Treść opublikowana przez sebul
-
[ALL TDI PD] Problemy z pracą silnika po deszczu/myjni, Check i ESP, Kręci się wentylator chłodnicy po zgaszeniu auta, Auto gaśnie po deszczu/myjni...
Najlepiej to polej sobie po obudowie kompa i zobaczysz, jak bedzie to samo to wieszze winna obudowa, jesli nie to szukac bedzie trzeba dalej
-
Żarówki LED do domu
Szukaj czegos co ma 1000 lumenow, a najlepiej 1200
-
Kto zostaje w OFE, kto rezygnuje ?
Ja zostaje z OFE, chocby [po to zeby te gnoje z zusu nie dostali wiecej kasy
-
Do czego to jest ; o
Ja to pare razy chcialem nacisnac
-
Do czego to jest ; o
To ja zapytam przy okazji, co to jest ? Co tym sie robi ? Bo nie da sie u mnie tego wcisnac ani nic
-
Karty ratownicze
Dokladnie, nikt nie bedzie tracil czasu na szukanie kartki, tylko bedzie czlowieka wyciagal
-
Sprzedaż auta zaraz po jego zakupie
Tak, i dajesz mu ori dokument wpłaty za ten podatek. Tu już musisz zapytać tam, gdzie kupiłeś ubezpieczenie. Ale jak kupujący nie zrezygnuje po 30 dniach z twojego to nie dostaniesz zwrotu. I nic na to nie poradzisz. Jak nie, idzie do ubezpieczyceila ,wypowiada umowe i tyle , kase mu zwracaja a ten co kupil musi od razu ubezpieczenie brac.
-
TK: koniec bezterminowych praw jazdy
Ja przez takiego dziedyge stracilem znizki, bo postanowil sobie nagle sie zatrzymac zeby skrecic, a ze mokro bylo, kola stracily przyczepnosc i az 20% znizek poszlo, za lekkie wgniecenie ... dodatkowo zderzak musialem w poprzednim aucie wymienic i reflektor bo zaczep mi sie zlamal, niby wydalem na to 80zl , ale sam fakt... Do 50 roku zycia powinni dawac prawko, po tym czasie okresowe. Nalezy wyeliminowac takich dziadkow, ktorzy swoja jazda stwarzaja zagrozenie i zamulaja drogi.
-
Chce odstawić auto na kilka lat do garażu, co trzeba załatwić?
Wypowiedziec oc na pewno, bo po co ci ono skoro bedzie stalo w garazu. A wyrejestrowac nie musisz.
-
Nowe przeglądy od 02.01.2014
A tam przebieg, dla mnie wazne by auto jezdzilo i nie trzeba bylo wymieniac nic co sie po prostu zuzywa typu plyny, czy hamulce
-
Nowe przeglądy od 02.01.2014
To teraz beda kolejki u "specow" jak do wulkanizatora przy pierwszym sniegu ^^
-
Czy ktoś w tym kraju weźmie się w końcu za pijanych kierowców?
No patrz, a ja za kazdym razem musialem dmuchac, niekiedy tylko po to mnie zatrzymywali Nie przesadzaj, 0,0 to juz by byla minimalna przesada bo zjadlbys cos z alkoholem, wykazaloby i bys mial masakre za ciasto czy inna pier**le.
-
kupno telewizora
Jak masz okulary na baterie to aktywne, pasywne nie ptorzebuja nic
-
Wycieki płynu chłodniczego wewnątrz Audi A6 C6
Ja dolalem do stanu, przjechalem sie z ogrzewaniem, ubylo to doalelm , przejechalem sie ,ubylo , znowu dolalem i jest juz ok Jeszcze chyba jakis czas pozniej troszke mi ubylo to dolalem troszeczke i juz jest stan
-
Ile jest w stanie przejechać niezniszczalna jednostka 1.9TDI?
Ciekawe czy jako pierwszy wlascicile i czy kupil w salonie, czy uzywke od kogos
-
Biały kolor audi
ja tam bym chcial biala
-
Czyszczenie foteli
Wlasnie nie, zero plam i czysto
-
Czyszczenie foteli
Woda, mydlo, szczotki, sciereczki i jazda U mnie elegancko plamy zeszly Teraz zas mam i znowu bede musial wyczyscic, ale poczekam az cieplej bedzie bo teraz to mi zamarznie wszystko
-
urwany plastik od bagnetu
Do 10 zl kupisz, sam to przerabialem przy wymianie filtra paliwa,
-
Ile jest w stanie przejechać niezniszczalna jednostka 1.9TDI?
Az sie milo takie cos czyta, oby u mnie bylo tak samo, bo autem chce smigac jak najdluzej
-
TK: koniec bezterminowych praw jazdy
POJE&^%$I ! Nie chca dac bezterminowo ? TO NIECH PLACA ZA NOWY DOKUMENT, MOJ CZAS, PALIWO I LEKARZA !
-
Co kupić dziewczynie pod choinkę
za***ista bielizne, prezent dla niej i dla ciebie
-
Kto z was serwisuje samochód w ASO ?
Ja tam w ASO bylem jedynie sprawdzic auto, naprawiam sam lub z kolega, 2 razy tez bylem u mechanika niedaleko i dobrze zrobil Na szczescie nie musze za bardzo nic robic przy aucie , jedynie termostat wymienilem u mechanika i tyle. Rozrzad robilem z kolega, lozysko to samo, akumulator sam sobie wymienilem czy inne proste pierdoly Poki co jest dobrze, mala awaryjnosc, to cieszy A do aso jakbym chcial to masakra, za daleko mam, nie bede dymal 40 km w jedna strone
-
Gaśnica-legalizacja
30 zl u ciebie ? u mnie za 10 zl takie cos robia
-
Gaśnica-legalizacja
Mi sie wydaje, ze skoro producent daje 5 lat gwarancji, to przez te 5 lat nic nie musisz robic. Bo skoro daje tyle gwarancji, to okresla jego sprawnosc na te 5 lat, ale to sa tylko moje domysly. Zobacz co pisze na gasnicy, ja sam co roku na przegladzie wybieram jako gratis legalizacje.