Proszę o radę dotycząca firm które są godne uwagi i spełniają w/w cechy. Dziękuję za pomoc, pozdrawiam
  17. Witam wszystkich .

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.