Treść opublikowana przez sebul
-
Wystrzał Vredestein Ultrac sensata
MASAKRA ! Dobrze ze kupilem Nokiany, jezdze juz kilka sezonow i nic sie z nimi nie dzieje ;]
-
Siłownia
To ja prpopnuje sobie w odbyt wsadzac Wchlnie sie mega szybko
-
Siłownia
Heh, zamowilem z allegro od bodypaka, zaplacilem od razu od payu, do tej pory nie wyslali paczki.... To na aukcjach pisza zeby brac 5 g przed i 5 g po treningu, to jesli jest zasada 1 g na/10 kg to mam brac 2x po 7 g czy przed 3,5 g i po 3,5 g a w dzien nie treningowy 3.5 g ?
-
Rewolucyjny system przy wyprzedzaniu? Czy rzeczywiście jest potrzebny?
A kto niby za to zaplaci ? Kto bedzie fundowal kamery i tv na tiry ? Nikt nie bedzie dodatkowej kasiory wydawal na takie cos Bajer spoko i tyle Choc nawet takie cos nic nie da jesli bezmozg bedzie jechal Ktos moze miec problem ze wzrokiem, zle oceni odleglosc i bach
-
Siłownia
mialem brac universala, ale spojrzalem pod wzgledem tym, ze latwiej mi i wygodniej kapsy bedzie brac, bo nie bede musial brac shakera do roboty, tylko kapsy, szybko lykne i bedzie no nic, czekam na paczke i zobaczymy co to sie podzieje a jakie cykle robicie z kreta ? 6 tygodni ? wiecej ? mniej ? czy moze caly czas bierzecie ?
-
Siłownia
Tak tez robilem, na poczatku sama dieta i tyle. Przybralem 12 kg i z tego jestem zadowlony, sila tez poszla, ale teraz jednak postep jest mniejszy niz wczesniej, zmieniam sobie plan treningowy ale i tak chcialbym jednak wiecre sily Nighdy nie jadlem zadnych odzywek ani nic i kazdy poleca mi kreatyne, wiec zamierzam sprobowac FBW jakos mnie nie specjalnie zacheca, jednak wole sobie rozbic partie ciala na dane dni i tak jest sobie robic A na celu mam poprawienie wygladu, nabranie miecha zeby lepiej wygladac, juz teraz mi mowia ze widac ze cwicze i sam tez po sobie widze rezultaty Ale jednak chcialbym wiecej A same pozytywne opinie slysze o kreatynie jak i bcaa no nic, zamowilem bcaa scitec i kreatyne olimpa w tabsach, bo tak mi bedzie lepiej , Jeszcze kupony na allegro sa to wyszlo mnie to niecale 110 zl zaq 400 tabsow krety i 375 tabsow bcaa Zobaczymy co bedzie |Dzieki za pomoc
-
Siłownia
Czyli uwazasz ze lepiej sama kreatyne zakupic ?
-
Siłownia
Hmmm to co z tym bcaa, bo ja wyczytalem ze chroni miesnie podczas wysilku i po nim , to jak to w koncu z tym jest ? warto to brac czy nie ?
-
Siłownia
Tak czailem pobieznie i wychodzi na to ze lepiej tabsy kupic, bo wiecej porcji wychodzi , jesli chodzi o BCAA, a kreatyne to najbardziej sie oplaca brac 1 kg wiec chyba tak zrobie ze wezme 1 kg uniersala i sciteca bcaa 375 kapsow wyjdzie kolo 150 zl, a ze mam kupon na allegro, to wyjdzie 130 zl
-
Siłownia
w kapsach ? bo widze ze jest 375 kapsow za niecale 70 zl
- Siłownia
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
https://youtu.be/4p-KShLX6jg
-
Siłownia
A lepiej brac w kapsach czy lepiej w proszku i rozrabiac z woda ?
-
Siłownia
A jakiej firmy ? Jako ze pewnie Wy bardziej wiecie ktore brac znajac sklad cos by nie bylo za drogie ale znowu nie najgtansze najgorsze , cos z dobrym stosunkiem ceny do jakosci
-
Siłownia
Cwicze od pazdziernika, regularnie, wczesniej 4 razy w tygodniu, teraz 3 , jako ze w sobote robilem nogi, ale mnie zaczelo kolano bolec to przestalem, wiec 3 dni w tygodniu, regularnie, raz tylko tygodniowa przerwa byla bo bylem deczko chory. Zadnych supli nie zarlem, oprocz 2 probek jakie dostalem na urodzinach silowni na ktora chodze, byl to gainerator , dwie saszetki
-
Czy ma ktoś dostęp do MSDNAA ?
Znajdzie sie taka osoba ktora ma dostep ?
-
Siłownia
To odpowie mi ktos czy warto by bylo zakupic kreatyne i bcaa ? Daloby to fajne efekty? Czy moze sama kreatyna ?
-
Siłownia
Chce wyciac brzuch , a chcialbym nabrac wiecej w klacie, |Wiec co, dalej masa ? Kupic fosforan kreatyny i bcaa ?
-
Siłownia
Pany, obecnie smigam na silke od pazdziernika, byla masa a teraz troche zmniejszam ilosci zarcia zeby troszke fatu zgubic, i tak mnie zaciekawlo, co jakbym zaczal brac bcaa i kreatyne ? da rade nabierac miesni i tracic fat , czy nie da rady >? bo ogolnie to zadnych odzwyek, samo jedzenie 71kg/176 cm
-
W co kto gra ( PC&STEAM&MMO )
GTA V ONLINE PC : Sebul_ dodawajcie, chetnie bym zaczal grac onluie, mam 1 lvl wiec chetnie bym polazil z kims co by pokazal jak szybko bic level zeby na napady chodzic
- Zawieszenie wymiana wahaczy
-
Blokada Opuszczania tylnych szyb
Ja probowalem reanimowac przycisk poradnikiem z forum, ale mi sie akurat nie udalo. A klipsow kupowac nie trzeba, ja zdejmowalem tapicerke drzwi kilka razy i ani razu nic nie ulamalem
-
Tuning podzespołów komputera: czyli nasze sugestie, porady, testy i porównania.
Ja mam ST2000DM001, trzymam na nim gry, filmy i seriale, bo system mam na mniejszym seagate. Poki co nie narzekam
-
Pilna pomoc w wyborze nazwy dla firmy informatycznej!
CompHelp ?
-
Zasady wymiany i docierania tarcz hamulcowych, kierunkowość klocków hamulcowych
Ja dalem mala ilosc, zbesztali mnie za to Mowili ze beda bic...nic nie bije Wyczysc wiec piaste i nakladaj tarcze