Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sebul

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sebul

  1. Najlepiej to polej sobie po obudowie kompa i zobaczysz, jak bedzie to samo to wieszze winna obudowa, jesli nie to szukac bedzie trzeba dalej
  2. Szukaj czegos co ma 1000 lumenow, a najlepiej 1200
  3. Ja zostaje z OFE, chocby [po to zeby te gnoje z zusu nie dostali wiecej kasy
  4. Ja to pare razy chcialem nacisnac
  5. To ja zapytam przy okazji, co to jest ? Co tym sie robi ? Bo nie da sie u mnie tego wcisnac ani nic
  6. Dokladnie, nikt nie bedzie tracil czasu na szukanie kartki, tylko bedzie czlowieka wyciagal
  7. Tak, i dajesz mu ori dokument wpłaty za ten podatek. Tu już musisz zapytać tam, gdzie kupiłeś ubezpieczenie. Ale jak kupujący nie zrezygnuje po 30 dniach z twojego to nie dostaniesz zwrotu. I nic na to nie poradzisz. Jak nie, idzie do ubezpieczyceila ,wypowiada umowe i tyle , kase mu zwracaja a ten co kupil musi od razu ubezpieczenie brac.
  8. Ja przez takiego dziedyge stracilem znizki, bo postanowil sobie nagle sie zatrzymac zeby skrecic, a ze mokro bylo, kola stracily przyczepnosc i az 20% znizek poszlo, za lekkie wgniecenie ... dodatkowo zderzak musialem w poprzednim aucie wymienic i reflektor bo zaczep mi sie zlamal, niby wydalem na to 80zl , ale sam fakt... Do 50 roku zycia powinni dawac prawko, po tym czasie okresowe. Nalezy wyeliminowac takich dziadkow, ktorzy swoja jazda stwarzaja zagrozenie i zamulaja drogi.
  9. Wypowiedziec oc na pewno, bo po co ci ono skoro bedzie stalo w garazu. A wyrejestrowac nie musisz.
  10. A tam przebieg, dla mnie wazne by auto jezdzilo i nie trzeba bylo wymieniac nic co sie po prostu zuzywa typu plyny, czy hamulce
  11. To teraz beda kolejki u "specow" jak do wulkanizatora przy pierwszym sniegu ^^
  12. No patrz, a ja za kazdym razem musialem dmuchac, niekiedy tylko po to mnie zatrzymywali Nie przesadzaj, 0,0 to juz by byla minimalna przesada bo zjadlbys cos z alkoholem, wykazaloby i bys mial masakre za ciasto czy inna pier**le.
  13. Jak masz okulary na baterie to aktywne, pasywne nie ptorzebuja nic
  14. Ja dolalem do stanu, przjechalem sie z ogrzewaniem, ubylo to doalelm , przejechalem sie ,ubylo , znowu dolalem i jest juz ok Jeszcze chyba jakis czas pozniej troszke mi ubylo to dolalem troszeczke i juz jest stan
  15. Ciekawe czy jako pierwszy wlascicile i czy kupil w salonie, czy uzywke od kogos
  16. ja tam bym chcial biala
  17. Wlasnie nie, zero plam i czysto
  18. Woda, mydlo, szczotki, sciereczki i jazda U mnie elegancko plamy zeszly Teraz zas mam i znowu bede musial wyczyscic, ale poczekam az cieplej bedzie bo teraz to mi zamarznie wszystko
  19. sebul odpowiedział(a) na rocco26l temat w 1.9TDI
    Do 10 zl kupisz, sam to przerabialem przy wymianie filtra paliwa,
  20. Az sie milo takie cos czyta, oby u mnie bylo tak samo, bo autem chce smigac jak najdluzej
  21. POJE&^%$I ! Nie chca dac bezterminowo ? TO NIECH PLACA ZA NOWY DOKUMENT, MOJ CZAS, PALIWO I LEKARZA !
  22. za***ista bielizne, prezent dla niej i dla ciebie
  23. Ja tam w ASO bylem jedynie sprawdzic auto, naprawiam sam lub z kolega, 2 razy tez bylem u mechanika niedaleko i dobrze zrobil Na szczescie nie musze za bardzo nic robic przy aucie , jedynie termostat wymienilem u mechanika i tyle. Rozrzad robilem z kolega, lozysko to samo, akumulator sam sobie wymienilem czy inne proste pierdoly Poki co jest dobrze, mala awaryjnosc, to cieszy A do aso jakbym chcial to masakra, za daleko mam, nie bede dymal 40 km w jedna strone
  24. 30 zl u ciebie ? u mnie za 10 zl takie cos robia
  25. Mi sie wydaje, ze skoro producent daje 5 lat gwarancji, to przez te 5 lat nic nie musisz robic. Bo skoro daje tyle gwarancji, to okresla jego sprawnosc na te 5 lat, ale to sa tylko moje domysly. Zobacz co pisze na gasnicy, ja sam co roku na przegladzie wybieram jako gratis legalizacje.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.