Treść opublikowana przez sebul
-
Wakacje w Chorwacji
To ja jak bylem na przelomie sierpnia i wrzesnia to na plazy zawsze miejsce bylo , we wrzesniu to juz wszedzie byly miejsca
-
Wakacje w Chorwacji
A Tucepi ? Bylem rok temu i bylo bardzo fajnie, super ladnie i ludzi tak nie za duzo , nie za malo Choc sporo polakow ktorych poznaje sie tym ze z oddali tylko KU^WA i ku^wa
-
S4 - dla spokoju mojej duszy. Olej, grzechotanie przy rozruchu...
Pierwsze co bym radzil to zmienic ten olej na motula.
-
Wymiana oleju i rozrządu ASO ?
Niestety ale serwisujac w ASO czesci od niech bierzesz. Juz sie o to pytalem podczas sprawdzania auta przed kupnem
-
Ceny paliwa marzec 2026
Bys musiał zakupic mauzera i po kłopocie http://allegro.pl/zbiornik-1000l-mauzer-pojemnik-beczka-i5946880178.html U mnie z roboty moge takie cos sobe zabrac za jakies 30 zl Tyle ze to bym musila umyc sobie we wlasnym zakresie z zywicy A ja dzis zalalaem pod korek za 3,64 zl - 8 groszy mojeg orabatu to wyszlo 3,56 zl Gdzie masz za 2.4 zl ?!
-
Regeneracja węża od turbo
Ok, prowizorka zrobiona i trzyma sie jak pancerna Wkrecilem sobie srube tak zeby mi trzymala ta spinke, bo jak ciagnalem waz to sie ona rozszerzala Teraz potestowalem to rozwiazanie przy 4000rpm i wszystko jest jak trzeba ;]
-
Regeneracja węża od turbo
Zauwazylem, ze waz mi sie lekko rusza od turbo, mialem uszkodzona ta zawleczke, wymienilem ale i tak waz uszkodzony jest i nie trzyma sie tak jak powinien, jak nim poruszam to lekko odchodzi , oto uszkodzenie : czy da sie to jakos samemu naprawic aby tez waz sie trzymal ? Macie moze jakies pomysly ?
-
Audi A4 2.0 TDI 190 KM Quattro - sedan
Super auto !@ Ale te opony do d*py , naprawde Reszta git majonez ! Bezawaryjnosci
-
Wakacje w Chorwacji
polecam, sprawdzone w 100% http://www.makarska-promajna.com/en/apartmanbojka4.html A jak cenowo ? Ok juz wiem, pytalem o termin 30.08 do 08.09 i za 4 osoby 80 euro/dzien Jelena 2 Jedź w ciemno w tym terminie. Rozejrzyj się po okolicy i na pewno znajdziesz miejscówe za rozsądny pieniądz. Tylko ustaw się tak, żeby nie szukać późnym wieczorem jakiegoś lokum, choć i to możliwe Wiem, bylem juz 2 razy i widzialem ze bez problemu mozna jechac w ciemno, ale i tak wole zarezerwowac bo po podrozy chce zostawic auto , isc na piwko i plaze
-
Wymiana łożyska tylnego koła w Audi A4 B6
A jakas inna metoda ?
-
Wymiana łożyska tylnego koła w Audi A4 B6
A ja dodam takie pytanie : jak na 100% stwierdzic ze to lozysko i ktore ? Bo na przodzie mozna prosto sprawdzic ktore skrecjac, a tutaj ?
-
Uszczelka EGR
Dzis wyczailem olej na EGR...przyjrzalem sie z kazdej ze stron i zauwazylem cos pomaranczowego na obudowie pod tym grzybkiem, ruszylem to a to kawalek jakiejs uszczeli....i teraz pytanie ... czy da sie ja wymienic jakos ? Wrzucam fotki jak to wyglada: Ten kawalek uszczelki byl przyklejony od obudowy EGR, ale ruszylem go srubokretem Da sie wymienic sama uszczelke czy trzeba caly EGR ?
-
Wakacje w Chorwacji
polecam, sprawdzone w 100% http://www.makarska-promajna.com/en/apartmanbojka4.html A jak cenowo ? Ok juz wiem, pytalem o termin 30.08 do 08.09 i za 4 osoby 80 euro/dzien Jelena 2
-
Nie odpala
Cos jest jednak nie tak, ze paliwko sie cofnelo
-
Jakie alkohole pijecie/polecacie ?
Johnnie Walker RED z coca cola i lodem badz tez sprite Jack Daniels sam z lodem lub z coca cola i lodem Johnnie Walker BLACK z lodem Battlantines z coca cola i lodem badz tez sprite Jack Daniels Honey sam Cin Cin Cytrynowy bdz pomaranczowy ze spritem
-
Nagłosnienie w A4 B6 SEDAN
w sedanach jest na polce, w avanacie bagaznik
-
Regulacja ręcznego
Ma ktos te fotki jeszcze ?
-
Auto nie hamuje po nocy
U mnie chyba wlasnie to bylo, podkleili i poki co auto hamuje jak trzeba Ale dziwne, bo przez wiele lat nic takiego nie mialem, wymienili mi plyn hamulcowy i takie jazdy ;/
-
Wymiana przedniej szyby w Audi A4 B6
Bierz sekurita, w koncu robiony u nas w polsce niedaleko mnie
-
Poprawa otwierania maski
A jak sie ustawia zamek ? jakas sruba do regulacji jest ? Jak linke nasmarowac ? Wlac gdzies smar ?
-
Auto nie hamuje po nocy
A ja bylem u mechana, i cos mi tam podkleil i teraz ma auto juz dobrze hamowac, poki co jest ok i nie mialem sytacji zeby mi slabo hamowalo, zoabcze jak bedzie dalej Bo mowil ze to nie zapowietrzone hamplke, jakby byly zapowietrzone to by byl pedal miekki
-
Poprawa otwierania maski
Byly mrozy, chcialem otworzyc maske i pekla mi dzwignia I teraz pytanie, co musze zrobic aby lepiej i latwiej otwierac maske ? Wczesniej musialem kilka razy probowac i ciagnac do siebie ta dzwignie by sie maska otworzyla....i teraz mysle co zrobic, aby ta maska sie lepiej otwierala ? Cos gdzies nasmarowac ?
-
Auto nie hamuje po nocy
Dzieki za info, w takim razie beda robic ponownie
-
Auto nie hamuje po nocy
Ja przed chwila test zrobilem, jechalem powoli i nacisnalem hamulec mocno, auto ladnie zwolnilo, nacisnalem znowu i juz slabiej , jeszcze raz , i jeszcze slabiej...wtf ?
-
Auto nie hamuje po nocy
A ja mialem wymienainy plyn i dwa razy mi sie tak zdazylo ze pedal twardawy i auto slabo hamowalo , raz jak ruszylem , przjeechalem kawalek i chcialem przyhamowac pod gorke, i raz jak juz przejechalem 30km i sie zatrzymywalem na swiatlach ktore byly przy spadzie w dol ;/ Z tym ze ja sobie w poniedzialek podjade do gosci co mi wymieniali plyn i od nich bede wymagal aby doprowadzili to do normy, bo przed wymiana nic nigdy takiego sie nie dzialo