Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sebul

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sebul

  1. sebul odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    A w jakich proporcjach bialeczko rozrabiac ? Przyszlo mi dzis Chyba zaczne kuracje w piatek a nie w poniedzialek Kreatyna mi zostala jeszcze wiec zaczne znwou brac, BCAA tez jeszcze jest
  2. Zrob sobie foty uszkodzenia tez W razie jakby ktos ci mial przy sprzedazy cos zarzucic
  3. sebul odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    A powiedzcie mi , trzeba to jakos specjalnie stosowac , odnosnie dni treningowe a nietreningowe ? Czy poprostu uzupelniac niedobor ?
  4. sebul odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Ale drozej jest , a ja tutaj mam jeszcze shalker ktorego nie posiadam wiec super zestaw
  5. sebul odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Dzieki za info
  6. sebul odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    A czym rozrabiales ? woda czy mleko ? Bo zastanawiam sie nad kupnem i najbardziej wlasnie bym chcial czekoladke, wiec jak piszesz ze jest git to bym wzial A smak podobny do czego ? Bo wiem ze slodkie nie bedzie jak jakis shake z mcd
  7. sebul odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Panowie, czy to bialeczko bedzie ok ? http://allegro.pl/ostrovit-wpc80-eu-1-8kg-bialko-ostrowia-shaker-i5170343301.html i jesli ktos mial to jak wypada smak czekoladowy ?
  8. Widocznie za slabo to zrobiles Ja tez mialem opory, ale jak pierdyklem mocniej, to zaskoczylo Nie boj nic, nie rozwali sie, to ma wytrzymac
  9. Ja wrocilem do Wiedzmina 3 i robie wszystkie pytajniki na mapie
  10. Wybierz albo Sekurita czyli saint gobain , albo pilkingtona, strzez sie nordglassu
  11. Zdjalem tapicerke drzwi ale kostki nie widzialem ;/
  12. Ma ktos foto jak sie dostac do tej kostki co wychodzi z drzwi ?
  13. A wez sobie przegon auto, znajdz jakas dluzsza trase gdzie mozna szybciej pojechac i jezdzij sobie na 4 tak powyzej 3000 obrotow, zrob pare km i zobacz co bedzie
  14. A ASO kosztuje tylko 300 pln i by bylo wiadomo Chytry dwa razy traci
  15. Kolega mial AC w AXA...buchneli mu auto....ponad pol roku sie bujal z nimi bo ciagle cos bylo nie tak....wiec ja bym AC w axie nie bral...sam odchodze z axy w tym roku i ide chyba do liberty...chyba ze znajde cos tanszego albo axa wreszcie da dobra oferte
  16. Orlen - 4.32 - 8 groszy , czyli 4,24 zl....drogooooo ! na auchanie sosnowiec poszlo w gore i 4.03...ale i tak taniej o 21 groszy...no ale nie bede ciskal 30 km w jedna strone zeby zatankowac
  17. dopisze sie tutaj, czy kazde a4 b6 ma podgrzewane lusterka ? i jesli ta to uruchamia sie je wlaczajac grzanie tylnej szyby ?
  18. sebul odpowiedział(a) na sebul temat w Audi A4 B6/B7
    tylko ktora ? jedna z tylnych czy ta podlozna ? bo zapala sie raz na jakis czas i po chwili gasnie
  19. Czy ktoś wie ?
  20. sebul odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    to laska owcy z wk , warszawski koks na fb ;]
  21. sebul odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Mam nadzieje, zwlaszcza ze z jedzeniem tez troche sie opuscilem Ale juz wracam do swoich kalorii
  22. sebul odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    A jak wam szlo jak mieliscie przerwe 3 tyodniowa ? bo u mnie masakra Bylem na wakacjach, 2 tygodnie bez silki, uszkodzilem sobie stope wiec kolejny tydzine z glowy...teraz poszedlem i ...zalamka w poniedzialek bylo najgorzje, wczoraj robilem plecy i tricka i zmiejsca zdjalem po 2.5 kg przy kazdym cwiczeniu i poszlo ok i moze za tydzien lub dwa chyba dokoncze sobie kreatyne i bcaa ktore jeszcze mi zostalo
  23. Ja sie zrazilem do huawei poprzez ich gowniane podejscei do klienta, wygralem kiedys ich telefon i zero wsparcia...zal zal zal....w mojej s4 chociaz dostalem update wczesniej do 4.x.x iles tam, a jakis czas temu do 5.0.1 ...a tam nic....
  24. A ktos moglby to zaznaczyc na mapie np gogla ? Bym mial na nastepny rok 30 ojro by zostalo w kieszeni
  25. Zadnych brudasow nigdzie nie widzialem czy to przy granicach czy to w samej Chorwacji Pki co jest ok

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.