Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sebul

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sebul

  1. Zamki na pewno zwedzimy, ale myslalem ze moze ktos wie gdzie po drodze jest cos ciekawego na szybko do zobaczenia
  2. Za parę dni wybieram się w góry, będę jechał przez Trzebinie, Zator, Wadowice, Jordanów, ... aż do Niedzicy, Szczawnicy, ... czy możecie mi polecić co po drodze mogę ciekawego zobaczyć ? Bo lubię jak gdzieś jadę po drodze zahaczyć o coś ciekawego ---------- Post dopisany 15-07-2013 at 22:47 ---------- Poprzedni post napisany 13-07-2013 at 14:42 ---------- up?
  3. sebul odpowiedział(a) na sebul temat w 1.9TDI
    Zobacz na moje pierwsze zdjecie, zoabcz gdzie jest ta dluzsza czesc ktora odchodzi od rurki, moze masz to po zlej stronie.
  4. Albo kup zregenerowany. Nowy kolo 600 zl kosztuje, zrenegerowany , czyli ze nowy ladunek dany, 250 zl
  5. Jaka cena ramion wycieraczek do B6 AERO ? Bo mam zwykle i mysle nad zmiana na aero.
  6. 210 000 pyklo niedawno
  7. Ja sam sobie zrobilem z tego plastiku po karcie sim ^^
  8. sebul odpowiedział(a) na Sajmonix temat w 1.9TDI
    Sprawdz poziom plynu chlodniczego
  9. sebul odpowiedział(a) na sebul temat w 1.9TDI
    A gdzie on sie znajduje i drogi on ?
  10. sebul opublikował(a) temat w 1.9TDI
    Panowie, koleda w swojej a4ce ma maly problem, mowil mi ze czasem jak przekreca kluczyk to nie gasnie mu kontrolka swiec i zalacza sie wentylator chlodnicy, ale jak odpali to gasnie i jest ok. Dodatkowo raz na jakis czas mu obroty wchodza wyzsze jak sie zatrzyma i dopiero po paru sekudnach sie normuja . Wiecie moze od czego tak ma ? Bo ja mu nie potrafilem nic powiedziec.
  11. To zlacze diagnostyczne jest na takiej samej wtyczce jak np lampy i wszystko ? I jak ten schowek wyciagac ? Ciagnac do siebie ?
  12. Panowie, zaczął mi czasem trzeszczeć plastik , dokładnie ta część pod kierownicą, gdzie jest ten niby schowek gdzie ja sobie trzymam gąbkę. Bo irytuje mnie to już , a jak przytrzymam ręką i jadę to jest ok, puszcze i trzeszczy ;/ Czasem trzeszczy. czasem nie . Chciałbym to jakoś naprawić, ale nie wiem jak to się zdejmuje, a połamać nic nie chce. Jak to ustrojstwo zdjąć ? Da się jakoś łatwo ?
  13. z przodu wlasnie chyba katow sie ustawic nie da, bo to mi diagnosta mowil ze cos tam sie da i chyba wlasnie o katy chodzilo Takie pytanie przy okazji, jesli geometria jest ok to znaczy ze z zawiecha wszystko ok ? jakby auto bylo walniete bardzo to by na geometrii wyszlo ?
  14. A niech wymienia, ja wymienie kolo 15 , bo jutro dopiero jade kupic olej i filtr A kiedy znajde czas to juz inna kwestia
  15. A sprawdzales dobrze od dolu ? Moze turbo troszke puscilo ? Jesli nie bierze nadmiernych ilosci to nie ma sie czego obawiac.
  16. U mnie ciagle waha sie od 5.3 - 5.9 l . Tankuje zawsze do pelna i licze spalanie po ilosic zatankowanego ON i kilometrami jakie na nim zrobie, od tankowania do tankowania. 5.3 mam jak jezdze do pracy i po miescie, do 5.9 podszedlem jak bylem w zakopcu i stalem w korkach i raz jak pojechalem nad wode i po piasku jezdzilem i sie zakopalem Takze srednio moge powiedziec ze 5.5 mi pali Na baku robie 1100 km i jade tankowac Najwiecej ile mi weszlo do baku to chyba 63 l byly
  17. sebul odpowiedział(a) na Andrzej B7 temat w 2.0TDI
    Tez leje na orlenie i jest wszystko ok, zalalem na bliskiej raz , na 1-2-3 statoila i na auchanie w sosnowcu, i tez bylo ok
  18. Ja na przod SKF dalem
  19. Knechta ja wybralem
  20. Mi w YCD wychodzi 1500 zl oc i ac ^^ a za 1700 w wariancie seriwosym czyli nie doliczaja amortyzacji ^^ tylko ze ja mam auto na tate i siebie i bym musial dowod zmieniac zeby bylo tylko na mnie Zobacze jak mi sie bedzie konczyc [polisa i moze bym sobie wreszcie ac wykupil bo teraz mam tylko od kradziezy i pozaru w axa i place 1000 zl z groszami.
  21. sebul odpowiedział(a) na maly_ZE temat w 1.9TDI
    W hurtowni motoryzacyjnej w modlniczce , Mareks sie nazywa, dostalem rabat jakis dodatkowy za placenie gotowka, bo tak to prawie 300 zl chcieli Sam sie zdziwilem ze takie ceny filtrow mieli, chcialem brac MAN ale jak knechta mieli po takiej cenie to bralem :
  22. Az jutro sprawdze, dzieki
  23. sebul odpowiedział(a) na maly_ZE temat w 1.9TDI
    Ja dalem 267 zl za Motula i filtry Knechta Tylko kabinowy mialem jakis inny . Tylko ze ja mam AWX wiec moze mam troszke inne.
  24. sebul odpowiedział(a) na maly_ZE temat w 1.9TDI
    Dokladnie, skoro kupiles to lepiej je sobie tez wymien, bedziesz wiedzial ze masz nowe i kiedy sie szykowac do kolejnej wymiany.
  25. to co trzymac by sie domykaly ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.