Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sebul

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sebul

  1. nie ma Cie na youtubie ? nikt Cie od mordercy nie wyzywał ? http://www.youtube.com/watch?v=9GrixUinTOY Chyba mnie nie ma, nikt mi linka nie podeslal
  2. Ja tak czesto mam jadac z pracy czy do pracy, jeden zamulacz i caly korowod aut za nim i kazdy debil jak najblizej siebie, on nie wyprzedzi i tobie tez nie da. Tak samo z tirami, dwa tiry jeden na d*pie drguegio...Ostatnio jak zaczlaem wyprzedzac taki korowod to jakis idiota z passata zaczal trabic, ale i tak pojechalem w cholere, wyprzedzilem cala bande i pojechalem spokojnie.Buractwo na pelna skale I zdecydowana wiekszosc to KR i KRA
  3. I ja sie pytam, gdzie jest policja w takich przypadkach ? Jak ktos pogina za duzo, to goscia lapia, a jak gosc zamula bardzo czesto uczeszczana droge, to maja to w d*pie, a przeciez jest przepis o tamowaniu ruchu.... Ostatnio chociaz widzialem filmik jak policja dojechala poje^%$a w tirze ktory bawil sie w szeryfa i blokowal caly pas....to sie wreszcie gnojowi dostalo
  4. Instalujecie Yanosika i jest git A rozwala mnie ten przepis o pasach, w autobusie czy busie, jedziesz jak ziemniak, jak bedzie dzwon to lecisz i giniesz o siedzenia, ale pasow nie trzeba, w aucie siedzisz sobie wygodnie , masz wlasne miejsce, masz sie czego zlapac, i pasy maja byc f*ck logic
  5. I daj babie auto A tak na serio, to wal na czesci, ja nawet jakby to ktos naprawil, nie chcialbym tym jezdzic po takim dzwonie.
  6. Chcialem co rok, ale jeszcze miesiac brakuje a juz mam 26 000
  7. Ja bym gral, ale mam Wiedzmina Wciaga jak bagno
  8. Ta, synowi.... dobra dobra
  9. Dokladnie, yanosik i jest git, ale i tak zachowaj ostroznosc, nie zawsze wszystko bedzie w yanosiku Ja sie juz raz nacialem
  10. A we wtorek Wiedzmin 3 , kto kupuje ?
  11. sebul odpowiedział(a) na sebul temat w Audi A4 B6/B7
    Ponad 1000km przejechane, czekam az pojawi sie bicie
  12. LG, a jesli mozesz to doloz do wersji 670
  13. Dla mnie wybor byl jasny bo mi sie wnetrze E46 nie podoba, takie staroswieckie w porownaniu do audi jest
  14. Ekologia, zawsze mnie to bawi, tyle kasy sie tylko na to marnuje I jeszcze niech powiedza ze atmosfera sie niszczy i ze dziura ozonowa To juz padne na maxa W Krakowie juz widzialem autobus co mial wielki napis ze ma EURO 6
  15. Ja robie tak, ze jak jest auto jeszcze na podnoscinku, to dociagam ile dam rade rekami, a jak opuszcze na zmienie, to jeszcze noga . Nigdy mi zadne kolo nie ucieklo, zadna sruba sie nie zapiekla. Zawsze bezproblemowo mi sie wszystko odkreca Moim zdaniem tutaj klucz dynamometryczny nie zdaje egzaminu, tutaj trzeba mocno dowalic
  16. Odpuść sobie już to auto.
  17. sebul odpowiedział(a) na sebul temat w Audi A4 B6/B7
    Czyli nic nie ruszac ?
  18. sebul odpowiedział(a) na sebul temat w Audi A4 B6/B7
    Nie unosze sie tylko ja mma juz wyrobione zdanie o mechanikach i jak ktos mi mowi zebym do nich szedl to mi rece opadaja, bo albo sam cos robie, albo jade do kolegi ktory bardziej ogarnia temat, mechanik to tylko ostatecznosc...wczesniej mialem punto, wymienialem tarcze, piaste posmarowalemmasakrycznie duza iloscia smaru i nic nie bylo przez caly okres jaki mialem to auto , tutaj dalem go bardzo malo. Moge go nawet zetrzec bo bede miec teraz kilka dni wolnego, ale czy to cos da ? Serio uwazasz ze beda mi tarcze bily przez to ? Tam pare lat jezdzilem i nic sie nie dzialo,a piaste jakos zabezpieczyc chcialem btw, jak sie odniesiecie do tego http://a4-klub.pl/index.php?/topic/18636-zasady-wymiany-i-docierania-tarcz-hamulcowych-kierunkowosc-klockow-hamulcowych/ i punktu nr 6 ?
  19. sebul odpowiedział(a) na sebul temat w Audi A4 B6/B7
    To idz i prowadz....a ty jak nie bedziesz patrzyl mu na rece to zdejmie stara tarcze , wsadzi nowa i w d*pie bedzie mial czyszczenie, bo jemu 50 innych aut czeka w kolejce....widziales jak je wyczyscilem ? nie ... Piasty nie byly pordzewiale.... Zadnego bicia nie mam
  20. sebul odpowiedział(a) na sebul temat w Audi A4 B6/B7
    Pompowalem delikatnie az pedal nie stal sie twardy. Piasty wyczyscilem, nie na lustro bo bym sie zayebal papierem sciernym , ale wyczyscilem je , posmarowalem je dodatkowo smareom miedzianym. Ogolnie auto juz lepiej hamuje
  21. sebul odpowiedział(a) na sebul temat w Audi A4 B6/B7
    Okiej, dzieki za info Bo troszke sie przejmowalem czy wszystko dobrze zrobilem choc sprawdzlaem po kilka razy
  22. sebul odpowiedział(a) na sebul temat w Audi A4 B6/B7
    Przod to pikus Dzis zrobilem, ale nie hamuje mi auto jakos super, nie wiem czy to przez to ze nie chce poki co deptac normalnie tylko staram sie delikatnie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.