Witajcie,
Póki co jeżdżę Fiatem Punto 1 z 1998 roku, silniczek 1.2 75 koni z instalacja gazowa. Służy mi on do dojazdów do pracy, ale wiadomo, kiedyś nadchodzi czas kiedy się chce coś lepszego. I mój wybor padl na Audi A4 B6. Poki co jeszcze zbieram kase, ale jakos lipiec sierpien, bede chcial nabyc furke. Mam nadzieje ze uda mi sie kupic dobry egzemplarz z Wasza pomoca.
Pozdrawiam !