Treść opublikowana przez sebul
-
Hobbit
Już jutro seansik, też się ktoś nie może czekać ?
-
sytuacja na parkingu: kiedy ktos uderzy nam w auto otwierajac drzwi. co wtedy?
Klyczyki masz ? Masz, no to rysa przez cale auto, moze sie nauczy.
-
Życzenia Świąteczne 2012
Najlepszego , wesołych świąt w rodzinnym gronie
-
korozja w A4 B6
Dlatego trzeba tam zagladac i jak cos sie pojawi, od razu papierek scierny i zamalowac
-
pytanko o ubezpieczenie
Nie jest powiedziane ze -10 , moze byc i -20 , zalezy od ubezpieczyciela. Ale jak pisali wyzej, wszystkie auta .
-
Przednia szyba - dziwne refleksy
Pany, a da sie jakos zlikwidowac lekkie zarysowanie ? Bo wycieraczka , a raczej ten uchwyt trzymajacy gume mi lekko zarysowal po stronie pasazera.... nie jest to bardzo widoczne, ale jednak jest i nie wiem czy da sie cos z tym zrobic, czy mam z tym zyc ? Metal sie odgial i wycieraczka byla pochylona, a skaplem sie o tym dopiero jak byl duzy deszcz, bo mi nagle zaczela piszczec ...dzis zachodze , sprawdzam a tu lekka rysa ;/
-
Jaki płyn do spryskiwaczy?
Ja dzis kupilem w markecie jakis wynalazlem, niby do -22 , zobaczymy Jak beda mrozy duze to wystawie w szklance na balkon
-
Jakiś fan passatów na forum ?
A najlepiej to zbiornik z woda, pompa i wezem
-
Zwrotnica
to ze na zwrotincy ty nie widzisz ani oni zgiecia nie znaczy ze go nie ma , ja bym podmienil , moze pomoze
-
Jakiś fan passatów na forum ?
Tylko wiesz, ze ta gasnica samochodowa starcz na jakies 4 sekundy gaszenia ? Najlepsze jest to, ze wiekszosz ludzi wozi ja w bagazniku .... i teraz... zaczyna ci sie palic pod maska ... co robisz ? Wybiegasz z auta , podnosisz maske ,zapoiminasz otworzyc bagaznik, plomienie sie powiekszaja, biegniesz do bagaznika, wygrzebujesz gasnice, plomienie sa mega duze i .... ryzykujesz zycie i gasisz , czy spi%^$%#asz jak najdalej ? Ja sam mam wazna gasnice w innym aucie bo na przegladzie wybieram to przy zdaniu swojej starej... w audi nie mam nawet zadnej gasnicy , a jakbym mial to by tez wyladowala w bagazniku... bo specjlanego uchwytu za pare stowek nie kupie
-
Jakiś fan passatów na forum ?
Tak to jest, jak cos sie dzieje to czlowiek nie mysli tak samo jak na "sucho" , nie ma co krytykowac, sam mialem rozne sytuacje w zyciu, ktore na sucho bym zrobil inaczej, a pod wplywem emocji zadzialalem zle. Najwazniejsze ze nikt nie ucierpial, autka byly ubezpieczone wiec spoko loko
-
Jakiś fan passatów na forum ?
Dokladnie, i zjaralby sie jeden a nie wiecej...ale widocznie nikt nie pomyslal o tym, teraz to my na sucho mozemy sobie pisac co powinni byli zrobic, ale na zywo na pewno to wygladaloby inaczej.
-
Jakiś fan passatów na forum ?
Pożar lawety Piórków 12.12.2012 / brand new cars on fire Poland - YouTube Lekka masakra...
-
Jaki płyn do spryskiwaczy?
dawaj recepture !
-
Wczasy 2013 Chorwacja
Ja tez zamierzam wlasnym autem jechac, ale kiedy to jeszcze nie wiem
-
300.000 na blacie :)
Wazne by autko nie sprawialo problemow, a jaki ma realny przebieg to juz mniejsza o to
-
Wczasy 2013 Chorwacja
Kolega byl sam z dziewczyna autem swoim na 10 dni i wszystko go wynioslo 5000 , drugi byl z zona i dzieckiem, tez autem , na 10 czy tam 11 i wynioslo go to 4500 zl Inny zas kolega znalazl jakies biuro podrozy gdzie niby 15 dni ( 12 pobytu) wychodzi na glowe 1600 zl ale szczegolow nie znam. A z opowiadan ich wynika, ze to najlepsze wakacje w zyciu wlasnie dziek itemu ze sami autem byli i sami te piekne trasy pokonywali Takze rozwaz te opcje
-
300.000 na blacie :)
Juz jest 199 a ile przy koncu to nie pamietam, ale jest to kwestia paru dni A czy realny przebieg to pewnie nikt nie dojdzie
-
300.000 na blacie :)
O widzisz, to jak nie zapomne to zrobie filmik z 200 000 u mnie
-
Płaskie wycieraczki
Nie jestem zafascynowany, po prostu tak napisalem.
-
Parowanie wnetrza
Dywaniki mam gumowei raczej wody nie ma, ale moze wezme i umyje szybki plynem z antyfogiem, zobaczymy co to da, chociaz w 5 jezdzic juz raczej nie bede
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
Jak myślicie...quattro??
-
[ALL] Dodatek do paliwa
Nie lepiej na caly bak np 5 litrow beny wlac ?
-
Parowanie wnetrza
Zdziwilo mnie to, bo jak jezdze sam lub z jedna osoba to takiego czegos w takim stopniu nie ma, klima na 1 kreske i jest ok
-
Parowanie wnetrza
Dzis jak zebralem kolegow i jechalsimy w 5 , stanalem na chwilke poczekac na kolege, posiedzielismy i p ochwili juz szybki ladnie zaparowaly, czy to normalne teraz czy mam cos nie tak ?Auto zgasilem... a jak jechalem i bylo na auto w klimie, to i tak lekko moja szyba po stornie keirowcy byla przyparowana i w rogach przedniej tez...czy moze za wysoka temp byla ustawiona ? Filtry wszystkie wymieniane niedawno.