Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sebul

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sebul

  1. jak znajdziesz coś w promajnie będę od 25.08 tam siedział To będzie można zrobić mini spota masz coś zaklepane czy w ciemno jedziesz? też wybieram się w te okolice 30-08 jak zwykle w ciemno Szkoda, ze nie tydzien wczesniej Bysmy mogli razem jechac i razem czegos szukac
  2. Panowie, czy ktos mi moze podeslac sprawdzone miejscowki z okolic Makarskiej ? Najbardziej bmy przytulil Tucepi lub Promenja Okazalo sie ze z urlopem problemu nie bedzie, i bede z kolegami jechal na 10 dni, miedzy 23.08 a 5.09
  3. Mysle nad zakupem,ale nie chce wydawac fortuny, bo az tak czesto mi nie potrzebna bedzie zeby kupowac Makite czy Sparky za ponad 400 zl . Ma ktos moze cos tanszego i moze polecic ? Glownie chodzi mi o zastosowanie w garazu, czy to cos wyczyscic tym, czy przykrecic, wywiercic cos czasem.
  4. A moze jakis odrdzewiacz i zostawic na troche a pozniej klucz i rurka do pomocy ?
  5. sebul odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    Tak, amorki sa inne, i jak wymieniasz to tylko parami
  6. No to teraz czekam az zaczniecie wracac do 7 Kumpel zrobil update i tylko zagotowal Ja wiec podziekuje :)Zainstaluje dopiero jak gry beda po dx12
  7. No ale przynajmniej kierownice w turbo mu przeczysci
  8. co ty chciales 160 na 3 jechac ? ja dzis cisnalem na 4 160 i mialeem 4200 .... 5 to juz czerwone pole wiec wtf ?
  9. sebul odpowiedział(a) na sebul temat w Audi A4 B6/B7
    Piasta na pierwszy ogien szla
  10. sebul odpowiedział(a) na sebul temat w Audi A4 B6/B7
    Ale mialem tak na starych tarczach, pozniej je zmienilem, oczywiscie czyszczac wszystko ladnie, zalozylem nowe i dalej tak jest.
  11. Zawsze mozesz podjechac na stacje diagnostyczna
  12. sebul opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Mam taki problem, przy predkosci miedzy 50-80 km/h slychac jak cos z tylu halasuje/huczy....pomyslalem ze to moze lozysko i ...dzis podnioslem auto i zakrecilem kolem lewym tylnim i prawym tylnim, wrzuce filmik...czy to lozysko ? Bo z jednej strony glosniej slychac, z drugiej ciszej...czyli ze dwa lozyska ? Czy to normalny dzwiek ? Dziwna sprawa bo jak mialem walniete z przodu to im szybciej jechalem tym bardziej halasowalo, a tutaj od 80km/h jest cisza.
  13. W ASO raczej badziewnych zamiennikow nie ma
  14. NIE BEDZIE TAK ! SYSTEM PO AKTUALIZACJI MASZ DOZYWOTNIO! Ma ktos klucz z MSDNAA do 7 albo 8 ?
  15. Ktos kto sam ma powie ze warto, a wszystko zalezy od ciebie. Mi by bylo szkoda hajsu na B5, bo tego juz raczej nie kradna, predzej nowsze.
  16. Po roku poprostu jak ktos ma 8.1 to nie bedzie mogl za darmo zaktualizowac, tyle. Teraz mozna , i system jest na wiecznosc.
  17. sebul odpowiedział(a) na Kowi87 temat w 1.9TDI
    Hmm a ma ktos jakis patent nd ostajacy z jednej strony waz ? Jakis oring dodatkowy zalozyc ?
  18. Nie, nie trzeba bedzie kupowac. Jak teraz zaktualizujesz to masz windowsa 10 , ale [PRZYPISANEGO DO TEGO OBECNEGO SPRZETU , jesli bedziesz chcial go zas zaisntalwoac na tym samym, ok , nie bedzie problemu
  19. https://www.clickerheroes.com/ zagrajcie w to
  20. Harcerska 5 chyba(dell ' Ka sie to nazywa), nie restauracja ale dobre zarcie maja, nie drogo i bardzo smacznie Ja tam jedynie jadalem, ale trzeba uwazac, bo pelno ludzi tam chodzi https://www.google.pl/maps/@54.80003,18.391685,3a,75y,316.93h,86.6t/data=!3m6!1e1!3m4!1svblRNN0VCl_OIfAs6cNV5A!2e0!7i13312!8i6656!6m1!1e1
  21. Ja chyba Jak dadza mi i kumplowi wolne to chyba w tym terminie pojedziemy
  22. sebul odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Nogi robilem, ale pozniej mialem problem z kolanem, ze nie moglem usiedziec dluzej niz 30 min bo mnie mega bolalo, mialem wiec przerwe ale zaczne znowu robic i w sobote bede chodzil jak wczesniej tylko nogi robic
  23. sebul odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Ja robie tak: Poniedzialek: Klata i bicek Sroda Plecy i tircek Piatek Barki i klata ;]
  24. sebul odpowiedział(a) na Kowi87 temat w 1.9TDI
    A jak go odpiac ? Bo bym go odpial i poaptrzyl co mozna zrobic zeby dobrze przylegal Tylko spinkami jest przypiete czy inaczej ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.