Treść opublikowana przez sebul
-
Ciśnienie w kołach 205/60/16 oraz 225/55/16B8 avant
W B6 u mnie jest np przy drzwiach wlepa, gdzie pisze jakie cisnienie na jakie opony etc.
-
Akumulator.
A jak wyciagnac ten kod ? Bo na stronie boscha mi wyszlo ze powinienem miec 77 Ah
-
Akumulator.
Cholera wie jak stary,. bo daty na nim nie ma ;/ Troche sie boje dziada naladowac, bo jak mi padnie gdzies daleko od domu A co do nowe aku to jaki polecacie ?
-
Akumulator.
Heh, dziś chciałem jechać , idę do garazu, wsiadam, chce odpalić a tu sie nie da....pika i tyle, więc aku padł ...auto stało ponad tydzień....i teraz....podładować go czy z miejsca iść i kupić nowy ? Jeśli tak, to jaki ? Bosch silver 74 Ah 700 A bedzie dobry ? Bo nie chce zeby mi w zime padł czasem znowu...
-
Woda kapie ze spodu samochodu (chyba z parownika), ale po wygłuszeniu
Tez lekko panikowalem jak w lato zostawal za mna slad jak podjezdzalem pod blok
-
[ALL] Zmieniać już na zimówki?
Ja jeszcze czekam Zaloze jak temp bedzie nizsza.
-
Gramy w BATTLEFIELD 3 » Lista graczy str. 1
4 grudnia na pc dodatek nowy jak sie ma premiuma, ja mam , bedzie kusza !
-
Custom'owe wnętrze w busie
Ta, stolki od kompa by byly w srodku pewnie
-
Custom'owe wnętrze w busie
MTV i Xzibit
-
Stickerbomb na zderzakach?
tez tak zrobilem, widac to z bliska, ale i tak ten zderzak brudny i zakurzony jest wiec , meh , a jak bedzie wolna kasa to zrobie to porzadnie ;]
-
Audi Zamula;/
Jak vag ma wykazac rozrzad ?
-
Czy da się coś zrobić (zdięcie z fotoradaru)?
Możesz spróbować < trolololololololo>
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Wiesz, jak ci wystarcza na dolweki to co ci zostaje i nie musisz dokupowac, to luz, gorzej jakbys musial jeszcze dokupywac.
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Ja sobie co jakis czas kontroluje jak autko postoi np dzien czy dwa w garazu , jak cos ubedzie to chyba doleje, bo raczej tak trzymac tego zeby zlewac zlewki z kilku zeby pozniej starczylo na wymiane to chyba nie ma sensu.Raczej olej po paru latach nawet nie uzywany, nie bedzie miec taki samych wlasciwosci ?
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Panowie, co wy robicie z olejem tym co wam zostaje w baniaczku po wymianie ? Na dolewki czy jak ? Bo wiadomo , caly nie wlazl i sie zastanawiam co wy z tym robicie
-
Stickerbomb na zderzakach?
juz lepiej kup sobie lakier w spray pod kolor i bezbrawny , i sam sprobuj cos pomalowac,lepsze to niz naklejki
-
Zmiana języka na głównym wyświetlaczu
za***iście przydatne Jak zrobie xp mode na lapku to sie za to zabiore
-
Sprawdzony ocieplacz do akumulatora
I tak jest to pod plastykowa oslona , wiec co to przeszkadza, maska i tak zamknieta
-
Zmiana języka na głównym wyświetlaczu
Ja bym chcial chociaz angielski
-
Szkoda z Oc-kilka pytan
Zabierają tobie też. Oni sie nie skontatkuja raczej ze soba, ale jak sobie nagle sprawdza ze byla szkoda, to bedziesz doplacal roznice miedzy oc ze szkoda, a bez. Nic nie zglaszasz, po co im to ulatwiac? A zabrac moga 10% , 15% a nawet wiecej jak 20%
-
ocencie opony
Nie ma to jak oszczedzanie na oponach...rozumiem szukanie danego modelu jak najtaniej, ale opony zimowe,, 4 , za 200 zl ? Do punta 1 bym nie kupil.....a co dopiero do audi....
-
Skoda na wypasie czyli Octavia I 1.9TDi Laurin&Klement :)
Te podniszczone skory, oj , wolalbym juz welur majuDJ- jak e46 to tylko 330d Z tymi 130km/h to tez pocisnales 230km/h ok, ale 130 ? To normalna predkosc, juz ja szybciej jezdze jak jade do Katowic do sklepu
-
muzyka-gdzie sciagac
Ja ostatnio dre tylko |Armada top 15 na kazdy mieisac, bo nie chce mi sie sciagac tony muzyki i tego przesluchiwac pozniej...
-
złamane mocowanie lampy B6 (bix) - pytanie o likwidacje z OC sprawcy
Skad wiesz, ze zenon jest bi ? Moze on jest hetero ?
-
Gramy w BATTLEFIELD 3 » Lista graczy str. 1
Jesli ktos gra na pc : Pogromca_Flakow na ps3 juz nie gram bo nie moge na to patrzec