Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sebul

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sebul

  1. A ja wciaż nie wiem co kupic, jak kupilem auto to mialem Continentale jakies, przod jeszcze by mogl od biedy byc, ale tyl juz nie bardzo, wiec chce kupic nowe oponki, ale jakie... znow brac continental ? Ale jakie ? Sport2 ? Zalezy mi na jak najlepszej przyczepnosci czy to deszcz czy to upal.
  2. Dzis rano -13 :|
  3. Nic nie stuka etc, zawiecha wiem ze ok, tylko ciekawi mnie zachowanie auta w roznych sytuacjach
  4. To mi kazdy mowil ze malo robie, to co dopiero wy po 10 tys Jaktoby koledzy w pracy powiedzieli, do kosciola w niedziele i na zakupy jezdzicie
  5. Dzis zatakowalem gaz na orlenie za 2,77, taniej o 5 groszy... i dzis mi przyszly karty rabatowe na orlen, ja to mam pecha
  6. Haha jasne , ciekawe kto by takie cos zrobil ze swoim autem
  7. Tylko nie pisz juz moRZE, bo moRZE jest glebokie i szerokie, pisz moŻe
  8. Do samej pracy robie ok 19 000 km rocznie Plus jeszcze moje wyjazdy to bedzie kolo 25 tys lub wiecej Poki co tyle robilem Puntem, ale ze audiczka jest od konca tamtego roku, to teraz sie to rozklada na 2 auta.
  9. Ale ja mam sedana XD
  10. Ze pogoda coraz lepsza to i autko sie bierze na przejazdzki bez wiekszego celu, pomyslalem wiec ze sobie potestuje autko czy dobrze sie zachowuje. Wiec panowie, jakie testy mozna we wlasnym zakresie przeprowadzic ? Chodzi mi cos z raczej nie duza predkoscia, jako ze plac do takich rzeczy niewielki, a przy wiekszej predkosci boje sie o auto
  11. Jakie -3, dzis po 5 jak jechalem do roboty bylo u mnie -7 ;/ A szyby tak zamarzly ze musialem uzyc odmrazacza w sprayu
  12. To ja jechalem Puntem a tu nagle na droge wbija mi rodzinka dzikow, Jeden wielki i 6 malych Ze zaraz ostry zakret to wolno jechalem i na lajcie wyhamowalem, ale niechcialbym sie z nimi spoktac przy 100km/h
  13. Ja czekam na dodatkowa kase z roboty i kupuje nowe, bo te co mam to juz troche sie nie nadaja do szybszej jazdy
  14. Czyli stwierdzasz, ze kazdy kto nie kupil termostatu w aso, jezdzi z niedogrzanym silnikiem, bo tylko termostat z aso jest dobry , a reszta to badziew ?
  15. Jak rozmawialem na czacie z gosciem od avivy, to u nich, nawet jak jestes w innej, oni biora to pod uwage.
  16. Nie mam vaga a poza tym, nawet jakbym kupil to jest problem z bateria w lapku, a nie bede specjalnie po to kupowal nowej Wskazowka jest na 90 wiec jest 90 i juz ;] Co ty masz z tym vagiem Co, czujnik jest slabej jakosci i jesli jest na 90 to nie ma 90 ?
  17. To by byla przesada Ale wiesz, kazdy wsadza to co chce To jego auto i najwyzej on bedzie wymienial czesciej Ja nie mam jakiegos ciulowatego za 10 zl, wiec mysle ze posmiga, poki co s[pelnia swoje zadanie i tyle O to mi chodzilo
  18. Nie wiem ile trzyma, ale temperatura juz fajnie rosnie i na 90 sie zatrzymuje i trzyma ladnie
  19. Termostacik wymieniony, niestety wlasnie w bloku mieszkam i nie mam za bardzo gdzie takich rzeczy robic, mam co prawda garaz, ale nie za duzo tam miejsca i kanalu brak, z czasem tez nie za wesolo. No ale juz widac poprawie , przejechalem 2 km i juz bylo 70 stopni , jutro smigne do roboty gdzie mam ok 33 km w jedna strone i potestuje jak smiga, ale mysle ze juz bedzie ok Dobrze wiedziec, ze to inna firma robi, jak sie popsuje, to bede reklamowal u niego Chociaz mowil mi ze montuje te i jeszcze sie nie spotkali z kims kto by zaraz wracal. No nic, pojedzimy, zobaczymy
  20. Ciekawa sprawa, mechan mi uswiadomil, ze w aso jest termostat wahlera i tam kosztuje 98 zl, a normalnie w sklepie ponad 30 zl. Sa zatem jakies roznice oprocz opakowania ? Ktos sie temu moze przygladal ?
  21. Dzięki panowie, zamawiam więc z ASO.
  22. Mam takie pytanie, czy warto kupować zamiennik czy oryginal z aso lepiej brać? I ile kosztuje w aso termostat i jaki ma kod do silnika AWX ? Bo nie wiem czy zamienniki sa cokolwiek warte ? Musze dac znac jutro gosciowi czy ma zamawiac z aso czy zamiennik. Ah i czy to na pewno termostat ? Objaw taki, ze nawet po 40 km jazdy, silnik nie ma 90 stopni, ma troszke ponad 70 ... powietrze nawet cieple leci, jezdzilem i na econ i na auto.
  23. No wlasnie, Auchan... jechalem do Katowic i w Sosnowcu patrze na ceny przy auchanie a tu 5,57 ... gdy u mnie 5,84 ... tylko czy warto tam lac ? Paliwko dobre ? Ktos sprawdzal ? Bo roznica w cenie spora. Wedlug kontroli w 2010 przeprowadzonej przez UOKiK paliwko jest dobre.
  24. Jesli masz 2 auta w tej samej ubezpieczalni na ta sama osobe, to traca obydwa auta. Jesli nie poinformujesz ubezpieczalni, jak dojda ze cos bylo , wysla ci nakaz doplaty. Mozesz nic nie mowic i liczyc na fuksa
  25. A co o tych sadzicie ? TOYO PROXES T1R ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.