Treść opublikowana przez sebul
-
domykanie szyb z pilota
w kazdej b6 tak jest ? co trzeba trzymac by sie zamknely ?
-
Nowe opony. JAKIE??
Ja zakupilem Nokian H i jestem zadowlony dalem za nie 1100 z przesylka Oponki dobrze odprowadzja wode , dobrze sie jezdzi A czy sa glosne ? nie wiem, zalezy na jakim asfalcie, jak dobry to cisza, jak ten taki chropowaty, to je slychac, ale na takim to kazde bedzie slychac Mam je juz ponad rok i dalej jak nowe wygladaja Tylko ze ja mam zas 205/55 R16, a nie R17 jak Ty wiec cena moze byc wyzsza.
-
Przegląd samochodu z instalacją LPG
Mialem auto z gazem i pierwsze slysze o takim czyms, olej ich i jedz na inna stacje, to oni traca
-
Rezerwacja wakacji
Tylko ze ja bym chcial samolotem leciec Nie chcialbym sie martwic o nic
-
Historia serwisowa z Francji
We Francji maja tez swoja osobne baze wiec watpie by cos sie zmienilo, ja tez mam z Francji i nic z tego. Ale to bylo w 2011
-
Rezerwacja wakacji
Jak wy robicie ? Rezerwujecie gdzies na necie, czy chodzicie po biurach podrozy w waszych miastach ? Bo niedlugo bede sie szykowal na wakacje i nie wiem gdzie ich szukac aby bylo pewnie i niedrogo.
-
Prośba o głosy (znowu) :D
[h=4]Nie znaleziono strony o podanym adresie.[/h]
-
Blad hamulcow ?
Ale nic nie jest zjebane, bo wymieniane bylo tylko lozysko. Bo pokazuje sie kontrolka klockow hamulcowych.
-
Blad hamulcow ?
Szybkie pytankoi, wymienilem lozysko, swieci sie blad jak mysle od hamulcow, sam zniknie p oczasie, czy trzeba go kasowac vagiem ?
-
Co to za kontrolka ?
Wlasnie sprawdzalem i swiecily i zaraz zgasl komunikat, teraz sie juz nie pojawia Dzieki za info, jak sie pojawi to sprawdze
-
Co to za kontrolka ?
2 razy zdarzylo mi sie, ze zapalilo mi sie takie cos : Teraz sie juz nie pojawia, od czego to bylo ?
-
Kierownica multifunkcyjna
Pamietaj, ze poduszki zapewne nie wystrzela podczas kolizji jak wsadzisz kiere od b7
-
[ALL] Jaką masz prędkość przy 4000obr.
Do 4000 jeszcze nie dobilem, a jechalem 200 km/h
-
Wymiana łożyska.
Dzieki wielkie, bo lozysko z piasta kupilem juz SKF bo samego lozyska niby nie ma i teraz sie zastanawialem jakich kluczy bede potrzebowal, dzieki ---------- Post dopisany 06-05-2013 at 16:42 ---------- Poprzedni post napisany 05-05-2013 at 10:59 ---------- A takie pytanie, czy od absu cos trzeba odpinac etc ?
-
Wymiana łożyska.
Nie doszukalem sie, dlatego pisze.
-
Płacimy jak za zboże - Fotoradar wyglądający jak śmietnik
Dzis tym czyms jechalem, bo nie skrecilem gdzie trzeba 200 to jechalem tylko przez pare sekund, bo zaraz jakis powolniak sie wbil.... kto to widzial, 2 pasy...
-
Wymiana łożyska.
Ma ktos z was moze jakis poradnik jak to zrobic ? Lozysko na przod ide dzis kupic SKF, jest ono razem z piasta. Tylko nigdy nie bawilem sie przy hamulcach z ABS i nie wiem co robic, aby nic nie uszkodzic. I wiecie moze jaki klucz jest potrzebny do odkrecenia piasty ? Imbus 17 ?
-
Wymiana płynu, odpowietrzanie, dolewanie.
Zdziwilem sie podobnie, jak lalem plyn do spryskiwaczy, wlecialo ponad 4 l i dalej plene nie bylo Myslalem ze dziure mam
-
Wymiana płynu, odpowietrzanie, dolewanie.
Ok, w takim razie bede obserwowal co sie dzieje i jak cos to jeszcze mi troszke zostalo plynu w 1l butelce Az sie zdziwilem ze 5 l nie starczylo
-
Wymiana płynu, odpowietrzanie, dolewanie.
Dzieki wielkie A jest jakas specjalna procedura na odpowietrzanie ?
-
Wymiana płynu, odpowietrzanie, dolewanie.
Dzis wymienialem z kolega rozrzad, aby miec dobre dojscie spuscilismy caly plyn chlodniczy bo i tak mialem wymieniac pompe wody. Plyn kupilem na szybko, nowe borygo rozowe, czy ten plyn moze byc ? Nastepnie wymienilismy rorzad , poskladalismy wszystko do kupy i zalalismy plyn, najpierw weszly 3 l, zlecialo, kolejny litr, zlecialo, wlalismy prawie do konca i odpalilem auto, chwile pochodzilo, wlalem reszte plynu i bylo juz niby ok, zajechalem do domu, patrze a tu pod minimum, kupilem kolejny litr, wlalem i jest juz ok. W aucie ladnie grzeje, dalem na HI i lecialo gorace powietrze, czy jeszcze musze jakos odpowietrzac uklad czy juz jest odpowietrzony ? Temperatura ladnie jest na 90 stopni.
-
po demontażu mechanizmu wycieraczek auto nie odpala
Sprawdz czy wszystkie wtyczki masz podlaczone w kompie, mozesz je tez wyjac, spryskac preparatem do stykow i podlaczyc na nowo.
-
Jaki płyn ?
Kupujecie do waszych furek jakis specjalny plyn chlodniczy czy zwykle borygo albo petrygo ? Bo bede robil rorzad i przy okazji wymienie sobie plyn, tylko nie wiem czy po prostu brac rozowy czy jakis specjalny musze ?
-
USB w podłokietniku
Bylo najpierw wsadzic pena i sprawdzic
-
Polecane opony letnie
Ja mam Nokian H od tamtego roku i wygladaja dalej jak nowki Halas, hmmm raczej do glosnych nie naleza, ja tam je raczej slabo slysze na asfalcie