Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sebul

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sebul

  1. sebul odpowiedział(a) na sebul temat w 1.9TDI
    Wolalem sam sprawdzic i sie upewnic filmikiem, bo chce za tydzien podejchac do kolegi zeby mi rorzad wymienil i przy okazji lozysko. Tylko nie wiedzialem czy to ono czy cos innego.
  2. sebul odpowiedział(a) na sebul temat w 1.9TDI
    Czyli jak bede obracal kolo reka to powinno byc slychac cos ? Hmm czyli jak skrecam w lewo i jest glosniej to bedzie prawe lozysko ? ---------- Post dopisany at 17:33 ---------- Poprzedni post napisany at 15:54 ---------- Nagralem filmiki jak ruszam kolem : 1 Zippyshare.com 2 Zippyshare.com Tak jak na 2 trze to lozysko czy wszystko jest ok ? Bo krecilem kolami przednimi bo jak jade to wydaje mi sie ze to wlasnie z przodu slychac ten dzwiek. I jeszcze pytanie, na przodzie jest samo lozysko , czy z piasta ? Bo na allegro widze samo lozysko i lozysko z piasta, w motoryzacyjnym mi gosc mowil ze to piasta jest i nie ma samego lozyska.
  3. sebul odpowiedział(a) na sebul temat w 1.9TDI
    cichlo ci calkowicie , czy ta knie do konca ? bo mi nie do konca, ale wyraznie sluchac ze raz glosnirej raz ciszej Drogie jest lozysko jakies dobre ? Jaka firma jest dobra ?
  4. sebul odpowiedział(a) na Wayne0307 temat w 1.9TDI
    Zczaj filmik z http://a4-klub.pl/zawieszenie-13/wibracje-270257/#post3493167 i powiedz czy to samo czy inaczej
  5. A niedlugo na allegro: sprzedam audi dla majsterkowicza
  6. Ja dzis zmienilem, wreszcie to jakos wyglada ^^
  7. sebul odpowiedział(a) na sebul temat w 1.9TDI
    Takie rzeczy to sie robi w starych rupieciach, a nie audi ^^ ---------- Post dopisany 17-04-2013 at 17:27 ---------- Poprzedni post napisany 12-04-2013 at 11:04 ---------- Wrzucilem filmik ktory dzis nagralem Zippyshare.com Od 2:47 najlepiej slychac te wibracje, ten dziwny dzwiek o ktory mi chodzi, czy ktos moze po tym poznaje co to moze byc ? Dodam ze lekko sie nasila jak skrecam w jedna strone, a ja w druga to troszke jakby cichl, ale nie do konca cichnie. Od 1:21 tez je troche slychac.
  8. Ja teraz smigam do roboty , troche po miescie etc i spalanie 5.2 , 1130 km przejechalem i do zbiornika weszlo 60 l Ale bylo tez ta kze na trasie sobie pocisnalem szybciej, wiec mysle ze do samej roboty by bylo jeszcze mniejsze, ogolnie jestem zadowolony
  9. sebul odpowiedział(a) na sebul temat w 1.9TDI
    To sprubuje sobie w sobote lepiej A jeszcze zauwazylem, ze jak skrecam w prawo to dzwiek troche ucicha.
  10. sebul odpowiedział(a) na sebul temat w 1.9TDI
    Jutro spróbuje Tylko chyba nie za mocno bo jeszcze urwe ? Ma ktos jeszcze jakies pomysly ?
  11. I caly czas tak slyszysz ten metaliczny szum, czy tylko przez chwilke ?
  12. sebul odpowiedział(a) na sebul temat w 1.9TDI
    Dzis wyjechalem z garazu i wyczailem, ze to dochodzi ze strony kierowcy z tylu , w bagazniku nie moglem tego zlokalizowac, co ta moze byc pod blastikiem a metalem zeby tak wibrowalo ? Bo z zewnatrz nic raczej nie slychac, a jak sie wsadzi glowe do bagaznika to slychwac ewidentnie, a po drugiej stronie cisza. Co tam moze wibrowac pod tym plastikiem obitym tapicerka w bagazniku ? ---------- Post dopisany 08-04-2013 at 22:58 ---------- Poprzedni post napisany 07-04-2013 at 23:48 ---------- Oto nagranie, nagralem jak auto stalo, wsadzilem telefon do bagaznika: Zippyshare.com
  13. Kolega jak rozmawial z babka z pzu jak robil wycene oc, to mu sama dala do zrozumienia, ze za 80 zl wykupi auto szybe i sobie moze wymiewnic szybe za tyle, bo oni nie wysylaja nikogo ani nic, tylko na slowo wierza
  14. Spoko, juz sprzedalem wiec zlomowac nic nie bede, ale dzieki, przyda sie moze kiedys
  15. zawsze mozna ulotke wsadzic ;]
  16. sebul odpowiedział(a) na sebul temat w 1.9TDI
    A mogloby cos sie z nimi stac nawet jesli wczesniej bylo ok ? Bo od niedawna tak sie zaczelo dziac, i mysle czy jutro nie zamienic kol miejscami, chociaz dziwne bylo to ze wyjechalem z garazu, auto stalo i nagle wibracje byly.
  17. sebul odpowiedział(a) na sebul temat w 1.9TDI
    Dzis jak jechalem odglos nagle byl troche glosniejszy i bylo to slychac jakby cos wibrowalo, co w tyle w moze wpadac w wibracje ?
  18. sebul odpowiedział(a) na sebul temat w 1.9TDI
    Skonczylas ?
  19. sebul odpowiedział(a) na sebul temat w 1.9TDI
    Teraz mi sie wydaje ze to z tylu, jak stoje to ucicha, jak jade tak jakos z 70 i wiecej i slychac... nie mam jak tego dzwieku nagrac bo pojawia sie on podczas jazdy jedynie. Moze to halasowac np opona ? Bo raczej wahacz czy lozysko nie ?
  20. Mam takie cos wykupione w axie, 200 zl i zawsze jakby buchneli to cos tam przynajmniej dostane.
  21. O kurde, a ja ciagle slysze o gosciach ktorzy mi to zabieraja i jeszcze kase daja
  22. Tzn gdzie sie placilo 100 zl ?Na zlomie ? Ja mam im doplacac jeszcze ?
  23. Panowie powiedzcie mi, co musze miec by wyrejestrowac auto gdy np sprzedaje na czesci a skorupe na zlom oddaje ? Jakis kwit ze zlomu ze zostalo zezlomowane ? Jak to sie fachowo nazywa i czy tylko to trzeba ?
  24. Garaz mam niedaleko bloku, i czasem pod blokiem na mini parkingu

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.