Treść opublikowana przez sebul
-
Siłownia
Pany, a co robicie na przedramiona ? Bo ja siadam, biore duzy gry, opieram rece na kolanach i nadgarstkami cisne . Ale zrobilbym cos jeszcze....oprocz rozwijania sznurka ;]
-
Monety 1 i 2 gr na co wymienic ?
Zniszcz i sprzedaj na zlomie ;]
-
auto ma 90C a leci zimne powietrze
Kolega ma problem. Ja sam nie wiem czy doradzić mu wymianę termostatu, czy czujnika temperatury. Objawy ma takie: od nastania dni z temperaturami na minus, niekiedy nie łapie mu 90 stopni, tylko mniej, raz jest -2 i mu nie łapie, a wyjdzie z roboty , jedzie, jest - 5 i mu trzyma ładnie 90 stopni. Ja miałem kiedyś tak, że mi nie trzymał wogóle temperatury i pomogła wymiana termostatu, a tutaj nie wiem czy czasem nie będzie czujnik. Dodał mi że wcześniej miał sytuajce gdzie silnik sam wchodził na wyższe obroty , ta ok 1100 i załączał się wentylator. Dlatego ja bym obstawiał czujnik. A wy ? Silnik ma taki jak ja, 1.9 AWX.
-
Bezprawne zagarnięcie miejsca parkingowego. Co można zrobić?
Albo popytac znajomych czy nie chca sobie odmalowac auta
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
Jak dla mnie to moze wogole nie byc sniegu , no chyba ze w gorach ;]
-
Świeżo wyciskane soki.
Masakrycznie drogo Lepiej jakbys sam sobie kupil wyciskarke Chlop przesadza, 7 zl za litr ...
-
Muzyka w naszych autkach
https://www.youtube.com/watch?v=aebX-E_o-GE
-
Siłownia
Posiłek miał 1000 kcal wiec nie jest zle Zjadłem po prostu jedną(połowę podwójnej) pierś z kurczaka. I do kolacji nic nie jadłem Wiem ze zbrzydnie, dlatego jem max 2 razy pod rzad, na inne dni mam ryz i kurak z warzywami z patelni, innym razem z fixem do potraw chinskich
-
Siłownia
Akurat dzis kupilem ten sos i zjadlem z kurakiem. pycha ! Jutro to samo jem jak wroce z silki ;] Tyle ze ja zjadlem 120 g ryzu , polowe sosu i 400 g kuraka ;]
-
Świeżo wyciskane soki.
Ja ostatnio z paybacka zamowilem sokowirowke i tez robie soki, dodaje banany, marechwki, jablko, granat, pomarancz, ...co sie nawinie to wpada A smak ...nie ma porownania Tylko sok taki pijemy w ten sam dzien lub troche jeszcze zostawiamy na nastepny w lodowce, nigdy dluzej Russel Hobbs Desire Niestety ale wyciskarki sa drogie, a za naprawde dobra trzeba dac kolo 4000 zl
-
Siłownia
Koksy, a co polecacie do kuraka z ryzem ? Bo moge od siebie polecic warzywa na patelnie meksykanskie z lidla i fix do potraw chinskich knorra, natomiast niepolecam warzyw z lidla o smaku orientalnym
-
Schemat przewodów i kostek
O widzisz ! O takie cos mi chodzilo, bo nie wiedzialem gdzie jest ta kostka zeby odlaczyc ja i wyciagnac przewod, za***iście W takim razie bede dzialal w sobote o ile pogoda pozwoli Ma ktos moze jakies jeszcze wskazowki i podpowiedzi ?
-
Schemat przewodów i kostek
Tylko jak ja zdjac ? Da sie calkowicie ja zdjac ? Czy musza ja odpiac z jednej strony i przyciagnac do drugiej zeby miec kable na widoku ?
-
Schemat przewodów i kostek
Ma ktoś może schemat kabli i kostek jakie idą do drzwi kierowcy ? Bo nie działa mi opuszczanie szyby po stronie kierowcy jak i wszystkie lampki mi nie swieca, wiec chcialbym jakos sparawdzic przewody bo domyslam sie ze to ich wina, pewnie jakis sie przerwal i stad nie mam zasilania. Tylko nie wiem gdzie sa kostki zeby moc odpiąc kawałek przewody i go sprawdzic.
-
Siłownia
Cos jeszcze by mozna ? Bo tunczyka nie lubie wogole, a lososia jem jedynie filet usmazony
-
Siłownia
Jak to wszystko ? Fast foody, batony, pizze ? Ja chce nabrac miesni i zrzucic brzuch, dlatego tez zawsze jak jestem na silce to biegam i robie brzuch, i zastanaiwma sie co jesc jak robie sie glodny, by nie szlo w brzuch
-
Siłownia
A co jecie miedzy obiadem a kolacja ? Bo czesto jest tak ze siedze i mam ochote cos zjesc, i zazwyczaj jest to jaki jogurt naturalny z platkami kukurydzianymi, ale ilez mozna
-
Ceny paliwa marzec 2026
Orlen Olkusz - 4,96 zl/l ON
-
A4-reczka - Niemiec płakał jak sprzedawał - BREWKI GRATIS !
ja pier............
-
Siłownia
Panowie, co jecie przed silka rano ? Co polecacie zeby ogarnac ? Ja ostatnio zarlem jogurty i banany, a po powrocie zas banan i chwile pozniej kurak,ryz, warzywa, badz kurak, ziemniaki, jakies warzywo.
-
zapięcia pasów tył
Sprawdzales czy ci nie ucieklo w "kanape" ? Wsadz reke w szpary miedzy oparciem a siedziskiem, moze tam go wsysnelo
-
Wakacje w Chorwacji
Ja wolalem nie ryzykowac i odzalowalem na winiety...moze bedziesz miec fuksa, ale jak cie dowala to bedziesz plul w brode Ja mialem objazd w autoampie to mnie pogubilo i koniec koncow stracilem tylko czas
-
Jaką książkę czytasz...teraz !!!
Wiedźma - Scott
-
Jaki termostat 1.9 TDI AWX AVF
U mnie chyba Wahler pada, bo rano -3 a tu pod sama robote podjeżdżam czyli 33km robie i nie wskakuje na 90 stopni tylko jest lekko przed ;/ A jak wracam i jest na plusie to jest jest ladnie 90 stopni ;/ Zobacze jeszcze przez najblizsze dni jak bedzie, jak bedzie tak dalej albo gorzej to sie wkur^$%ie ;/
-
Poranny problem w czasie rozruchu silnika
Po 1, uzupełnij profil Po 2. Jak dla mnie nie ma się czym martwić, ale niech się wypowiedzą znawcy, może to zły omen