Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sebul

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sebul

  1. Nie mam od kogo pozyczyc
  2. Nagle przestały mi działać czasówki, jak przesune manetke w położenie czasowe, to ida wycieraczki od razu i później już nic, jak to moge sprawdzic VAGiem ?
  3. Za Oc gosc nie dostanie zadnego zwrotu, wiec jezdzij poki co na nim Chlop ci kity wciska, zeby w razie dzwona nie polecialy mu znizki Wiec lepiej korzystaj, jak przywalisz, to jemu poleca ( chyba, bo nie znam sie na tym)
  4. produkcji pl jest za 54, a za 28 masz chinski, ogolnie sklep viakenjest do d*py- zamowilem w poniedzialek, wplacilem w ten sam dzien kase, a partacze wyslali kabel dopiero w piatek i to po moim mejlu, co sie dzieje .... wszyscy polecaja, a nie ogarniaja w tym sklepie wysylki...zalosc ! wiec kup lepiej na allegro, szybciej dojdzie
  5. 12l to jakbys na bucie jechal 200km/h powinno brac 1.8 t 12 l to ok
  6. 1.6 i 14 l gazu ?! wtf ?! kolega ma accorda type s i mu pali 12 l.... 1.6 to max z 9 powinien brac........
  7. sebul odpowiedział(a) na emay temat w Inne marki
    Myślę, że sobie daruję. Mam gps w telefonie a auto mapy nic w polsce nie przebije. Rodzaj jest chyba tylko jeden droga nie jest jakies 700 zl. automapa to szmelc wole juz gpmape o wiele lepiej prowadzi, kiedys jak ustawialem automate, to za zadne skarby to gowno nie chcialo mnie wywalic na obwodnice krakowska, tylko przez nowa huta....albo jak jechalem do rodziny, kazalo mi jechac prosto, a tam rzeka ..... lub skrecic w prawo i prosto ,a tu cmentarz....od tej pory - nigdy wiecej auto(gowno)mapy do telefonu dostalem gpmape i jest w cholere lepsz,a prowadzi zazwyczaj jak trzeba... a co do auta, to zrob scieme szyb przednich, bo same tylnie wygladaja tragicznie.
  8. Nie mam dziecka i nie mam 180 cm xD
  9. A kto z was jezdzi z tylu, ze wam tak malo miejsca ?
  10. Obecnie nie. A co to ma do rzeczy ? Kolego. Dostaniesz kabel, usiądziesz z kompem w aucie i zaczniesz powoli ogarniać. Nikt Ci wszystkiego na dzień dobry nie wytłumaczy. W VAGu jak odpalisz to będziesz miał opcje bezpieczne po lewej (m.in odczyt błędów i bloki pomiarowe), a po prawej te którymi możesz coś zepsuć (m.in kodowanie i adaptacja). Do zdiagnozowania ogólnego stanu wystarczy że zrobisz logi zgodnie z opisem diagnostyki dla tdi. Nie wiem co chcesz sprawdzać w aku? VAG nic na ten temat nie powie, tak samo w przypadku rozrusznika, świec też nie ogarnie. Domyślam się że masz problem z rozruchem, ale to możesz dopisać pod zamieszczonymi logami. Manetka to osobny rozdział, załóż do tego osobny wątek jak chcesz zgłębiać temat. Generalnie nie trzęś się tak nad tym VAGiem, samym odczytem błędów i bloków nic nie popsujesz. Z vistą x64 może być problem, ale to musisz sprawdzić, temat na pewno był omawiany. Poszukaj odpowiedzi na forum. Nie mam problemu z rozruchem, ale tak chcialem sprawdzic, bo aku nie wiem z ktorego roku, a myslalem ze swiece mozna vagiem sprawic, ale skoro nie to omomierz wezme i pomierze Spoko, dzieki chociaz za taka odpowiedz, przyjdzie to usiade i sie pobawie.
  11. to w podzięce czy pogardzie ?? Domyśl się. Ale ja to pisalem, zeby uniknac takiego pisania, chce byc pewny i mam pytania, skoro miales zamiar zasmienac ten watek takimi wpisami, mogles sie wstrzymac. Spoko, nie tu, to inne forum znajde.
  12. za***ista pomoc....
  13. Jakie mam zrobic logi żeby: sprawdzic stan silnika, turbiny widzialem tutka na forum wiec spoko, ale wtryski , przeplywka, czy podcisnienie jest ok etc....i jakie maja byc, czy statyczne , czy dynamiczne...i czy przy kazdych dynamicznych jest taka sama procedura, czyli auto 3 bieg, 1500 obrotow , naciska mi gosc star a ja gaz na maxa do 4200 obrotow i stop ? Sczytac bledy, da sie aku, rozrusznik, swiecie sprawdzic ? Dodatkowo, gdzie sprawdze manetke od wycieraczek, bo cos mi szwankuje przy czasowce... chcialbym sobie ogolnie zdiagnozowac autko, bo kabel na dniach przyjdzie, vag 409.1 jest ( dzialac bedzie na viscie x64? ) i w weekend bedzie zapewne czas to bym sie za to zabral. No i gdzie dokladnie jest to wejscie na kabel , wiem ze gdzies pod kierownica >? Auto smiga bez problemow, ale wiadomo, lepiej sprawdzic za wczasu, niz zeby cos sie stalo na drodze
  14. Najlepiej to kup wersje EU
  15. Żeby nie robić spamu w tematyce VAg, chciałbym poprosić jakąś pomocną osobę o kontakt, bo mam troszkę pytań, a że boje się coś skopać, chciałbym jakąś cierpliwą osobę, która mi parę kwestii wyjaśni Znajdzie się ktoś ?
  16. Ze to niby wolne jest ?! OMG Chcialbym, ale jakbym zarabial wiecej, bo bym nie wyrobil tego utrzymac Piekna sztuka ! Dobrą masz robotę widać
  17. Wypalanie z drugiej strony nic nie da , bo koles sobie wezmie zapalniczke i sam to stopi Wy sie martwicie o dekielki, a koledze zajumali auto cale ;/ I teraz juz sie bede bal zostawic na noc auto pod blokiem...dobrze ze garaz jest...
  18. No fajnie ze ktos by swoj ori caly lakier papierem sciernym traktowal
  19. To kumpel w robocie sie boi tego dymka ze masakra, jak sprawdzal audice jedna to zakopcila przy bucie i juz ja odrzucil z miejsca A jak kupil w koncu SuberB to jak jechal do pracy to sie pytal znajomych co jechali za nim czy dymka nie bylo, lol
  20. Mi to pasuje Tez mnie to zdziwilo ze tak malo , ale przeciez narzekac nie bede
  21. Niestety paragonik zaginal gdzies, a ty po ile masz ? Bo jakby wychodzilo taniej to moglbym ci kiedys kupic i wyslac Cena niska bo to hurtownia motoryzacyjna i w sumie rabat dostalem za to, ze gotowka placilem
  22. Ja w robocie mialem ziomka, ktory mial wtedy 27 lat, ja chyba mialme wtedy 22, i ja bylem na 2gim roku i on
  23. Wszystkie knechta i kabinowy z aktywnym weglem. W sumie to moglbym nawet tym handlowac skoro ceny mniejsze ;]
  24. Wiem co masz na mysli Ale mysle ze motula kupilem, bo za sam olej dalem 140 zl , a i hurtownia od wielu lat jest i raczej nitk tam nie narzekal

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.