Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sebul

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sebul

  1. Własnie tez slysze jakies silniczki...nie zeby mi to przeszkadzalo, tylko zaciekawilo mnie to
  2. Odpisz im zeby sper^%$^%. Ja bym nic nie robil.
  3. To teraz czekaj, az zacznie sie jego jezdzenie do mechaniora, bo a to padlo, a to tamto padlo.
  4. Powiedzcie mi, czy wy tez, majac concerta 2 z bose, jak wsiadacie do auta to slyszycie jak jakies mechanizmy chodza ? Bo mam tak i nie wiem co to moze byc, zawsze jak wsiada i siedze w aucie to slychac jak cos sie porusza ,jakby dochodzilo wlasnie z okolic radia, czy to radio sobie plyta rusza czy cos ? Czy to moze klimatyzacja ? I jeszcze takie dodatkowe pytanie, jak zdemontowac podsufitke z tylu? I jak powninny kable isc we wzmacniaczu antenowym ? bo cos mi slabo zbiera i podejrzewam ze w nim lezyc problem
  5. za***iste auto, za pare lat i ja takie sobie sprawie
  6. sebul odpowiedział(a) na sebul temat w Audi A4/S4 B6
    Czy ja wiem czy sa tak potrzebne ? Jak jest klima to nie trzeba szybek uchylac
  7. sebul odpowiedział(a) na sebul temat w Audi A4/S4 B6
    Ano seria, seria Dalem posta, zeby pokazac Nic wybitnego nie ma, ale dla lepszej przejrzystości: -Audi Concert 2 -Bose z subem -Podlokietnik przod i tyl -Podswietlane nogi pasazerow i kierowcy -Podswietlanie podloza przy otwartych drzwiach -Wielofunkcyjna skorzana kierownica -4 elektrycznie sterowane szyby -Siatka w bagazniku(wiem, ze niektorzy nie maja ) -Oryginalne aluminiowe felig audi R16 -Nowe oponki Nokian H -Wykonczenie w drewnie w srodku. -Dziwnie niska andr3i- fele wieksze = cena za opony wieksza, teraz kupilem nowki, wiec poki co fel zmieniac nie bede A dodac tez musze ze auto niskie jest i nawet pod kraweznik nie podjade, raz probowalem bokiem to sie zawiesilem i mnie kolega wypchac musial Poki co narazie nic nie robie, chociaz chcialbym zmienic zderzaki na te od s line bo swietnie furka wyglada z nimi, aleee to jak fundusze beda, bo pewnie z 2 k nie moje bedzie A co do bose to masz racje, swietne naglosnienie Jedynie szkoda, ze radyjo nie czyta mp3, ale nie zamienie na zadne inne, bo nieseryjne radio mi sie poprostu nie podoba, tak to wyglada to swietnie
  8. sebul opublikował(a) temat w Audi A4/S4 B6
    Autko kupiłem już w tamtym roku, ale jakoś sie jeszcze nie pochwaliłem Dziś miałem wolny czas, to wsiadlem i pojechalem zrobic pare fotek W wyposazeniu nic ciekawego, ot 4 el szyby, audi concert 2 i naglosnienie bose z subikiem, do tego kierownica wielofunkcyjna tj. ma tam przyciski do zmiany glosnosci etc , taka pier**la . Jeszce pakiet oswietlenie wewnatrz, czyli jak otworze drzwi to mi oswietla podloze a takze pod stopami pasazerow etc, nie wiem jak to sie nazywa Ah no i podlokietnik przod, tyl ,siatka w bagazniku Zawiecha 1BE. Reszta to standard, wiec nie ma sie co rozpisywac Fotki nie sa extra jakosci, bo robilem telefonem ;]
  9. I mozliwe, ze zarabiasz wiecej niz oni Prezik27 - to masz za***iste szczescie, ja jestem po Zarzadzaniu i Inzynieri produkcji i pomimo tego, ze pracuje w zakladzie produkcyjnym juz prawie 3 lata i ogarniam bardzo duzo, na awans nawet sie nigdy nie zapowiadalo, woleli wybrac goscia z zewnatrz, jakiegos szwagra kogos tam, ktory nawet nie wiedzial co my tam robimy.... bo w polsce takie sa realia, ze jak nie masz znajomosci to malo zdzialasz,.... ale poszedlem na kontrole jakosci i wy%^#$ne na nich ;]
  10. http://www.licytacje.pekaoleasing.com.pl/aukcje/67190-audi_a4_20_tdi_143km105kw
  11. dobry_k - masz kase, to kupuj, a jak masz kase ale wolisz zaoszczedzic a miec i tak super opone, wez sobie nokiany. Roznicy nie zauwazysz zapewne. A w kieszeni zostanie.
  12. Pawlo 2004-wchodza na konto, mi raz weszli i zablokowali 100 zl
  13. A daj jakies zagranYczne , takie amerykanske , np Josh , albo Damon
  14. Ja jak czasem puntem jade to przy 100km/h wydaje mi sie ze mi zaraz auto porwie
  15. Polikarp
  16. Ja sam kupuje, jesli wiem co na pewno jest, jesli cos wychodzi w trakcie, to zazwyczaj mechanik kupuje, bo ja zazwyczaj nie mam takie mozliwosci bo jestem w pracy, etc. Ale ja staram sie sam kupowac, zeby miec pewnosc jaka czesc jest kupiona i za ile. Bo smieszy mnie to, jak ja kupuje czesc taniej, niz mechanik, ktory na bank ma rabaty.
  17. Heh, pojechalem do Katowic dzis, wracam z kina a tu snieg, a ja na letnich...ale Nokiany siwetnie sie spisaly, minusowa temperatura, a one suna ladnie, zadnych nawet najmniejszych poslizgow, cisza i spokoj
  18. Ok, trzeplem mocniej i zaskoczyly
  19. Ja nigdy nie place mandatow i skarbowka sama sciaga, lub mnie wzywa, na szczescie duzo ich nie bylo ciagle licze na to, ze jednak sobie o mnie zapomna
  20. sebul odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Ja pier^$^$, az mnie oczy zaczely bolec jak to przeczytalem...
  21. Chlopie, dobra praca na godnych warunkach ? Ciezko o taka. Wszedzie tylko wyzysk...ciesz sie jesli cos znajdziesz.
  22. Jak mowi przyslowie: Majac syna, pilnujesz jednej osoby, majac corke, pilnujesz polowy miasta W kazdym badz razie gratuluje Nie bedziesz taki szczesliwy jak pojdzie do gimnazjum
  23. Ej, to nie tobie powinno zadzialac a mi No nic, pojde jutro i trzasne mocniej, moze zaskoczy
  24. No wlasnie sie nie chca, a nie chcialem tez walic z calej sily Bo chyba kluczykiem nic nie trzeba robic ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.