Treść opublikowana przez sebul
-
Polecane opony letnie
A ja wciaż nie wiem co kupic, jak kupilem auto to mialem Continentale jakies, przod jeszcze by mogl od biedy byc, ale tyl juz nie bardzo, wiec chce kupic nowe oponki, ale jakie... znow brac continental ? Ale jakie ? Sport2 ? Zalezy mi na jak najlepszej przyczepnosci czy to deszcz czy to upal.
-
[ALL] Zmiana opon
Dzis rano -13 :|
-
Jak samemu przetestowac zawieszenie ?
Nic nie stuka etc, zawiecha wiem ze ok, tylko ciekawi mnie zachowanie auta w roznych sytuacjach
-
Ile rocznie robicie km swoimi autkami??
To mi kazdy mowil ze malo robie, to co dopiero wy po 10 tys Jaktoby koledzy w pracy powiedzieli, do kosciola w niedziele i na zakupy jezdzicie
-
Ceny paliwa marzec 2026
Dzis zatakowalem gaz na orlenie za 2,77, taniej o 5 groszy... i dzis mi przyszly karty rabatowe na orlen, ja to mam pecha
-
Jak samemu przetestowac zawieszenie ?
Haha jasne , ciekawe kto by takie cos zrobil ze swoim autem
-
[B6 AWX] Błąd na FIS-ie
Tylko nie pisz juz moRZE, bo moRZE jest glebokie i szerokie, pisz moŻe
-
Ile rocznie robicie km swoimi autkami??
Do samej pracy robie ok 19 000 km rocznie Plus jeszcze moje wyjazdy to bedzie kolo 25 tys lub wiecej Poki co tyle robilem Puntem, ale ze audiczka jest od konca tamtego roku, to teraz sie to rozklada na 2 auta.
-
Jak samemu przetestowac zawieszenie ?
Ale ja mam sedana XD
-
Jak samemu przetestowac zawieszenie ?
Ze pogoda coraz lepsza to i autko sie bierze na przejazdzki bez wiekszego celu, pomyslalem wiec ze sobie potestuje autko czy dobrze sie zachowuje. Wiec panowie, jakie testy mozna we wlasnym zakresie przeprowadzic ? Chodzi mi cos z raczej nie duza predkoscia, jako ze plac do takich rzeczy niewielki, a przy wiekszej predkosci boje sie o auto
-
[ALL] Zmiana opon
Jakie -3, dzis po 5 jak jechalem do roboty bylo u mnie -7 ;/ A szyby tak zamarzly ze musialem uzyc odmrazacza w sprayu
-
Spotkanie z sarenką
To ja jechalem Puntem a tu nagle na droge wbija mi rodzinka dzikow, Jeden wielki i 6 malych Ze zaraz ostry zakret to wolno jechalem i na lajcie wyhamowalem, ale niechcialbym sie z nimi spoktac przy 100km/h
-
[ALL] Zmiana opon
Ja czekam na dodatkowa kase z roboty i kupuje nowe, bo te co mam to juz troche sie nie nadaja do szybszej jazdy
-
Jaki termostat 1.9 TDI AWX AVF
Czyli stwierdzasz, ze kazdy kto nie kupil termostatu w aso, jezdzi z niedogrzanym silnikiem, bo tylko termostat z aso jest dobry , a reszta to badziew ?
-
Zniżki
Jak rozmawialem na czacie z gosciem od avivy, to u nich, nawet jak jestes w innej, oni biora to pod uwage.
-
Jaki termostat 1.9 TDI AWX AVF
Nie mam vaga a poza tym, nawet jakbym kupil to jest problem z bateria w lapku, a nie bede specjalnie po to kupowal nowej Wskazowka jest na 90 wiec jest 90 i juz ;] Co ty masz z tym vagiem Co, czujnik jest slabej jakosci i jesli jest na 90 to nie ma 90 ?
-
Jaki termostat 1.9 TDI AWX AVF
To by byla przesada Ale wiesz, kazdy wsadza to co chce To jego auto i najwyzej on bedzie wymienial czesciej Ja nie mam jakiegos ciulowatego za 10 zl, wiec mysle ze posmiga, poki co s[pelnia swoje zadanie i tyle O to mi chodzilo
-
Jaki termostat 1.9 TDI AWX AVF
Nie wiem ile trzyma, ale temperatura juz fajnie rosnie i na 90 sie zatrzymuje i trzyma ladnie
-
Jaki termostat 1.9 TDI AWX AVF
Termostacik wymieniony, niestety wlasnie w bloku mieszkam i nie mam za bardzo gdzie takich rzeczy robic, mam co prawda garaz, ale nie za duzo tam miejsca i kanalu brak, z czasem tez nie za wesolo. No ale juz widac poprawie , przejechalem 2 km i juz bylo 70 stopni , jutro smigne do roboty gdzie mam ok 33 km w jedna strone i potestuje jak smiga, ale mysle ze juz bedzie ok Dobrze wiedziec, ze to inna firma robi, jak sie popsuje, to bede reklamowal u niego Chociaz mowil mi ze montuje te i jeszcze sie nie spotkali z kims kto by zaraz wracal. No nic, pojedzimy, zobaczymy
-
Jaki termostat 1.9 TDI AWX AVF
Ciekawa sprawa, mechan mi uswiadomil, ze w aso jest termostat wahlera i tam kosztuje 98 zl, a normalnie w sklepie ponad 30 zl. Sa zatem jakies roznice oprocz opakowania ? Ktos sie temu moze przygladal ?
-
Jaki termostat 1.9 TDI AWX AVF
Dzięki panowie, zamawiam więc z ASO.
-
Jaki termostat 1.9 TDI AWX AVF
Mam takie pytanie, czy warto kupować zamiennik czy oryginal z aso lepiej brać? I ile kosztuje w aso termostat i jaki ma kod do silnika AWX ? Bo nie wiem czy zamienniki sa cokolwiek warte ? Musze dac znac jutro gosciowi czy ma zamawiac z aso czy zamiennik. Ah i czy to na pewno termostat ? Objaw taki, ze nawet po 40 km jazdy, silnik nie ma 90 stopni, ma troszke ponad 70 ... powietrze nawet cieple leci, jezdzilem i na econ i na auto.
-
Ceny paliwa marzec 2026
No wlasnie, Auchan... jechalem do Katowic i w Sosnowcu patrze na ceny przy auchanie a tu 5,57 ... gdy u mnie 5,84 ... tylko czy warto tam lac ? Paliwko dobre ? Ktos sprawdzal ? Bo roznica w cenie spora. Wedlug kontroli w 2010 przeprowadzonej przez UOKiK paliwko jest dobre.
-
Zniżki
Jesli masz 2 auta w tej samej ubezpieczalni na ta sama osobe, to traca obydwa auta. Jesli nie poinformujesz ubezpieczalni, jak dojda ze cos bylo , wysla ci nakaz doplaty. Mozesz nic nie mowic i liczyc na fuksa
-
Polecane opony letnie
A co o tych sadzicie ? TOYO PROXES T1R ?