Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sebul

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sebul

  1. Kupilem kilka lat temu Nokian H, oponki malo sie zuzywaja, nie sa glosne, autko dobrze sie prowadzi na mokrym i suchym Moge smialo polecic W tym roku planuje 2 takie kupic, bo w tamtem roku wychodzac z pracy na parking wyczailem ze mam kapcia...opony przebita na biezniku ale....musialem na niej jechac troche( choc nic nie czulem, ani nikt inny w aucie) bo z boku opony az widac sznurek , taka przyciachana cholera wie czemu ...szkoda opony bo duzo miesa na niej zostalo ale naprawiac nie chce bo wole zeby mi czasem takie cos nie strzleilo pozniej Wiec ta jedna uzywana pojdzie na zapas, a dwie nowe na przod, i dwie stare na tyl
  2. Tym razem sprawa dotyczy oponiarskiej firmy Nokian. To fiński producent, którego produkty wielokrotnie naprawdę dobrze radziły sobie w testach. Okazuje się jednak, że to nie był przypadek. Nokian wysyłał bowiem specjalnie przygotowane opony. Tymczasem w sklepach lądowały produkty o innej charakterystyce, ale pod taką samą nazwą, co w testach. źródło http://o2.pl/artykul/kolejna-firma-przylapana-na-oszustwie-tym-razem-chodzi-o-opony-5966158165652609a ehh no jak dla mnie faza....kupilem ich letnie opony, nie sa jakies zle bo dobrze sie jezdzi na nich i malo co sie zuzywaja....ale traz majac w planach zakup nowych zimowek mam powazny dylemat czy brac nokiana ;/
  3. dokładnie... z Koszalina to najbardziej optymalna trasa....gdyby nie bagażnik dachowy to przez DE moment by się przejechało a tak starałem się nie przekraczać 150-160 by bagażnik nie odfrunął A juz myslalem ze 2 razy jechalem i mnie super trasa ominela
  4. Aaa bo Ty kolego przez Niemcy ciskales Myslalem ze tez jak wiekszosc, przez Czechy Za duzo drogi bym musial nadrabiac zeby tamtedy jechac
  5. A osoby jadące przez Austrię warto zahaczyć i przejechać się trasą Alpejską Grossglockner, trasa fajna, za Monachium mieliśmy wcześnie rano małą drzemkę, po czym przywitałą nas piękna pogoda więc postanowiliśmy zaliczyć trasę - super jeśli ktoś lubi góry pozdrawiam moglbys to na gogle maps zaznaczyc jakos ? :)bo ja zawsze jezdzilem i widokow fajnych prawie zero
  6. Tylko w podlokietniku troche slabo jak dla mnie bo ja juz sie bardzo przyzwyczailem do tego, ze trzymam sobie caly czas tam lokiec Choc na poczatku jak kupilem auto myslalem ze niepotrzeby jest i mi wadzil
  7. Dalej nie widze auta...same kola na zdjeciu
  8. Ja tu widze same kola...gdzie masz to auto ?
  9. Auchan sosnowiec 3.5 zl ON ,za tyle to moge lac
  10. Nie narzkema Jak sam deszcz to nie czuc ze mokro, jedynie w wielka kaluze jak sie wjedzie to lekko szarpnie autem, ale to mysle ze na kazdch oponach jest Nie sa za glosne , dobrze sie trzymaja drogi, tylko ze sa do 190 km/h tylko ale ja 16 mam a nie 18
  11. letnie czy zimowe ? ja letnie mam nokian h i moge smialo polecic ....mam je kilka sezonow i male zuzycie zimowki mam juz do bani i dzis prawie bym wjechal w inne auto, wiec kupie na nastepny sezon i mysle nad nokian wr d4 za letnie dalem kolo 1100 z przesylka kurierska
  12. Wiem, ale jesli mialbym szukac nie wiadomo ile i pozniej placic jak za zboze to ja dziekuje
  13. Jaka cena ?
  14. Zobaczyłem takie coś w A4 B6 innego usera forum i ...jak to wyrezać? Czy da się to zrobić bez kupna i wymiany calej tej deski ?
  15. Kratka nawiewu ?
  16. A wlasnie jak to jest....bo jak jezdze sam to luzik, ale jak wiecej osob wejdzie to jak jezdze na econ to mam tyle szybki zaparowane....wylaczyc econ w takim razie ?
  17. Ja mam play formula 4w1 -2 gb neta co miesiac -nielimitowane sms do wszystkich sieci -9 groszy za minute do innych sieci -do play za darmo 21 zl/miesiac
  18. sebul odpowiedział(a) na Kowi87 temat w 1.9TDI
    To nie wina audi ze my jezdzimi po takich drogach ze nam kamienie uderzaja w te blotniki i przez to nam rdzewieja
  19. Zawsze leje do pelna....zapala sie rezerwa to leje do pelna. A jak jest teraz ropka za 3,56 to leje ile pod korek :") Nie mam zamiaru jezdzic na stacje czesciej niz 2 razy w miesiacu Majac auto na gaz musialem jezdzic co tydzien
  20. Dzwignia jest na jednej srubce . A zeby awaryjnie otworzyc musisz miec pret z zakrzywionym koncem...wejsc pod auto i wsadzic w zamek i do strony pasazera ruszyc ...bedzie tam taka szczelina w zamku w ktora musisz to wsadzic
  21. sebul odpowiedział(a) na Kowi87 temat w 1.9TDI
    Jakie duzo...to audi...to ma byc panecrne na dozywocie
  22. sebul odpowiedział(a) na sebul temat w 1.9TDI
    A jaki tam oring wchodzi ?
  23. sebul odpowiedział(a) na sebul temat w Audi A4 B6/B7
    Okazalo sie ze winne bylo sprzegielko alternatora Wymienione na nowe i cisza
  24. sebul odpowiedział(a) na sebul temat w 1.9TDI
    A jak to rozebrac ? Da sie sam ten grzybek czy trzeba caly egr wyjac ?
  25. sebul odpowiedział(a) na sebul temat w Audi A4 B6/B7
    Okazało się ( chyba, póki co testowałem i już nie wpada w tryb awaryjny) , ze wąż ten od góry co idzie do EGR lubil wypadac, nie caly ale czesc ....wymienilem spinke metalowa...myslalem ze bedzie ok ale jednak waz i tak uciekal bo rozszerzal ta spinke a ma uszkodzony jeden z bolcow przytrzymujacych go ....wiec zablokowalem ta spinke wrekcajac srubke i teraz autko nie lapie zadnego trybu awaryjnego Smigalem po 160 km/h i nic sie nie dzialo, na 4 do prawie 4000 rpm i nic

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.