Treść opublikowana przez sebul
-
Dziwny dzwięk podczas jazdy.
Wolalem sam sprawdzic i sie upewnic filmikiem, bo chce za tydzien podejchac do kolegi zeby mi rorzad wymienil i przy okazji lozysko. Tylko nie wiedzialem czy to ono czy cos innego.
-
Dziwny dzwięk podczas jazdy.
Czyli jak bede obracal kolo reka to powinno byc slychac cos ? Hmm czyli jak skrecam w lewo i jest glosniej to bedzie prawe lozysko ? ---------- Post dopisany at 17:33 ---------- Poprzedni post napisany at 15:54 ---------- Nagralem filmiki jak ruszam kolem : 1 Zippyshare.com 2 Zippyshare.com Tak jak na 2 trze to lozysko czy wszystko jest ok ? Bo krecilem kolami przednimi bo jak jade to wydaje mi sie ze to wlasnie z przodu slychac ten dzwiek. I jeszcze pytanie, na przodzie jest samo lozysko , czy z piasta ? Bo na allegro widze samo lozysko i lozysko z piasta, w motoryzacyjnym mi gosc mowil ze to piasta jest i nie ma samego lozyska.
-
Dziwny dzwięk podczas jazdy.
cichlo ci calkowicie , czy ta knie do konca ? bo mi nie do konca, ale wyraznie sluchac ze raz glosnirej raz ciszej Drogie jest lozysko jakies dobre ? Jaka firma jest dobra ?
-
Dziwny dzwięk koło silnika
Zczaj filmik z http://a4-klub.pl/zawieszenie-13/wibracje-270257/#post3493167 i powiedz czy to samo czy inaczej
-
Wypadek OOOO. Szczęście kierowcy, czy przewaga dzięki technice?
A niedlugo na allegro: sprzedam audi dla majsterkowicza
-
Kto nie wytrzymal
Ja dzis zmienilem, wreszcie to jakos wyglada ^^
-
Dziwny dzwięk podczas jazdy.
Takie rzeczy to sie robi w starych rupieciach, a nie audi ^^ ---------- Post dopisany 17-04-2013 at 17:27 ---------- Poprzedni post napisany 12-04-2013 at 11:04 ---------- Wrzucilem filmik ktory dzis nagralem Zippyshare.com Od 2:47 najlepiej slychac te wibracje, ten dziwny dzwiek o ktory mi chodzi, czy ktos moze po tym poznaje co to moze byc ? Dodam ze lekko sie nasila jak skrecam w jedna strone, a ja w druga to troszke jakby cichl, ale nie do konca cichnie. Od 1:21 tez je troche slychac.
-
Wypadek OOOO. Szczęście kierowcy, czy przewaga dzięki technice?
Wyklepie sie ^^
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
Ja teraz smigam do roboty , troche po miescie etc i spalanie 5.2 , 1130 km przejechalem i do zbiornika weszlo 60 l Ale bylo tez ta kze na trasie sobie pocisnalem szybciej, wiec mysle ze do samej roboty by bylo jeszcze mniejsze, ogolnie jestem zadowolony
-
Dziwny dzwięk podczas jazdy.
To sprubuje sobie w sobote lepiej A jeszcze zauwazylem, ze jak skrecam w prawo to dzwiek troche ucicha.
-
Dziwny dzwięk podczas jazdy.
Jutro spróbuje Tylko chyba nie za mocno bo jeszcze urwe ? Ma ktos jeszcze jakies pomysly ?
-
Metaliczny szum przy gwałtownym dodawaniu gazu
I caly czas tak slyszysz ten metaliczny szum, czy tylko przez chwilke ?
-
Dziwny dzwięk podczas jazdy.
Dzis wyjechalem z garazu i wyczailem, ze to dochodzi ze strony kierowcy z tylu , w bagazniku nie moglem tego zlokalizowac, co ta moze byc pod blastikiem a metalem zeby tak wibrowalo ? Bo z zewnatrz nic raczej nie slychac, a jak sie wsadzi glowe do bagaznika to slychwac ewidentnie, a po drugiej stronie cisza. Co tam moze wibrowac pod tym plastikiem obitym tapicerka w bagazniku ? ---------- Post dopisany 08-04-2013 at 22:58 ---------- Poprzedni post napisany 07-04-2013 at 23:48 ---------- Oto nagranie, nagralem jak auto stalo, wsadzilem telefon do bagaznika: Zippyshare.com
-
OC w PZU z opcją auto szyba
Kolega jak rozmawial z babka z pzu jak robil wycene oc, to mu sama dala do zrozumienia, ze za 80 zl wykupi auto szybe i sobie moze wymiewnic szybe za tyle, bo oni nie wysylaja nikogo ani nic, tylko na slowo wierza
-
Wyrejestrowanie auta.
Spoko, juz sprzedalem wiec zlomowac nic nie bede, ale dzieki, przyda sie moze kiedys
-
Chowana tablica rejestracyjna
zawsze mozna ulotke wsadzic ;]
-
Dziwny dzwięk podczas jazdy.
A mogloby cos sie z nimi stac nawet jesli wczesniej bylo ok ? Bo od niedawna tak sie zaczelo dziac, i mysle czy jutro nie zamienic kol miejscami, chociaz dziwne bylo to ze wyjechalem z garazu, auto stalo i nagle wibracje byly.
-
Dziwny dzwięk podczas jazdy.
Dzis jak jechalem odglos nagle byl troche glosniejszy i bylo to slychac jakby cos wibrowalo, co w tyle w moze wpadac w wibracje ?
-
Dziwny dzwięk podczas jazdy.
Skonczylas ?
-
Dziwny dzwięk podczas jazdy.
Teraz mi sie wydaje ze to z tylu, jak stoje to ucicha, jak jade tak jakos z 70 i wiecej i slychac... nie mam jak tego dzwieku nagrac bo pojawia sie on podczas jazdy jedynie. Moze to halasowac np opona ? Bo raczej wahacz czy lozysko nie ?
-
(Dla mieszkających w blokach)
Mam takie cos wykupione w axie, 200 zl i zawsze jakby buchneli to cos tam przynajmniej dostane.
-
Wyrejestrowanie auta.
O kurde, a ja ciagle slysze o gosciach ktorzy mi to zabieraja i jeszcze kase daja
-
Wyrejestrowanie auta.
Tzn gdzie sie placilo 100 zl ?Na zlomie ? Ja mam im doplacac jeszcze ?
-
Wyrejestrowanie auta.
Panowie powiedzcie mi, co musze miec by wyrejestrowac auto gdy np sprzedaje na czesci a skorupe na zlom oddaje ? Jakis kwit ze zlomu ze zostalo zezlomowane ? Jak to sie fachowo nazywa i czy tylko to trzeba ?
-
(Dla mieszkających w blokach)
Garaz mam niedaleko bloku, i czasem pod blokiem na mini parkingu