Treść opublikowana przez sebul
-
Słychać jakiś mechanizm.
Własnie tez slysze jakies silniczki...nie zeby mi to przeszkadzalo, tylko zaciekawilo mnie to
-
Mandat od SM bez foto, co robić?
Odpisz im zeby sper^%$^%. Ja bym nic nie robil.
-
Odmłodzić samochód o 150 tys. km? "Żaden problem"
To teraz czekaj, az zacznie sie jego jezdzenie do mechaniora, bo a to padlo, a to tamto padlo.
-
Zguba w środkowym kanale nawiewu
O ja pierdziu
-
Słychać jakiś mechanizm.
Powiedzcie mi, czy wy tez, majac concerta 2 z bose, jak wsiadacie do auta to slyszycie jak jakies mechanizmy chodza ? Bo mam tak i nie wiem co to moze byc, zawsze jak wsiada i siedze w aucie to slychac jak cos sie porusza ,jakby dochodzilo wlasnie z okolic radia, czy to radio sobie plyta rusza czy cos ? Czy to moze klimatyzacja ? I jeszcze takie dodatkowe pytanie, jak zdemontowac podsufitke z tylu? I jak powninny kable isc we wzmacniaczu antenowym ? bo cos mi slabo zbiera i podejrzewam ze w nim lezyc problem
-
[All B8] A4 3.0 Tdi By Orzeł, 381Ps/726Nm By Dynosoft, Gwint -Black B*tch-
za***iste auto, za pare lat i ja takie sobie sprawie
-
[B6 AWX] Moja ;]
Czy ja wiem czy sa tak potrzebne ? Jak jest klima to nie trzeba szybek uchylac
-
[B6 AWX] Moja ;]
Ano seria, seria Dalem posta, zeby pokazac Nic wybitnego nie ma, ale dla lepszej przejrzystości: -Audi Concert 2 -Bose z subem -Podlokietnik przod i tyl -Podswietlane nogi pasazerow i kierowcy -Podswietlanie podloza przy otwartych drzwiach -Wielofunkcyjna skorzana kierownica -4 elektrycznie sterowane szyby -Siatka w bagazniku(wiem, ze niektorzy nie maja ) -Oryginalne aluminiowe felig audi R16 -Nowe oponki Nokian H -Wykonczenie w drewnie w srodku. -Dziwnie niska andr3i- fele wieksze = cena za opony wieksza, teraz kupilem nowki, wiec poki co fel zmieniac nie bede A dodac tez musze ze auto niskie jest i nawet pod kraweznik nie podjade, raz probowalem bokiem to sie zawiesilem i mnie kolega wypchac musial Poki co narazie nic nie robie, chociaz chcialbym zmienic zderzaki na te od s line bo swietnie furka wyglada z nimi, aleee to jak fundusze beda, bo pewnie z 2 k nie moje bedzie A co do bose to masz racje, swietne naglosnienie Jedynie szkoda, ze radyjo nie czyta mp3, ale nie zamienie na zadne inne, bo nieseryjne radio mi sie poprostu nie podoba, tak to wyglada to swietnie
-
[B6 AWX] Moja ;]
Autko kupiłem już w tamtym roku, ale jakoś sie jeszcze nie pochwaliłem Dziś miałem wolny czas, to wsiadlem i pojechalem zrobic pare fotek W wyposazeniu nic ciekawego, ot 4 el szyby, audi concert 2 i naglosnienie bose z subikiem, do tego kierownica wielofunkcyjna tj. ma tam przyciski do zmiany glosnosci etc , taka pier**la . Jeszce pakiet oswietlenie wewnatrz, czyli jak otworze drzwi to mi oswietla podloze a takze pod stopami pasazerow etc, nie wiem jak to sie nazywa Ah no i podlokietnik przod, tyl ,siatka w bagazniku Zawiecha 1BE. Reszta to standard, wiec nie ma sie co rozpisywac Fotki nie sa extra jakosci, bo robilem telefonem ;]
-
Ile godzin dziennie spędzacie w pracy?
