Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sebul

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sebul

  1. Nie ma co sobie dnia psuc, nie ma co wierzyc w takie cos. Nawet jesli, to zanim kupie auto ktore bedzie mialo zakaz, minie wieeeele lat A i tak bym mila to gdzies i grzebal Zreszta, to by bylo mega okazją dla mniejszego producenta aut, bo by robil auta bez zakazu ingerencji i kazdy by bral od niego
  2. jak kupiłeś nową to powinieneś dostać kod na Wiedzmina 3. Ja kupiłem GTX 960 i własnie zaraz mam zgłosić to bede czekał na kod do pobrania wiedzmina 3. Tylko musze odczekać 10 dni od zakupu - bo jest możliwość zwrócenia karty i dlatego musi minąc ten termin. Ma ktoś nowego Wolfensteina ? Kupilem w styczniu Wiec sie nie kawailifkuje Tak samo mi gnojki nie zaliczyli tego zebym mogl miec wczesniej jedna z 4 gier ;/ Durne agito
  3. I jak mortal ? spoko ?
  4. Dolozylbys 500 zl i bys mogl brac LG 50LV670V
  5. To luzik, zakup sobie dobrego i5 wersje K , plyte do 400 zl , i GTX 970 i bedzie
  6. Jak masz monitor to do 3000 powinienes zlozyc cos fajnego Ja tez nie mam najnowszego kompa, kupilem go ponad 3 lata temu, w tym roku jedynie wymienilem grafike na GTX 970 i zakupilem chlodzenie na procka zeby go podkrecic A Wiedzminka tez kupuje
  7. sebul odpowiedział(a) na sebul temat w 1.9TDI
    Nie mam za bardzo jak bo brak mi lapa na chwile obecna, i kminie co mozna obczaic bez vaga, tak zebym sam mogl sprawdzic
  8. U mnie tez co roku ladnie schodzily, same nawet zlatywaly jak tylko sruby odkrecilem. A nie hamulce na bank bo na tyle nowe tarcze i klocki, i zapieklo z tej samej strony, ze storny kierwocy, przod i tyl A co myslicie o metodzie aby poluzowac sruby 1-2 mm , wbic jedynke, lekko sie bujnac i but w hamulec ?
  9. sebul opublikował(a) temat w 1.9TDI
    AWX 130 koni. Dziwna sytuacja zdarzyla mi sie pary razy. Jade sobie jade, kolo 2000 obrotow i nagle wciskam gaz a tu auto prawie nie jedzie, bardzo wolno sie rozpedza, zmulone jest. Nic na desce z bledow sie nie pali. Zgasze, odpale i auto jedzie normalnie . Nie mam lapka teraz wiec VAGA nie podlacze. Co podejrzewacie ? Turbo pada ?
  10. 7850, nic lepszego w tej cenie nie znajdziesz "_
  11. Ja ciupe w GTA V W 1080p na ultra smiga jak zloto na i5 2500k @4.2 Ghz , 8 gb DDR 3 i Palit GTX 970 JetStream Tak to mam srednio 40 fps, wylacze tylko MSAA i juz ponad 60 A ze mi pasuje 40 to gram z msaa bo jedak gra wyglada ladniej
  12. sebul odpowiedział(a) na pre_pl temat w Lifestyle i Hydepark
    Mi zawineli jakis czas temu ori kolpaki....idioci bo jedne byl pekniety a brudne tak ze nic nie potrafilo domyc
  13. Wiem , dlatego tez zapozycze w pracy od kolegi sciagacz do lozysk
  14. Dzis Orlen, 4,59 zl/l ON WOW ! 10 groszy mniej ! WOW ! WO W ...kuR%a zal....
  15. No i mialem wymienic i d*pa, dwie fele sie przypiekjly, i to dwie z jednej strony ;/ Za tydzien bede kombinowal jak je sciagnac
  16. sebul odpowiedział(a) na sebul temat w Audi A4 B6/B7
    A takie jeszcze pytanie co byscie zrobili na moim miejscu. Mam wybity sworzen w jednym gornym lewym wahaczu, wymieniac tylko jego, czy drugi gorny tez ? Bo bede wsadzal Meyle HD
  17. A sprawdzaliscie poziom plynu hamulcowego ? Mi sie zapalalo ESP i to przez to ze mialem klocki wytyrane, przez co bylo mniej plynu w zbiorniczku, dolalem i byl spokoj Pozniej oczywiscie musialem odsysac po wymianie klockow i tarcz
  18. Czasem pykne se rundke w BF 4 . Tak to odpalam czasem Assassins Creed 4 Black Flag , moze w Diablo 3 ROS dalej bede gral jak sie zacznie nowy sezon, chociaz 14 GTA 5 wychodzi wiec kupuje i bede gral w gre A, i jeszcze Dying Light i Thief, z tym ze probuje ukonczyc Black Flag , pozniej sie wezme za kocnzenie Dying Light i Thiefa Tak mam ze zaczne kilka gier i pozniej przechodze je przez pare miechow
  19. Jak dla mnie wiocha
  20. sebul odpowiedział(a) na milosh temat w Lifestyle i Hydepark
    LEŃ!
  21. Jakbym widzial ze ma jak wyjechac tylem, to bym zostawil auto i poszedl w ch*j No ewentualnie zrobil fotke auta i tego jak zaparkowalem ,zeby w razie czego jakby mi uszkodzila auto, zeby byl dowod
  22. sebul odpowiedział(a) na milosh temat w Lifestyle i Hydepark
    Szukaj w kroscienko nad dunajcem, taniej a do szczawnicy bliziutko
  23. Ja bede dodatkowo tarcze i klocki na przodzie wymienial, wiec poczekam zeby juz dalo sie to zrobic nie marznac
  24. To trzeba wtedy czyms sobie pomoc, ja mialem pozyczony wielki sciagacz, i podkaldalem kawalek blachy zeby chwycilo Wlasnie te dedykowane do wycieraczek sa liche i szybko padaja, dlatego ja w takie cos nawet nie inwestuje
  25. Wystarczy sciagacz do lozysk

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.