Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sebul

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sebul

  1. sebul odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Pany, a co robicie na przedramiona ? Bo ja siadam, biore duzy gry, opieram rece na kolanach i nadgarstkami cisne . Ale zrobilbym cos jeszcze....oprocz rozwijania sznurka ;]
  2. Zniszcz i sprzedaj na zlomie ;]
  3. Kolega ma problem. Ja sam nie wiem czy doradzić mu wymianę termostatu, czy czujnika temperatury. Objawy ma takie: od nastania dni z temperaturami na minus, niekiedy nie łapie mu 90 stopni, tylko mniej, raz jest -2 i mu nie łapie, a wyjdzie z roboty , jedzie, jest - 5 i mu trzyma ładnie 90 stopni. Ja miałem kiedyś tak, że mi nie trzymał wogóle temperatury i pomogła wymiana termostatu, a tutaj nie wiem czy czasem nie będzie czujnik. Dodał mi że wcześniej miał sytuajce gdzie silnik sam wchodził na wyższe obroty , ta ok 1100 i załączał się wentylator. Dlatego ja bym obstawiał czujnik. A wy ? Silnik ma taki jak ja, 1.9 AWX.
  4. Albo popytac znajomych czy nie chca sobie odmalowac auta
  5. Jak dla mnie to moze wogole nie byc sniegu , no chyba ze w gorach ;]
  6. Masakrycznie drogo Lepiej jakbys sam sobie kupil wyciskarke Chlop przesadza, 7 zl za litr ...
  7. https://www.youtube.com/watch?v=aebX-E_o-GE
  8. sebul odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Posiłek miał 1000 kcal wiec nie jest zle Zjadłem po prostu jedną(połowę podwójnej) pierś z kurczaka. I do kolacji nic nie jadłem Wiem ze zbrzydnie, dlatego jem max 2 razy pod rzad, na inne dni mam ryz i kurak z warzywami z patelni, innym razem z fixem do potraw chinskich
  9. sebul odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Akurat dzis kupilem ten sos i zjadlem z kurakiem. pycha ! Jutro to samo jem jak wroce z silki ;] Tyle ze ja zjadlem 120 g ryzu , polowe sosu i 400 g kuraka ;]
  10. Ja ostatnio z paybacka zamowilem sokowirowke i tez robie soki, dodaje banany, marechwki, jablko, granat, pomarancz, ...co sie nawinie to wpada A smak ...nie ma porownania Tylko sok taki pijemy w ten sam dzien lub troche jeszcze zostawiamy na nastepny w lodowce, nigdy dluzej Russel Hobbs Desire Niestety ale wyciskarki sa drogie, a za naprawde dobra trzeba dac kolo 4000 zl
  11. sebul odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Koksy, a co polecacie do kuraka z ryzem ? Bo moge od siebie polecic warzywa na patelnie meksykanskie z lidla i fix do potraw chinskich knorra, natomiast niepolecam warzyw z lidla o smaku orientalnym
  12. O widzisz ! O takie cos mi chodzilo, bo nie wiedzialem gdzie jest ta kostka zeby odlaczyc ja i wyciagnac przewod, za***iście W takim razie bede dzialal w sobote o ile pogoda pozwoli Ma ktos moze jakies jeszcze wskazowki i podpowiedzi ?
  13. Tylko jak ja zdjac ? Da sie calkowicie ja zdjac ? Czy musza ja odpiac z jednej strony i przyciagnac do drugiej zeby miec kable na widoku ?
  14. Ma ktoś może schemat kabli i kostek jakie idą do drzwi kierowcy ? Bo nie działa mi opuszczanie szyby po stronie kierowcy jak i wszystkie lampki mi nie swieca, wiec chcialbym jakos sparawdzic przewody bo domyslam sie ze to ich wina, pewnie jakis sie przerwal i stad nie mam zasilania. Tylko nie wiem gdzie sa kostki zeby moc odpiąc kawałek przewody i go sprawdzic.
  15. sebul odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Cos jeszcze by mozna ? Bo tunczyka nie lubie wogole, a lososia jem jedynie filet usmazony
  16. sebul odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Jak to wszystko ? Fast foody, batony, pizze ? Ja chce nabrac miesni i zrzucic brzuch, dlatego tez zawsze jak jestem na silce to biegam i robie brzuch, i zastanaiwma sie co jesc jak robie sie glodny, by nie szlo w brzuch
  17. sebul odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    A co jecie miedzy obiadem a kolacja ? Bo czesto jest tak ze siedze i mam ochote cos zjesc, i zazwyczaj jest to jaki jogurt naturalny z platkami kukurydzianymi, ale ilez mozna
  18. Orlen Olkusz - 4,96 zl/l ON
  19. sebul odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Panowie, co jecie przed silka rano ? Co polecacie zeby ogarnac ? Ja ostatnio zarlem jogurty i banany, a po powrocie zas banan i chwile pozniej kurak,ryz, warzywa, badz kurak, ziemniaki, jakies warzywo.
  20. sebul odpowiedział(a) na zaradny temat w Audi A4 B6/B7
    Sprawdzales czy ci nie ucieklo w "kanape" ? Wsadz reke w szpary miedzy oparciem a siedziskiem, moze tam go wsysnelo
  21. Ja wolalem nie ryzykowac i odzalowalem na winiety...moze bedziesz miec fuksa, ale jak cie dowala to bedziesz plul w brode Ja mialem objazd w autoampie to mnie pogubilo i koniec koncow stracilem tylko czas
  22. U mnie chyba Wahler pada, bo rano -3 a tu pod sama robote podjeżdżam czyli 33km robie i nie wskakuje na 90 stopni tylko jest lekko przed ;/ A jak wracam i jest na plusie to jest jest ladnie 90 stopni ;/ Zobacze jeszcze przez najblizsze dni jak bedzie, jak bedzie tak dalej albo gorzej to sie wkur^$%ie ;/
  23. Po 1, uzupełnij profil Po 2. Jak dla mnie nie ma się czym martwić, ale niech się wypowiedzą znawcy, może to zły omen

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.