Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sebul

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sebul

  1. Ja mam od poczatku w Nordea .
  2. sebul odpowiedział(a) na sebul temat w Lifestyle i Hydepark
    Pozdrów żonę i powiedz, że ma za***isty gust ;]
  3. sebul odpowiedział(a) na sebul temat w Lifestyle i Hydepark
    Taka prawda Niedawno był LOTR, pierwsza część na TVN i o niebo lepszy od Hobbita. Ja rozumiem, że Hobbit to wstęp do LOTRa i że to baśń i nie może być mordobicia ale najzwyczajniej w świecie liczyłem na coś więcej. Taki nijaki ten film niestety Ty też wyjdz :[
  4. sebul odpowiedział(a) na sebul temat w Lifestyle i Hydepark
    wyjdz ! :[
  5. Żałosne, wykupujesz Ac, wydajesz na to grubą kasę, a oni robią takie rzeczy....chyba rzeczywiscie jak ac to tylko dla malych pierdół, bo jak jest cos grubszego , to sie mega migają....ja tam nie mam Ac i pewnie miec nie bede, bo nie dam ponad 2000 za ubezpieczenie...
  6. I takie gnoje maja nas niby chornić i słuzyć ....parszywe frajerstwo. Najważniejsze, ze udalo ci sie wygrac A tak pobieżnie to czytajac....czyli co, jade sobie , wpierdzielam sie w kogos, on idzie do szpitala, ma jakis uszczerbek na zdrowiu i co , i ubezpieczenie oc ma mnie w d*pie i ja z wlasnej kasy musze bulic gosciowi jakby zostal kaleka ?
  7. Sprzedaj cyganom, dla nich to jak złoto
  8. Polecam
  9. Za co zagotowal? ze przez lenistwo pierdyknal ci auto ? no jak tak mozna
  10. Śmiech na sali jeśli ktoś się sugeruje opiniami takich typów z neta
  11. Musiałbyś się pobawić w spuszczanie oleju z chłodniczek etc, sam tego nie robiłem wiec nie wiem co i jak Dużo roboty wiec mało co kto to robi, jakbym miał kanał to może i bym się pobawił, ale nie mam to jeżdżę do fuszerarzy, którzy przelewają.... ale nauczyłem się już i od teraz będę mówił bym mniej wlał, a resztę ja sobie sam doleję, bo pierdziele się później bawić w strzykawkę i wężyk.
  12. Zapewne o to, ze odkrecajac tylko korek, nie spuszczasz calego oleju
  13. Sieja propagande, bo ich pewnie wywalili na zbity pysk za odwalanie fuszery
  14. sebul odpowiedział(a) na Agnes126 temat w 1.9TDI
    Skoro radio tez masz od nowosci w aucie, to nie bedzie prosilo o kod
  15. Moze zaadoptujesz kogos z forum ?
  16. sebul odpowiedział(a) na Agnes126 temat w 1.9TDI
    To co, byl iz serwisu audi i nie pomogli nic ? To co to za pacholki przyjechaly ?
  17. Twoje radio RNS-e nie będzie prosiło o kod po odpięciu i podpięciu do instalacji. Zawoła o kod w momencie podpięcia go do innego auta. To czemu u mnie za każdym razem jak odłącze aku musze podawać pin? U mnie nie pyta-byłem z tym u fachowca ażeby dowiedzieć się czy mam jakoś "wyłączoną" ochronę w radiu-gość,który zajmuje się na co dzień "takimi sprawami" i stwierdził,że nie pyta bo jest z mojego auta i jest w nim taki sam nr vin jak w aucie(temat ochrona komponentu) i dlatego nie pyta o pin. W momencie gdy podłączę go do innego auta-niezgodność nr vin-będzie wołało o pin. Tak mi to wytłumaczył. Faktycznie po podpięciu do innego auta o pin wołało.Przypadek? Sprawdź vcds czy w radiu masz taki sam vin jak w aucie. Bedzie, bo radio twoje jest teraz zadaptowane do twojego auta, dzieki czemu jak podlaczysz to radio do auta, ono wykryje ze jest w swoim aucie i sie odblkouje, a jak podlaczysz do innego, rozpozna ze to inne auto i bedzie prosilo o pin. Ja tez tak mam ze nie musze pinu wprowadzac, bo radio mam seryjne i zaadaptowane. Kolega ze mial wymieniane, musial za kazdy razem jak odlaczyl radio lub akumulator.
  18. Ja na twoim miejscu bym pozyczyl od kogos aku jesli masz taka mozliwosc i sprawdzic na czyims.
  19. eeej , ale nie audi Drugie auto Specjalnie sie odnioslem do kolegi co ma punto i tez nic przy nim nie robi W nim jeszcze nie mam 200, 200 mi w audi pyklo a chcialem to uwiecznic
  20. Typowy Polak, dwójka z przodu to auto ma się od razu posypać Czy ciebie do reszty pogielo ? Ja jestem zly , ze nie udalo mi sie uwiecznic 200 000 na filmie czy zdjeciu, ..... co mnie interesuje przebieg skoro auto smiga bez zarzutow ?
  21. Narzekacie na chomikowcow, a ciekawe co wy byscie robili jakbyscie mogli kupic ropke za 4.5 zl Ja tak nie mam, ale kolega za tyle kupuje i jezdzi u niego cala rodzina na tym i poki co nikomu nic sie nie dzieje
  22. Filtr wymienay niedawno, ostatnio jechalem w 4 osoby i nic spokoj jak wlaczylem na przednia szybke i nogi... nie bede sobie tylka tym zawracal
  23. I kij w tylek, wczoraj do rodziny jechalem, patrze, a tu 200458 ;/ wojthass tez tak mam, rozrzadu to nie robilem wogole, bo jest bezkolizyjny, strzeli to strzeli auto i tak juz na wykonczeniu, robie tylko to co uniemozliwia jazde a na przegladzie o dziwo zawsze jest wszystko ok
  24. sebul odpowiedział(a) na sebul temat w Lifestyle i Hydepark
    Tez obejrzalem i MEGAAAA ! kusi mnie by isc na wersje 48 fps

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.