Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sebul

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sebul

  1. To ja jak bylem na przelomie sierpnia i wrzesnia to na plazy zawsze miejsce bylo , we wrzesniu to juz wszedzie byly miejsca
  2. A Tucepi ? Bylem rok temu i bylo bardzo fajnie, super ladnie i ludzi tak nie za duzo , nie za malo Choc sporo polakow ktorych poznaje sie tym ze z oddali tylko KU^WA i ku^wa
  3. Pierwsze co bym radzil to zmienic ten olej na motula.
  4. Niestety ale serwisujac w ASO czesci od niech bierzesz. Juz sie o to pytalem podczas sprawdzania auta przed kupnem
  5. Bys musiał zakupic mauzera i po kłopocie http://allegro.pl/zbiornik-1000l-mauzer-pojemnik-beczka-i5946880178.html U mnie z roboty moge takie cos sobe zabrac za jakies 30 zl Tyle ze to bym musila umyc sobie we wlasnym zakresie z zywicy A ja dzis zalalaem pod korek za 3,64 zl - 8 groszy mojeg orabatu to wyszlo 3,56 zl Gdzie masz za 2.4 zl ?!
  6. Ok, prowizorka zrobiona i trzyma sie jak pancerna Wkrecilem sobie srube tak zeby mi trzymala ta spinke, bo jak ciagnalem waz to sie ona rozszerzala Teraz potestowalem to rozwiazanie przy 4000rpm i wszystko jest jak trzeba ;]
  7. Zauwazylem, ze waz mi sie lekko rusza od turbo, mialem uszkodzona ta zawleczke, wymienilem ale i tak waz uszkodzony jest i nie trzyma sie tak jak powinien, jak nim poruszam to lekko odchodzi , oto uszkodzenie : czy da sie to jakos samemu naprawic aby tez waz sie trzymal ? Macie moze jakies pomysly ?
  8. Super auto !@ Ale te opony do d*py , naprawde Reszta git majonez ! Bezawaryjnosci
  9. polecam, sprawdzone w 100% http://www.makarska-promajna.com/en/apartmanbojka4.html A jak cenowo ? Ok juz wiem, pytalem o termin 30.08 do 08.09 i za 4 osoby 80 euro/dzien Jelena 2 Jedź w ciemno w tym terminie. Rozejrzyj się po okolicy i na pewno znajdziesz miejscówe za rozsądny pieniądz. Tylko ustaw się tak, żeby nie szukać późnym wieczorem jakiegoś lokum, choć i to możliwe Wiem, bylem juz 2 razy i widzialem ze bez problemu mozna jechac w ciemno, ale i tak wole zarezerwowac bo po podrozy chce zostawic auto , isc na piwko i plaze
  10. A jakas inna metoda ?
  11. A ja dodam takie pytanie : jak na 100% stwierdzic ze to lozysko i ktore ? Bo na przodzie mozna prosto sprawdzic ktore skrecjac, a tutaj ?
  12. sebul opublikował(a) temat w 1.9TDI
    Dzis wyczailem olej na EGR...przyjrzalem sie z kazdej ze stron i zauwazylem cos pomaranczowego na obudowie pod tym grzybkiem, ruszylem to a to kawalek jakiejs uszczeli....i teraz pytanie ... czy da sie ja wymienic jakos ? Wrzucam fotki jak to wyglada: Ten kawalek uszczelki byl przyklejony od obudowy EGR, ale ruszylem go srubokretem Da sie wymienic sama uszczelke czy trzeba caly EGR ?
  13. polecam, sprawdzone w 100% http://www.makarska-promajna.com/en/apartmanbojka4.html A jak cenowo ? Ok juz wiem, pytalem o termin 30.08 do 08.09 i za 4 osoby 80 euro/dzien Jelena 2
  14. sebul odpowiedział(a) na trajcu temat w 1.9TDI
    Cos jest jednak nie tak, ze paliwko sie cofnelo
  15. Johnnie Walker RED z coca cola i lodem badz tez sprite Jack Daniels sam z lodem lub z coca cola i lodem Johnnie Walker BLACK z lodem Battlantines z coca cola i lodem badz tez sprite Jack Daniels Honey sam Cin Cin Cytrynowy bdz pomaranczowy ze spritem
  16. w sedanach jest na polce, w avanacie bagaznik
  17. sebul odpowiedział(a) na sebul temat w Audi A4 B6/B7
    Ma ktos te fotki jeszcze ?
  18. sebul odpowiedział(a) na mravel temat w Audi A4 B6/B7
    U mnie chyba wlasnie to bylo, podkleili i poki co auto hamuje jak trzeba Ale dziwne, bo przez wiele lat nic takiego nie mialem, wymienili mi plyn hamulcowy i takie jazdy ;/
  19. Bierz sekurita, w koncu robiony u nas w polsce niedaleko mnie
  20. sebul odpowiedział(a) na sebul temat w Audi A4 B6
    A jak sie ustawia zamek ? jakas sruba do regulacji jest ? Jak linke nasmarowac ? Wlac gdzies smar ?
  21. sebul odpowiedział(a) na mravel temat w Audi A4 B6/B7
    A ja bylem u mechana, i cos mi tam podkleil i teraz ma auto juz dobrze hamowac, poki co jest ok i nie mialem sytacji zeby mi slabo hamowalo, zoabcze jak bedzie dalej Bo mowil ze to nie zapowietrzone hamplke, jakby byly zapowietrzone to by byl pedal miekki
  22. sebul opublikował(a) temat w Audi A4 B6
    Byly mrozy, chcialem otworzyc maske i pekla mi dzwignia I teraz pytanie, co musze zrobic aby lepiej i latwiej otwierac maske ? Wczesniej musialem kilka razy probowac i ciagnac do siebie ta dzwignie by sie maska otworzyla....i teraz mysle co zrobic, aby ta maska sie lepiej otwierala ? Cos gdzies nasmarowac ?
  23. sebul odpowiedział(a) na mravel temat w Audi A4 B6/B7
    Dzieki za info, w takim razie beda robic ponownie
  24. sebul odpowiedział(a) na mravel temat w Audi A4 B6/B7
    Ja przed chwila test zrobilem, jechalem powoli i nacisnalem hamulec mocno, auto ladnie zwolnilo, nacisnalem znowu i juz slabiej , jeszcze raz , i jeszcze slabiej...wtf ?
  25. sebul odpowiedział(a) na mravel temat w Audi A4 B6/B7
    A ja mialem wymienainy plyn i dwa razy mi sie tak zdazylo ze pedal twardawy i auto slabo hamowalo , raz jak ruszylem , przjeechalem kawalek i chcialem przyhamowac pod gorke, i raz jak juz przejechalem 30km i sie zatrzymywalem na swiatlach ktore byly przy spadzie w dol ;/ Z tym ze ja sobie w poniedzialek podjade do gosci co mi wymieniali plyn i od nich bede wymagal aby doprowadzili to do normy, bo przed wymiana nic nigdy takiego sie nie dzialo

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.