Treść opublikowana przez aborygen
-
[B6 AWX] zamiana radia chorus na Audi Concert III
można trochę zaoszczędzić ale nie wiele a efekt cięcia raczej będzie gorszy niż nówki używanej . sam kosz to 150 + wysyłka, popielniczka też coś koło tego i wychodzi ponad 300 zeta + cięcie climatronica oszczędność to około 100 zł. a co do gratów z mojego to masz racje wszystkie pójdą na sprzedaż :> pozdrawiam
-
[B6 AWX] zamiana radia chorus na Audi Concert III
no to super :> jak tylko zostaje wycięcie w tunelu. cena chyba też jak za ten kpl. jest ok 450 zeta - co sądzicie ?? i zaraz kupuje
-
[B6 AWX] Zderzaki - ktoś ma z tej firmy?
i własnie dlatego zadałem pytanie na tak zacnym forum :> jak już to rozważę detale z ski
-
[B6 AWX] zamiana radia chorus na Audi Concert III
Drodzy koledzy, czy ten zestawik to wszystko co potrzebuje do wymiany radia na concert III lub navi ?? http://allegro.pl/audi-konsola-a4-s4-b6-b7-do-nawi-rns-e-bns-2din-i2002093413.html Pozdrawiam
-
[B6 AWX] Zderzaki - ktoś ma z tej firmy?
i tak chyba się stanie
-
[B6 AWX] Zderzaki - ktoś ma z tej firmy?
haha nie nie śpiesz mi się - wszystko powoli czyli jak już to dokupić dokładki zderzaków z ski pozdro
-
[B6 AWX] Zderzaki - ktoś ma z tej firmy?
czyli ogólnie biorąc - badziew i szkoda czasu :> czyli szukać z ski lub rs ?? pozdrawiam
-
[B6 AWX] Zderzaki - ktoś ma z tej firmy?
Witam. Wielkimi krokami zbliża się wiosna - no może jest cały czas i chciałbym oprócz radia zmienić jeszcze zderzaki. Na alle znalazłem takie coś : tył: http://moto.allegro.pl/audi-a4-b6-8e-zderzak-tylny-tornado-dj-tuning-i1974466312.html przód:http://moto.allegro.pl/audi-a4-b6-8e-zderzak-przedni-nowy-dj-tuning-i1998501777.html Firma sama je produkuje. Z rozmowy telefonicznej dowiedziałem się że są około 1cm wyższe od ori z dokładką. Może ktoś ma te lub inne zderzaki tej firmy i może podzielić się informacją na temat pasowania i jakości wykonania. Pozdrawiam
-
[B6 AWX] zamiana radia chorus na Audi Concert III
I to super odpowiedz tak jak piszesz efekt jest zajefajny więc zacznę kupować podzespoły etapami i potem jednorazowo montaż. Na spokojnie będę szukać kosza itp potrzebnych detali, na końcu tylko wybór czy radio czy radio z navi. Podejdzie mi navi z a6ki ?? bo tych jest dość dużo na alledrogo. Pozdrawiam
-
[B6 AWX] zamiana radia chorus na Audi Concert III
Tak, dokładnie. Miałem fajne plany ale po przeczytaniu kilku wątków i cen z alledrogo wyszło że całkowity koszt zmiany bez radia to około 600 zł + radio a to od 350 zł do 700 za radio z navi. I teraz się zastanawiam czy wydać ponad 1000 zł za radio albo na coś innego do autka. Pozdrawiam
-
[B6 AWX] zamiana radia chorus na Audi Concert III
ha to operacja nie taka tania sam climatronic to najmniej 200 zeta o radiu nie wspomnę dzięki za info
-
[B6 AWX] zamiana radia chorus na Audi Concert III
Witam wszystkich. Proszę użytkowników znających temat o radę co muszę zrobić żeby zamienić radia jak w opisie czyli: posiadam w samochodzie radio audi chorus a chce kupić i zamontować radio Audi Concert III. Z opowieści słyszałem ze trzeba coś wycinać lub kupić nowa ramkę. Dziękuję za info. Pozdrawiam
-
[B6 AWX] Sprężyna zawieszenia KAYABA
Witam Forumowiczów. Mam pytanie dotyczące jakości sprężyn zawieszenia do a4 b6 firmy KAYABA. W moim samochodzie mam obniżone zawieszenie na sprężynach Eibach - fajne na lato ale zimą robiłbym za płóg :> i niestety nadszedł czas wymiany na normalne. I mam pytanie a mianowicie : czy sprężyny Kayaba są dobre ?? Może macie inne już sprawdzone to również proszę o info. Pozdrawiam Krzysztof
-
[ALL B6] Instalacja - tył
Witam. Czy w samochodach audi A4 B6 jest już pociągnięta instalacja do głośników w drzwiach pasażera/tył ?? Dziękuję za odpowiedz. Pozdrawiam
-
Polecane opony letnie
Witam ponownie. Ze względu na brak podpowiedzi musiałem sam podjąć decyzję co do zakupu opon. Po przewertowaniu netu i różnych opinii od adac i dalej zamówiłem oponki Continental Conti Premium Contact 2 ,205/55 R16. Narka dziękuję wszystkim .
-
Polecane opony letnie
Witam . Proszę o pomoc w wyborze opon letnich do audi a4b6. Można z cała pewnością stwierdzić ze jestem zielony w tej sprawie - no i nie tylko tej. Chciałbym kupić opony letnie 205/55 R16. Nie wiem która firma ma dobry stosunek ceny do jakości opony - przyczepność na suchej i mokrej nawierzchni, czy są cichy czy nie. Jeżeli chodzi o przedział cenowy to 200 do 300 zł. Samochód rodzinny więc jazda spokojna. Proszę o radę dotycząca firm które są godne uwagi i spełniają w/w cechy. Dziękuję za pomoc, pozdrawiam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich .