Treść opublikowana przez sebul
-
Wycena / 2800 za całe auto
Skoro kark cie naku&^%$ to wal na pogotowie, gosc jeszcze zaplaci za szkody na osobie.
-
Szukam opinii o Audi TT
Po co ci babskie brzydkie auto ?
-
Płaskie wycieraczki
Serio ty tak doslownie wszystko zawsze czytasz ? Hmm a jak zczaic czy mam podgrzewane dysze ? Na wlepce bedzie ?
-
Płaskie wycieraczki
Na stronke mozesz wejsc i wybrac model, wybralem z 00-03 i niby z zapieciem set z , chociaz sam sie obawiam o to zapiecie, bo jak zwykle piorowe kupilem, to musialem stelarze metalowe wywalic i samo pioro przekladac..
-
Płaskie wycieraczki
Para płaskich wycieraczek - Cała Polska - CITEAM - Zakupy grupowe Testował ktoś z was takie cudo ? Jak to ma sie w zimie ? Bo mam zwykle piorowe, ostatnio wracam , jade 140 km/h chce sobie psiknac na szybe a tu niedosc, ze nie ze wszystkich dysz polecal plyn, to jeszcze wycieraczka nie zebrala calego plyny z szyby i mialem maze, ktora utrudniala jazde, i zastanawiam sie , co zrobic by w zime takich rzeczy uniknac. btw, dysze w b6 sa podgrzewane, prawda ?
-
Świeca żarowa, siłą czy zostawić ?
Pisałem że w innym aucie i nie w tdi a benzynie
-
Świeca żarowa, siłą czy zostawić ?
Ja mialem problem w innym aucie, swieca cholera wie ile lat miala i odkrecic jej nie szlo, ba, nawet sie ulamala , ale jak wzielismy z jednej strony rurke i z drugiej i we 2 -ch pociagnelismy, poszlo. Tylko ze ja robilem to na letnim silniku, kawalek przejechalem i do roboty
-
Naprawa zatartych wycieraczek
Ja chciałem dać koszulke termokurczliwa, ale za waska mialem. Moznaby jej uzyc zanim sie zalozyc ramie wycieraczki, moze by pomoglo, a tak to nawalilem smaru do lozysk, oring ten co byl bo nie byl zuzyty i poki co jest ok, zobaczymy na ile Ale nawet jak padnie, to znow zrobie, teraz juz wiem z czym to sie je , to szybciej pojdzie
-
Świst dymienie
I w kazdym aucie tak jest ? Nawet tych najnowszych ? I nie ma zadnego zabezpieczenia przed takim czyms ?
-
Świst dymienie
No to jednym slowem przeje&%ne, jak padnie turbo to i silnik moze, , ja pierdziele czego to sie czlowiek nie dowie,,,, dobrze wiedziec na przyszlosc zeby po takiej akcji auta nie odpalac.
-
Czy mechanik klamie odnośnie zacisku
Jestes rzeznik , ile wydales na ten plyn ? 3000 zl juz ?
-
montaż oświetlenia nóg pasażerów z tyłu
A lampki gdzie kupiles ? Bo mi brakuje jednej z tylu, wszedzie mam, tylko jedna mi gdzies wciagnelo ;/
-
Naprawa zatartych wycieraczek
To zalezy, postaraj sie to zrobic jak najszybciej, bo teraz w dupe dostaje silnik i moze sie spalic julo23 - nie, jest tylko o-ring na trzepinu ktory idzie do tulei
-
[ALL] Jaki prostownik wybrać
Ja mam jakis tani z Tesco, kupilem za 49 zl, robi robote. Co prawda ma niecale 4 A ladowania, ale styknie, do malego aku dobry, w audi kupilem nowy aku wiec poki co nie mysle nawet ze bede go musial podladowac A nawet jakby, to niech to sobie trwa i 12 h
-
Helikopter zdalnie kierowany - pomoc w wyborze
Ta, zaraz zacznie tu kazdy pisac ze dla syna, a tak naprawde sobie kupi xD
-
olej silnikowy zamiast płynu a skrzypienie maglownicy
No cóż, przez głupie akcje się cierpi
-
Dodatki i uszlachetniacze do Diesla zimą...
Po ostrych kradzieżach na noc autko zawsze w garazu, wiec moze i to cos daje W sumie to jakbym mial juz cos stosowac, to bym chyba wlal benzynki troszke, litr za 5 zl ,a nie 15 jak te preparaty
-
Dodatki i uszlachetniacze do Diesla zimą...
Nie dolewam nic, tankuje zwyklego diesla na orlenie.
-
olej silnikowy zamiast płynu a skrzypienie maglownicy
Kolega to blondyn ?
-
Mandat zimową porą
punciaki 1.0 benzyna/gaz:whistling: skoro nawet nie wiesz jakie mam to punto, to po co sie odzywasz ?
-
Hobbit
Ruszyly juz bilety na przedpremierowe pokazy na 25 grudnia. Ja juz kupilem bilety do IMAX, ktos jeszcze sie nie moze doczekac ? Dodam, ze mozna ten film zobaczyc w 48 fpsach, np w silesi w CC. Ja jednak wole wiekszy ekran niz 48 fpsow
-
Olej wylecial z silnika :(
To powinno cie nauczyc aby sprawdzac czesciej stan oleju
-
AWX po dłuższym postoju na mrozie ciężko pali i dymi
To u mnie po ponad 2 tygodniach postoju, tak pali: Zazwyczaj po dluzszym postoju lekko obroty sa na 1000, ale po chwili spadaja, kolejne rozrucha sa juz normalne
-
Mandat zimową porą
Ta, to mnie rozwalaja ci, co wrzucaja przed rondem
-
Praca w Audi Gdańsk
Czy ja wiem ? Wolalbym byc tester audi