Treść opublikowana przez sebul
-
Dziadostwo z łajdactwem ....
Nie ma co sobie dnia psuc, nie ma co wierzyc w takie cos. Nawet jesli, to zanim kupie auto ktore bedzie mialo zakaz, minie wieeeele lat A i tak bym mila to gdzies i grzebal Zreszta, to by bylo mega okazją dla mniejszego producenta aut, bo by robil auta bez zakazu ingerencji i kazdy by bral od niego
-
W co kto gra ( PC&STEAM&MMO )
jak kupiłeś nową to powinieneś dostać kod na Wiedzmina 3. Ja kupiłem GTX 960 i własnie zaraz mam zgłosić to bede czekał na kod do pobrania wiedzmina 3. Tylko musze odczekać 10 dni od zakupu - bo jest możliwość zwrócenia karty i dlatego musi minąc ten termin. Ma ktoś nowego Wolfensteina ? Kupilem w styczniu Wiec sie nie kawailifkuje Tak samo mi gnojki nie zaliczyli tego zebym mogl miec wczesniej jedna z 4 gier ;/ Durne agito
-
W co kto gra ( PC&STEAM&MMO )
I jak mortal ? spoko ?
-
Wybór TV
Dolozylbys 500 zl i bys mogl brac LG 50LV670V
-
W co kto gra ( PC&STEAM&MMO )
To luzik, zakup sobie dobrego i5 wersje K , plyte do 400 zl , i GTX 970 i bedzie
-
W co kto gra ( PC&STEAM&MMO )
Jak masz monitor to do 3000 powinienes zlozyc cos fajnego Ja tez nie mam najnowszego kompa, kupilem go ponad 3 lata temu, w tym roku jedynie wymienilem grafike na GTX 970 i zakupilem chlodzenie na procka zeby go podkrecic A Wiedzminka tez kupuje
-
Dziwna sprawa z brakami mocy.
Nie mam za bardzo jak bo brak mi lapa na chwile obecna, i kminie co mozna obczaic bez vaga, tak zebym sam mogl sprawdzic
-
Czy wymienialiście już opony na letnie?
U mnie tez co roku ladnie schodzily, same nawet zlatywaly jak tylko sruby odkrecilem. A nie hamulce na bank bo na tyle nowe tarcze i klocki, i zapieklo z tej samej strony, ze storny kierwocy, przod i tyl A co myslicie o metodzie aby poluzowac sruby 1-2 mm , wbic jedynke, lekko sie bujnac i but w hamulec ?
-
Dziwna sprawa z brakami mocy.
AWX 130 koni. Dziwna sytuacja zdarzyla mi sie pary razy. Jade sobie jade, kolo 2000 obrotow i nagle wciskam gaz a tu auto prawie nie jedzie, bardzo wolno sie rozpedza, zmulone jest. Nic na desce z bledow sie nie pali. Zgasze, odpale i auto jedzie normalnie . Nie mam lapka teraz wiec VAGA nie podlacze. Co podejrzewacie ? Turbo pada ?
-
Jaka karta graficzna- pytanie laika
7850, nic lepszego w tej cenie nie znajdziesz "_
-
W co kto gra ( PC&STEAM&MMO )
Ja ciupe w GTA V W 1080p na ultra smiga jak zloto na i5 2500k @4.2 Ghz , 8 gb DDR 3 i Palit GTX 970 JetStream Tak to mam srednio 40 fps, wylacze tylko MSAA i juz ponad 60 A ze mi pasuje 40 to gram z msaa bo jedak gra wyglada ladniej
-
Skradzione
Mi zawineli jakis czas temu ori kolpaki....idioci bo jedne byl pekniety a brudne tak ze nic nie potrafilo domyc
-
Czy wymienialiście już opony na letnie?
Wiem , dlatego tez zapozycze w pracy od kolegi sciagacz do lozysk
-
Ceny paliwa marzec 2026
Dzis Orlen, 4,59 zl/l ON WOW ! 10 groszy mniej ! WOW ! WO W ...kuR%a zal....
-
Czy wymienialiście już opony na letnie?
No i mialem wymienic i d*pa, dwie fele sie przypiekjly, i to dwie z jednej strony ;/ Za tydzien bede kombinowal jak je sciagnac
-
Wymiana wahaczy, ocb ?
A takie jeszcze pytanie co byscie zrobili na moim miejscu. Mam wybity sworzen w jednym gornym lewym wahaczu, wymieniac tylko jego, czy drugi gorny tez ? Bo bede wsadzal Meyle HD
-
Po kilku metrach zapala się kontrolka ESP
A sprawdzaliscie poziom plynu hamulcowego ? Mi sie zapalalo ESP i to przez to ze mialem klocki wytyrane, przez co bylo mniej plynu w zbiorniczku, dolalem i byl spokoj Pozniej oczywiscie musialem odsysac po wymianie klockow i tarcz
-
W co kto gra ( PC&STEAM&MMO )
Czasem pykne se rundke w BF 4 . Tak to odpalam czasem Assassins Creed 4 Black Flag , moze w Diablo 3 ROS dalej bede gral jak sie zacznie nowy sezon, chociaz 14 GTA 5 wychodzi wiec kupuje i bede gral w gre A, i jeszcze Dying Light i Thief, z tym ze probuje ukonczyc Black Flag , pozniej sie wezme za kocnzenie Dying Light i Thiefa Tak mam ze zaczne kilka gier i pozniej przechodze je przez pare miechow
-
Projektory led - logo audi
Jak dla mnie wiocha
- Szczawnica
-
groźba mandatu..
Jakbym widzial ze ma jak wyjechac tylem, to bym zostawil auto i poszedl w ch*j No ewentualnie zrobil fotke auta i tego jak zaparkowalem ,zeby w razie czego jakby mi uszkodzila auto, zeby byl dowod
-
Szczawnica
Szukaj w kroscienko nad dunajcem, taniej a do szczawnicy bliziutko
-
Czy wymienialiście już opony na letnie?
Ja bede dodatkowo tarcze i klocki na przodzie wymienial, wiec poczekam zeby juz dalo sie to zrobic nie marznac
-
Ściągacz do ramion wycieraczek
To trzeba wtedy czyms sobie pomoc, ja mialem pozyczony wielki sciagacz, i podkaldalem kawalek blachy zeby chwycilo Wlasnie te dedykowane do wycieraczek sa liche i szybko padaja, dlatego ja w takie cos nawet nie inwestuje
-
Ściągacz do ramion wycieraczek
Wystarczy sciagacz do lozysk