Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sebul

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sebul

  1. W B6 u mnie jest np przy drzwiach wlepa, gdzie pisze jakie cisnienie na jakie opony etc.
  2. A jak wyciagnac ten kod ? Bo na stronie boscha mi wyszlo ze powinienem miec 77 Ah
  3. Cholera wie jak stary,. bo daty na nim nie ma ;/ Troche sie boje dziada naladowac, bo jak mi padnie gdzies daleko od domu A co do nowe aku to jaki polecacie ?
  4. Heh, dziś chciałem jechać , idę do garazu, wsiadam, chce odpalić a tu sie nie da....pika i tyle, więc aku padł ...auto stało ponad tydzień....i teraz....podładować go czy z miejsca iść i kupić nowy ? Jeśli tak, to jaki ? Bosch silver 74 Ah 700 A bedzie dobry ? Bo nie chce zeby mi w zime padł czasem znowu...
  5. Tez lekko panikowalem jak w lato zostawal za mna slad jak podjezdzalem pod blok
  6. Ja jeszcze czekam Zaloze jak temp bedzie nizsza.
  7. 4 grudnia na pc dodatek nowy jak sie ma premiuma, ja mam , bedzie kusza !
  8. Ta, stolki od kompa by byly w srodku pewnie
  9. tez tak zrobilem, widac to z bliska, ale i tak ten zderzak brudny i zakurzony jest wiec , meh , a jak bedzie wolna kasa to zrobie to porzadnie ;]
  10. Jak vag ma wykazac rozrzad ?
  11. Możesz spróbować < trolololololololo>
  12. Wiesz, jak ci wystarcza na dolweki to co ci zostaje i nie musisz dokupowac, to luz, gorzej jakbys musial jeszcze dokupywac.
  13. Ja sobie co jakis czas kontroluje jak autko postoi np dzien czy dwa w garazu , jak cos ubedzie to chyba doleje, bo raczej tak trzymac tego zeby zlewac zlewki z kilku zeby pozniej starczylo na wymiane to chyba nie ma sensu.Raczej olej po paru latach nawet nie uzywany, nie bedzie miec taki samych wlasciwosci ?
  14. Panowie, co wy robicie z olejem tym co wam zostaje w baniaczku po wymianie ? Na dolewki czy jak ? Bo wiadomo , caly nie wlazl i sie zastanawiam co wy z tym robicie
  15. juz lepiej kup sobie lakier w spray pod kolor i bezbrawny , i sam sprobuj cos pomalowac,lepsze to niz naklejki
  16. za***iście przydatne Jak zrobie xp mode na lapku to sie za to zabiore
  17. I tak jest to pod plastykowa oslona , wiec co to przeszkadza, maska i tak zamknieta
  18. Ja bym chcial chociaz angielski
  19. Zabierają tobie też. Oni sie nie skontatkuja raczej ze soba, ale jak sobie nagle sprawdza ze byla szkoda, to bedziesz doplacal roznice miedzy oc ze szkoda, a bez. Nic nie zglaszasz, po co im to ulatwiac? A zabrac moga 10% , 15% a nawet wiecej jak 20%
  20. Nie ma to jak oszczedzanie na oponach...rozumiem szukanie danego modelu jak najtaniej, ale opony zimowe,, 4 , za 200 zl ? Do punta 1 bym nie kupil.....a co dopiero do audi....
  21. Te podniszczone skory, oj , wolalbym juz welur majuDJ- jak e46 to tylko 330d Z tymi 130km/h to tez pocisnales 230km/h ok, ale 130 ? To normalna predkosc, juz ja szybciej jezdze jak jade do Katowic do sklepu
  22. Ja ostatnio dre tylko |Armada top 15 na kazdy mieisac, bo nie chce mi sie sciagac tony muzyki i tego przesluchiwac pozniej...
  23. Jesli ktos gra na pc : Pogromca_Flakow na ps3 juz nie gram bo nie moge na to patrzec

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.