Treść opublikowana przez sebul
-
Dziwny dzwięk podczas jazdy.
Pisalem, ze jak auto stalo, otowrzylem bagaznik, zeby jakos probowac lokalizowac dzwiek, bo przeciez pod auto nie wejde...
-
Dziwny dzwięk podczas jazdy.
Hmmm jechalem z w miare stala predkoscia, wlaczylo sie to , to lekko ujalem noge z gazu, dodalem gazu i ustalo ---------- Post dopisany 02-04-2013 at 00:09 ---------- Poprzedni post napisany 16-03-2013 at 22:11 ---------- Dzis mialem troche cichszy ten dzwiek i cos jakby wibrowalo hmmm co moge sprawdzic ? Raz tez jak wyjechalem z garazu i auto stalo a ja zamyklame garaz to uslyszlem ze cos wibruje w auci,e wsadzilem glowe do bagaznika ale nie moglem dokladnie stwierdzic skad pochodzi ten dzwiek, jakies pomysly ? Dodam ze po chwili ustalo Cos przymarza ?
-
Wojna Audi vs BMW
:grin::grin::grin:
- Świece ?
-
Fotoradary, mandaty, pkt karne..
Nie widac, ze blyska bo lampy na podczerwien sa, i robia wyrazne zdjecie bez jakiegokolwiek widocznego flesha
-
[ALL] Kolizja a odszkodowanie dla POLICJI
Gratuluje kolego !
-
Świece ?
mam podobny problem jak ty kolego spradzalem świece z mechanikiem i byly w porządku i do tej pory nie doszedłem co może być tego przyczyną a znowu kogoś się pytałem to powiedział że jeśli obroty przez chwile w niskiej temperaturze zaraz po odpaleniu podskoczą na chwile to normalne i przestałem jak narazie grzebać bo poza obrotami odpala normalnie tyle że ja mam silnik BKE Tylko ze mi mjeszcze pusza b.ąka
- Świece ?
- Świece ?
-
Świece ?
Dobrze, a powiedz mi jak sciagnac te kapturki z nich ? Pociagnac do gory ? I jakim kluczem je odkrece ? Bo nigdy jeszcze przy nich nie grzebalem, jedynie w puncie wymienialem swiece Chociaz szczerze to wolalbym sprawdzic rezystancje, bo mam zle przygody ze swiecami Jeszcze bym ukrecil jakas czy cos, bo nie mam klucze dynamometrycznego
- Świece ?
-
Świece ?
Panowie, powiedzcie mi, jak odpalam po postoju nocnym, to silnik potrzebuje paru sekund aby wszedl na wlasciwe obroty i lekki dymek leci. Pozniej juz jest ok, jak pozniej odpalam pali bez problemu. Czy to beda swiece ? Czy cos innego ? I jesli to one, to jak je sprawdzic ? Wiem ze multimetr wystarczy i mierzyc rezystancje, ktora powinna byc w przedziale 1 - 2 Ohmów tak ? Tylko jak sciagnac te kapturki ze swiec ? Ciagnac do gory czy wykrecac , bo nie chce nic pourywac
-
Zakopane, pokoje.
Zalatwisz cos taniej ?
-
wycena felg
Max 500 zl, ale i tak bym nie bral, bo brzydkie w cholere Juz wole moje pordzewiale stalowki
-
Jaki akumulator kupić do Audi?
Ja bralem S5, drozszy ale niby lepszy technologicznie wiec mysle ze wytrzyma dluzej, poki co zero problemow , nawet jak auto postoi 2 tygodnie w garazu
-
Co aż tak pociąga kierowców w Audi ?
Wyglad i jakość ? Juz teraz wiem, ze moje kolejne auto to bedzie audi, ale tym razem juz quattro musowo bedzie
-
Zakopane, pokoje.
Tak to ja tez umiem, mi chodzi o sprawdzone miejscowki.
-
Zakopane, pokoje.
Dzieki panowie, jak ktos ma cos jeszcze, niech pisze, niedlugo podzwonie i mam nadzieje ze sie uda cos znalezc
-
Zakopane, pokoje.
Macie panowie jakies sprawdzone fajne pokoje w zakopcu ? Bo chce sie wybrac na weekend majowy i niestety ale polecany przez kolege gosc juz nie ma miejsc wolnych. zalezy mi na pokoju z lazienka, duzym lozku i parkingu I cena zeby jakas wielka nie byla Tak 40-50 zl /osobe choc jesli bedzie taniej to sie nie pogniewam
-
Zawieszenie H&R trochę za nisko...
Za niby to nie jest nisko ? Dla mnie 1 be to juz troche nisko na zime Mam i wolalbym chyba zwykle
-
Myjnie na stacjach benzynowych
Ja jezdze na bezdotykowa i za 5 zl ladnie sobie autko umyje i lsni Mi styka
-
Pomysł na nazwę sklepu komputerowego
albo Sklep Komputerowy " KOMP"
-
Do tych którzy rezają swoje lampy, żarówki, HID'y, LED'y, zakładają paski diodowe itp
Dzieki za info, jak kiedys komus wjade w dupe i zobacze ze ma nieseryjne lampy, od razu mowie ze nie widzialem aby cos sie swiecilo Dalbys jeszcze jakies inne rady
-
Dziwny dzwięk podczas jazdy.
Dociagniete czyli ? Ze niedolegaja dobrze do piast? Mysle, ze raczej beda dobrze, bo sam zmienialem i dobrze dobkrecalem.Ale sprawdze Ktos ma jakies inne jeszcze pomysly ? Bo mi sie wydawalo jakby to z okolic silnika bylo.
-
Dziwny dzwięk podczas jazdy.
Dzis jadac uslyszalem dziwny dzwiek, jechalem moze ze 100 km/h i nagle uslyszalem dzwiek jakby cos sie bardzo szybko obracalo...trwalo to pare sekund max, zwonilem , ustalo i sie juz nie pojawilo.... dodam ze auto nie zwonilo ani nic, poprostu tylko ten dzwiek sie pojawil, wiecie moze co to moglo byc ? Bo juz sie to nie powtarzalo, pozniej nawet jechalem 160 i nic, ponad 3000 obrotow i nic.