Treść opublikowana przez sebul
-
Czy wymienialiście już opony na letnie?
Ja sam wymieniam, oponki na felgach , wiec tylko podnosnik i klucz
-
Czy wymienialiście już opony na letnie?
Ja czekam do konca miesiaca
-
Co ile km wymieniasz olej w swoim silniku Audi TDI?
Raz na rok
-
Ceny paliwa marzec 2026
W tamty tygodniu lalem na Statoilu za 4.24 zl ( bo na orelnie 4.42 ! POYEBAYO ! ) , a dzis jade i na orelnie juz ponad 4,5 zl ..... malalo po 2.3 grosze a teraz rosnie po ponad 10 ....złamasy....
-
Myjnia automatyczna
Mam fajny kuponik na rabat 50% na myjkę Statoila, program premium z myciem podwozia. Ale mam pytanie czy moge tam umyć auto ? Czy nie zaszkodze lakierowi ? I jeszcze pytanko co do lusterek...jak je zlozyć zeby ich nie uszkodzic ? Czy nie skladac do tej myjni ? Majac punto jezdzilem czasem i bylem zadowlony bo autko bylo fajnie czyste, ale odkad mam audi, myje je tylko na bezdotkowej myjni z obawy o porysowanie lakieru przez szczotki.
-
Ciekawe znalezisko na drodze :D
Nie oddawaj !
-
Szybkie pytanie
Sprawdzilem rezystancje ;] Juz sie mordowac z tym nie bede ;]
-
Dziwna sprawa z odpalaniem
Dziś miałem niemiłą sytuację. Wsiadam rano (5:05 rano ) do auta, przekrecam kluczyk i nic...doslownie nic sie nie stalo. Probowalem kilka razy i d*pa. Na szczescie ktos jechal, mialem kable to odpalilem z kabli....Zajechalem do pracy (33km) zgasilem auto. Skonczylem robote , wsiadam ...pali bez problemu. Wrocilem do domu, zjadlem obiad, godzine od przyjazdu wsiadam w auto...pali normalnie....wzialem wiec miernik i podjechalem pod garaz....Napiecie aku jak auto zgaszone : 12.9 V , napiecie podczas odpalonego auta , 14.8 V . Napiecie rozruchu nie zmierzylem bo bylem sam. Sprawdzilem tez rezystancje swiec i kazda miala 02.2 przy zkaresie 200 i powoli spadala...wiec nie wiem czy swiecie dobre czy padniete, bo kazde mialy podobnie(kto projektowal miejsce dla 4 swiecy , 1szej od podszybia to niezly kawal ch*ja ;] nameczylem sie najpierw zeby sciagnac kapturek a pozniej zeby to samemu jakos zmierzyc ;/ ) . I co teraz ? Czemu tak sie stalo ze nawet nie ruszyl ? Podladowac aku ? Dzis zostawilem auto w garazu(zwykly blaszak, jeden z kilku w rzedzie) i zoabacze jutro jak bedzie ...
- Szybkie pytanie
-
Szybkie pytanie
Panowie, pytanko na szybko, bo chce sprawdzic swiece ....jaka powinna byc rezystancja ? Silnik AWX 1.9 , I jeszcze pytanie, jak zdjac kapturki od swiec ? Ciagnac do gory czy jakos inaczej sa one osadzane ?
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Ja poczekam az stanieje, chyba ze jak bede kupowal GTX970 za miesiac to jeszcze bedzie promo na te gry przy kupnie, to wezme Unity(Na ps3 mam AC1, a na PC mam :Ac 2, AC B, AC R, AC 3 i AC BF ). Choc nie mam cisnienia, bardziej czekam na GTA V, Dying Light i Wiedzmina 3 Poki co mam mega zabawe w Black Flag, czasem tez zalacze BF 4 coby pomordowac po necie ludzi A na telefonie sie wkrecilem w SimCity BuildIT
-
Łódzkie - bliskie spotkanie z miśkami
W 90% przypadkow w jakich ja sie spotkalem byla to łapanka , nic innego. Najlepsza jest łapanka na obwodnicy jednej, z ktorej korzystam codziennie bo wracam nia z pracy, jest droga 2 pasmowa, pozniej jest zwezenie bo sie ona konczy i jest ostry zakret, a ci debile stoja na samym koncu tego i lapia ludzi ktorzy za pozno zwolnili....ma sie to nijak do bezpieczenstwa bo jak za szybko wjedzie to nie zagrozi nikomu innemu jak tylko sobie, bo to on wypadnie , czy przywali w barierke , w nikogo innego Ale kazdy tam zwolni, bo zakret jest za ostry zeby go pokonac chociazby jadac 70 km/h. Na innych trasach podobnie, stana sobie zaraz za zakretem i cap Dla mnie to czyste kur#stwo i nic wiecej Ale na trasach co robie wiem gdzie moga stac, wiec profilaktycznie zwalniam w tych miejscach
-
Gdzie warto ubezpieczyc auto OC+AC
Uwazajcie na AC w AXA'ie. Kolega tam mial wkupione AC I OC , zajumali mu auto, i bujal sie ponad pol roku zeby kase wyplacili, ciagle musila dzwonic bo ciagle cos dla nich bylo nie tak.
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Na PS3 w God of War Acension , bo bylo na promocji za 30 pare zł A na PC w AC Black Flag - mega za***isty ! W promocji byl za 30 zl na steamie ;] I do tego jeszcze Battlefield 4 , Crysis 3 ( tez z promocji za 4$ ;] ) i Batman Arkham Origins, ale to juz rzadziej
-
Kurs na obrabiarki CNC
Stać cie na niego ? 2 500 000 za kurs to troche sporo
-
Oświetlenie ledowe w mieszkaniu.
Ja wymienilem juz prawie w calym domu na led, mi swiatlo pasuje i zre tyle co nic , wszedzie na duzym gwincie mam 1200lm a na malym 680 lm i jest git 15 zl za zarowke teraz to juz cena ok
-
Ceny paliwa marzec 2026
Spoko, pykne 600 km w jedna strone zeby zalac do pelna za 1.95 ;]
-
Ceny paliwa marzec 2026
W piatek sie tak cieszylem ze leje za 4.57 ze zalalem tyle , ze az w korku bylo widac, a 2 dni pozniej czaje na necie a tu 4.37 zl A u mnie w miescie 4,82 ...zasrany orlen ....
-
Stłuczka :(
Zalamuja mnie takie wypowiedzi...nic sie praktycznie nie stalo a gosc juz auto chce sprzedawac...
-
Siłownia
Jak robi to wszystko, a nie bez nog ;]
-
samsung alpha
Alpha ma slabsze podzespoly, ja bym bral S4 , i w sumie sam mam i jakos nie mysle nad zamiana na alphe.
-
Temperatura płynu chłodzącego
Czujnik temperatury plynu chlodniczego ?
-
Siłownia
No ciekawe, ale widze ze bedzie ciezkie ;] Z tym ze lipa z wykonaniem, bo na silce mam drazek na bramie jedynie , i nie wiem czy dam rade to wykonac btw, jak ktos chce sobie ultawic liczenie diety, polecam myftinesspal
-
Strefa biegaczy, triathlon
A ja zaczalem biegac ale przestane bo mnie kostka zaczela napierniczac ;/
-
Siłownia
Tylko zginam ;] Bo zginam trzymajac od gory gryf. No ten sznurek to mi pali miesnie jak zrobie wczesniej gryfem Bede probowal robic , ale szukam czegos jeszcze , bo tak to tylko katuje gryfem przedramiona , w sumie niezle to robie bo jeszcze zakwasy mam