I mozliwe, ze zarabiasz wiecej niz oni Prezik27 - to masz za***iste szczescie, ja jestem po Zarzadzaniu i Inzynieri produkcji i pomimo tego, ze pracuje w zakladzie produkcyjnym juz prawie 3 lata i ogarniam bardzo duzo, na awans nawet sie nigdy nie zapowiadalo, woleli wybrac goscia z zewnatrz, jakiegos szwagra kogos tam, ktory nawet nie wiedzial co my tam robimy.... bo w polsce takie sa realia, ze jak nie masz znajomosci to malo zdzialasz,.... ale poszedlem na kontrole jakosci i wy%^#$ne na nich ;]
-
Licytacje komornicze.
http://www.licytacje.pekaoleasing.com.pl/aukcje/67190-audi_a4_20_tdi_143km105kw
-
Polecane opony letnie
dobry_k - masz kase, to kupuj, a jak masz kase ale wolisz zaoszczedzic a miec i tak super opone, wez sobie nokiany. Roznicy nie zauwazysz zapewne. A w kieszeni zostanie.
-
Odwołanie od mandatu/ niezapłacenie/ konsekwencje :)
Pawlo 2004-wchodza na konto, mi raz weszli i zablokowali 100 zl
-
Jakie imię dla syna
A daj jakies zagranYczne , takie amerykanske , np Josh , albo Damon
-
Czy tez tak macie >
Ja jak czasem puntem jade to przy 100km/h wydaje mi sie ze mi zaraz auto porwie
-
Jakie imię dla syna
Polikarp
-
Sami kupujecie czesci czy przez warsztat?
Ja sam kupuje, jesli wiem co na pewno jest, jesli cos wychodzi w trakcie, to zazwyczaj mechanik kupuje, bo ja zazwyczaj nie mam takie mozliwosci bo jestem w pracy, etc. Ale ja staram sie sam kupowac, zeby miec pewnosc jaka czesc jest kupiona i za ile. Bo smieszy mnie to, jak ja kupuje czesc taniej, niz mechanik, ktory na bank ma rabaty.
-
Polecane opony letnie
Heh, pojechalem do Katowic dzis, wracam z kina a tu snieg, a ja na letnich...ale Nokiany siwetnie sie spisaly, minusowa temperatura, a one suna ladnie, zadnych nawet najmniejszych poslizgow, cisza i spokoj
-
Jak zablokowac tylne fotele ?
Ok, trzeplem mocniej i zaskoczyly
-
Odwołanie od mandatu/ niezapłacenie/ konsekwencje :)
Ja nigdy nie place mandatow i skarbowka sama sciaga, lub mnie wzywa, na szczescie duzo ich nie bylo ciagle licze na to, ze jednak sobie o mnie zapomna
-
Zabieg witrektomii oka - miał ktoś?
Ja pier^$^$, az mnie oczy zaczely bolec jak to przeczytalem...
-
Poszukuję Pracy okolice Tychów:(
Chlopie, dobra praca na godnych warunkach ? Ciezko o taka. Wszedzie tylko wyzysk...ciesz sie jesli cos znajdziesz.
-
30.03.2012 urodziła mi się córeczka !!! Jestem zadowolony jak cholera!!!
Jak mowi przyslowie: Majac syna, pilnujesz jednej osoby, majac corke, pilnujesz polowy miasta W kazdym badz razie gratuluje Nie bedziesz taki szczesliwy jak pojdzie do gimnazjum
-
Jak zablokowac tylne fotele ?
Ej, to nie tobie powinno zadzialac a mi No nic, pojde jutro i trzasne mocniej, moze zaskoczy
-
Jak zablokowac tylne fotele ?
No wlasnie sie nie chca, a nie chcialem tez walic z calej sily Bo chyba kluczykiem nic nie trzeba robic ?