Treść opublikowana przez sebul
-
Zbiórka Michałków/słodyczy dla dzieciaków z domu dziecka :)
Bylo sie zalozyc o piwo, by mniej trzeba kupic i wiecej pozytku, a tak to chlopak sie pruchnicy nabawi i przytyje.
-
Zadrapanie co zrobic
Albo kup sobie taki malutki lekierek w pojemniczku jak lakier do paznokci, u mnie gosc w sklepie ma ale do fiata, chociaz ja bym sie nie przeujmowal i kupil podobny kolor i zamalowal, tak by nie bylo widac.
-
Duże spalanie przy emeryckiej jeździe!!17l/100km Miasto.
17 l ,ja pierdziele...
-
Podówjne OC problem z MTU :(
Musisz zaplacic, termin to max 1 dzien przed wygasnieciem....a swoja droga to w axa niezly burdel maja. Wyslalem im faxem wypowiedzenie oc TYDZIEN wczesniej ,a te laqjzy mi na mejla wyslali polise a 3 tyg pozniej mi do domu doszla, dopiero jak wyslalem 2 mejle do nich to odpisali ze przyjeli wypowiedzenie. Za friko wyslali mi polise.... mam ja i teortycznie moge jezdzic i jak w kogos wjade pokazac ta polise i jechac do domu i niech sie gosc martwi....czego oczywiscie nie zrobie i mam polise w liberty, ale sam fakt wyslania polisy bez wyslania kasy jest zabawny.
-
wymiana oleju
To jest diesel, tu olej w moment staje sie ciemny/czarny
-
Gaśnie po wrzuceniu biegu - automat B5
Ty sie nie martw czy sie obraza tylko maja zrobic tak by auto smigalo dobrze ! nie smiga, to reklamacja ! nie popuszczaj im, bo beda cie traktowac jak kogos, kogo mozna wycyckac z kasy i nic nie zrobic.
-
Wplyw termostatu na spalanie?
Tak, ma wplyw , dodatkowo , niedogrzany silnik bedzie sie szybciej zuzywal.
-
Ekonomia jazdy a4 b8 2,0 tdi
Ja swoim awxiem ciskam po 150-160 , obroty 2600-2800 i nie dbam o spalanie a wychodzi samo 6 l ;] Tylko ze ja malo po miescie jezdze Nie po to diesla kupowaliscie, by jezdzic jak dziadki....
-
OC
youcandrive, tam sobie wejdz, korzystne ubezpieczenia wlasnie dla mlodych ludzi , tylko ze auto musi byc na ciebie
-
Problem z partycjami na dyskku.
Prawym myszy na moj komputer>zarzadzaj>zarzadzanie dyskami Tam pewnie bedziesz miec nieprzydzielone miejsce, klikasz na nim prawym myszy i tworzysz partycje.
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Ja dalem za motula 143 zl a moze i mniej, bo kupilem tez filtry knechta wszystkie i zamaist 300 zl gosc mi dal rabat na 268 zl
-
Nalalem benzyny...v power racing..do diesla
Trzeba bylo do pelna dolac ropy i by bylo ok.
-
Niemiecki ASO zla naprawa blacharki
A niby niemcy uchodza za takich dokladnych .... smiech na sali.
-
Golarki z allegro
Ja mam elektryczna z 3 glowicami philipsa, kupilem za 99 zl i jest spoko, golenie stalo sie mniej uciazliwe, nie musze smarowac twarzy zadnym kremem, po prostu, wchodze do lazienki zapalam swiatlo przy lustrze , biore golarke i lece, wygodnie , szybko , wszystko na sucho I oczywiscie zero zaciec i nie musze latac do sklepu po nowe maszynki O taka mam: GOLARKA PHILIPS HQ 6920 SIECIOWO AKUMULATOROWA (2469744450) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
-
Ceny paliwa marzec 2026
Tez mi sie ta beta wogole nie podoba Sie widac watek szpanerski wywiazal, kto ma taniej paliwo.
-
Idioci na A2.
nasz milicja tam nie wjezdza bo musi placic za wjazd, a na taki wydatek ich nie stac bylo o tym w necie, ze kazdy tam jezdzi ile fabryka dala, bo patroli nie ma [podobno] A najgorsze jest to, ze jadac tak ze 140[jeszcze przepisowo] i spotykajac takiego tira jak w 7:55 , giniemy na miejscu, i to wszystko przez jego nieudolnosc.
-
system namierzania samochodu - jaki dodatkowe zabezpieczenie
ladowarka bierze 1w, wiem bo mierzylem, wiec aku raczej nie padnie, zaroweczka w poldku pewnie miala z 12w wiec... A bateria padnie pewnie, ale to nic , bo telefon ciagle bedzie dzialal, jedynie jak go pozniej bysmy chcieli uzytkowac to bedzie problem z trzymaniem baterii, tak to nic sie nie stanie
-
Idioci na A2.
Jak mozna sie zatrzymywac, cofac, wysiadac na autostradzie ?! Nie rozumiem tego.... to kuszenie losu i tragedie.
-
co to za rurka?
Ta rurka jest do tego, by nadmiar gazow podczas pracy akumulatora odciagac, jak skonczysz ladowac, poporstu podlacz ja ponownie do boku akumulatora i po sprawie Ttuaj powinna byc ta dziurka:
-
Nie grzeje prawa strona klimy
Ales auto kupil, ciagle sie cos sypie.
-
Czytnik ebooków - jaki?
Kindla bierz, nie ma sobie rownych Miesiac na baterii mowi swoje
-
PS3 vs XBOX360
PS3.....mialem tez xboxa i sprzedalem go i zostawilem ps3, dodatkowo masz granie on line za free, a nie za kase jak to jest na xboxie.
-
Trochę niepewne zachowanie samochodu
Jak jest wiatr spory to jadac nawet 150 czulem ze mi autko znosi i musialem lekko pracowa kierownica, to normalne:) Nawet zakladalem temat taki , bo sam sie troszke zmartwilem
-
Wymiana świec żarowych
Ale co maja teraz swiece do odpalania ? I co ma termostat do odpalania ? Jak termostat uwalony to niedogrzewa silnika, ale teraz w takich temperaturach , swiece w ogolnie nie sa zalaczane wiec watpie by to pomoglo./
-
Rozrząd
Az sobie zadzwonie do aso jak bede mial robic , jak bedzie mala roznica to tam pojade, zawsze to gwarancja