Treść opublikowana przez sebul
-
Pomoc w wyborze OFE.
Ja mam od poczatku w Nordea .
-
Hobbit
Pozdrów żonę i powiedz, że ma za***isty gust ;]
-
Hobbit
Taka prawda Niedawno był LOTR, pierwsza część na TVN i o niebo lepszy od Hobbita. Ja rozumiem, że Hobbit to wstęp do LOTRa i że to baśń i nie może być mordobicia ale najzwyczajniej w świecie liczyłem na coś więcej. Taki nijaki ten film niestety Ty też wyjdz :[
- Hobbit
-
Audi A4 B8 po stłuczce, proszę o pomoc.
Żałosne, wykupujesz Ac, wydajesz na to grubą kasę, a oni robią takie rzeczy....chyba rzeczywiscie jak ac to tylko dla malych pierdół, bo jak jest cos grubszego , to sie mega migają....ja tam nie mam Ac i pewnie miec nie bede, bo nie dam ponad 2000 za ubezpieczenie...
-
[ALL] Kolizja a odszkodowanie dla POLICJI
I takie gnoje maja nas niby chornić i słuzyć ....parszywe frajerstwo. Najważniejsze, ze udalo ci sie wygrac A tak pobieżnie to czytajac....czyli co, jade sobie , wpierdzielam sie w kogos, on idzie do szpitala, ma jakis uszczerbek na zdrowiu i co , i ubezpieczenie oc ma mnie w d*pie i ja z wlasnej kasy musze bulic gosciowi jakby zostal kaleka ?
-
Co ze starą cegłą?
Sprzedaj cyganom, dla nich to jak złoto
-
Muzyka w naszych autkach
Polecam
-
stłuczka aut w rodzinie
Za co zagotowal? ze przez lenistwo pierdyknal ci auto ? no jak tak mozna
-
Nieopłacone OC a kolizja za granicą.
Olej
-
Do seata i skody,vw ładuje silniki z poprawek??
Śmiech na sali jeśli ktoś się sugeruje opiniami takich typów z neta
-
Ile oleju do mojego silnika w Audi?
Musiałbyś się pobawić w spuszczanie oleju z chłodniczek etc, sam tego nie robiłem wiec nie wiem co i jak Dużo roboty wiec mało co kto to robi, jakbym miał kanał to może i bym się pobawił, ale nie mam to jeżdżę do fuszerarzy, którzy przelewają.... ale nauczyłem się już i od teraz będę mówił bym mniej wlał, a resztę ja sobie sam doleję, bo pierdziele się później bawić w strzykawkę i wężyk.
-
Ile oleju do mojego silnika w Audi?
Zapewne o to, ze odkrecajac tylko korek, nie spuszczasz calego oleju
-
Do seata i skody,vw ładuje silniki z poprawek??
Sieja propagande, bo ich pewnie wywalili na zbity pysk za odwalanie fuszery
-
Nie odpala.
Skoro radio tez masz od nowosci w aucie, to nie bedzie prosilo o kod
-
R8 V8 Silver Blitz :) Golas z nudnym kolorem :) Update - Fotki
Moze zaadoptujesz kogos z forum ?
-
Nie odpala.
To co, byl iz serwisu audi i nie pomogli nic ? To co to za pacholki przyjechaly ?
-
Klejące sie guziki od napoju
Twoje radio RNS-e nie będzie prosiło o kod po odpięciu i podpięciu do instalacji. Zawoła o kod w momencie podpięcia go do innego auta. To czemu u mnie za każdym razem jak odłącze aku musze podawać pin? U mnie nie pyta-byłem z tym u fachowca ażeby dowiedzieć się czy mam jakoś "wyłączoną" ochronę w radiu-gość,który zajmuje się na co dzień "takimi sprawami" i stwierdził,że nie pyta bo jest z mojego auta i jest w nim taki sam nr vin jak w aucie(temat ochrona komponentu) i dlatego nie pyta o pin. W momencie gdy podłączę go do innego auta-niezgodność nr vin-będzie wołało o pin. Tak mi to wytłumaczył. Faktycznie po podpięciu do innego auta o pin wołało.Przypadek? Sprawdź vcds czy w radiu masz taki sam vin jak w aucie. Bedzie, bo radio twoje jest teraz zadaptowane do twojego auta, dzieki czemu jak podlaczysz to radio do auta, ono wykryje ze jest w swoim aucie i sie odblkouje, a jak podlaczysz do innego, rozpozna ze to inne auto i bedzie prosilo o pin. Ja tez tak mam ze nie musze pinu wprowadzac, bo radio mam seryjne i zaadaptowane. Kolega ze mial wymieniane, musial za kazdy razem jak odlaczyl radio lub akumulator.
-
Problem z rozładowującym się akumulatorem
Ja na twoim miejscu bym pozyczyl od kogos aku jesli masz taka mozliwosc i sprawdzic na czyims.
-
300.000 na blacie :)
eeej , ale nie audi Drugie auto Specjalnie sie odnioslem do kolegi co ma punto i tez nic przy nim nie robi W nim jeszcze nie mam 200, 200 mi w audi pyklo a chcialem to uwiecznic
-
300.000 na blacie :)
Typowy Polak, dwójka z przodu to auto ma się od razu posypać Czy ciebie do reszty pogielo ? Ja jestem zly , ze nie udalo mi sie uwiecznic 200 000 na filmie czy zdjeciu, ..... co mnie interesuje przebieg skoro auto smiga bez zarzutow ?
-
Czy stoujecie jakieś domieszki do diesla w zimie?
Narzekacie na chomikowcow, a ciekawe co wy byscie robili jakbyscie mogli kupic ropke za 4.5 zl Ja tak nie mam, ale kolega za tyle kupuje i jezdzi u niego cala rodzina na tym i poki co nikomu nic sie nie dzieje
-
Parowanie wnetrza
Filtr wymienay niedawno, ostatnio jechalem w 4 osoby i nic spokoj jak wlaczylem na przednia szybke i nogi... nie bede sobie tylka tym zawracal
-
300.000 na blacie :)
I kij w tylek, wczoraj do rodziny jechalem, patrze, a tu 200458 ;/ wojthass tez tak mam, rozrzadu to nie robilem wogole, bo jest bezkolizyjny, strzeli to strzeli auto i tak juz na wykonczeniu, robie tylko to co uniemozliwia jazde a na przegladzie o dziwo zawsze jest wszystko ok
-
Hobbit
Tez obejrzalem i MEGAAAA ! kusi mnie by isc na wersje 48 fps