Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sebul

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sebul

  1. Mam pytanie. Czy jest tu może ktoś kto tankuje ropke na stacji Auchan w Sosnowcu ? Czy nie polecacie lać tego paliwa ? Bo póki co leje ze Stat Oil. Jakiś czas temu czytałem, że mają ponoć dobre paliwo, a cena powala, 4.8 gdzie ja tankuje za 4.96
  2. Pisze w imieniu kolegi, który musi te części wymienić. A dokładnie to napisał mi ze ma przedni dolny lewy wahacz i przednie łączniki stabilizatora. Czy da rade samemu to zrobić, czy lepiej oddać do mechanika ? Oraz ile takie części dobrej jakości będą kosztować i ile mechanik może zawołać ?
  3. Nie mam zaufanego elektronika, a nie chce później jeździć ciągle bo jakiś partacz mi coś popsuje w radiu.
  4. Czyli wyjmować śmiało ?
  5. Hmm, a co jak będzie wołało o kod ? Już sobie muzyki nie posłucham O to się obawiam, bo później jeździć i rozkodowywać, płacić za to...
  6. Tzn nie wiem czy mu się rozładował czy coś, ale mówił ze szybko drugi wsadził. Bo w aucie mam nagłośnienie BOSE fabryczne, z subkiem w bagżniku
  7. A masz pewność ? Bo ten kalkulator kodów mi nie pomoże, bo tam początek jest AUZ1Z4, a u mnie się zaczyna AUZ2Z3. Dodatkowo, gość od którego go kupiłem mówił ze jak mu padł aku to szybko drugi kołował żeby mu radio się nie rozkodowało, wiec się obawiam o to. Wszędzie piszą, że po wyjęciu się radio przełaczy na SAFE
  8. Właśnie książki żadnej nie mam, bo gość nie miał. Ściągnąłem jakiś program do rozkodowania, ale nie mam pewności , ze kod który wygenerował zadziała.
  9. Mam taki problem, mam audi concert. Wszystko spoko gra, ale ... póki co nie mam garażu bo jeszcze czekam aż mi go postawia. W tym czasie auto stoi pod blokiem i ... boje się o szybę i radio. Wyjąc je mogę bo zrobiłem wyjmaki, ale nie mam kodu. I co teraz zrobić ? Ktoś może mi pomoc w rozkodowaniu ?
  10. Witajcie, Póki co jeżdżę Fiatem Punto 1 z 1998 roku, silniczek 1.2 75 koni z instalacja gazowa. Służy mi on do dojazdów do pracy, ale wiadomo, kiedyś nadchodzi czas kiedy się chce coś lepszego. I mój wybor padl na Audi A4 B6. Poki co jeszcze zbieram kase, ale jakos lipiec sierpien, bede chcial nabyc furke. Mam nadzieje ze uda mi sie kupic dobry egzemplarz z Wasza pomoca. Pozdrawiam !

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.