Treść opublikowana przez sebul
-
Wakacje w Chorwacji
jak znajdziesz coś w promajnie będę od 25.08 tam siedział To będzie można zrobić mini spota masz coś zaklepane czy w ciemno jedziesz? też wybieram się w te okolice 30-08 jak zwykle w ciemno Szkoda, ze nie tydzien wczesniej Bysmy mogli razem jechac i razem czegos szukac
-
Wakacje w Chorwacji
Panowie, czy ktos mi moze podeslac sprawdzone miejscowki z okolic Makarskiej ? Najbardziej bmy przytulil Tucepi lub Promenja Okazalo sie ze z urlopem problemu nie bedzie, i bede z kolegami jechal na 10 dni, miedzy 23.08 a 5.09
-
Jaka wiertarko wkrętarka ?
Mysle nad zakupem,ale nie chce wydawac fortuny, bo az tak czesto mi nie potrzebna bedzie zeby kupowac Makite czy Sparky za ponad 400 zl . Ma ktos moze cos tanszego i moze polecic ? Glownie chodzi mi o zastosowanie w garazu, czy to cos wyczyscic tym, czy przykrecic, wywiercic cos czasem.
-
Wymiana tarcz tył - odkręcenie jarzma.
A moze jakis odrdzewiacz i zostawic na troche a pozniej klucz i rurka do pomocy ?
-
Wylany amortyzator i wymiana na nowy w zawieszeniu 1BE
Tak, amorki sa inne, i jak wymieniasz to tylko parami
-
windows 10 a windows 8.1 z MSDN AA
No to teraz czekam az zaczniecie wracac do 7 Kumpel zrobil update i tylko zagotowal Ja wiec podziekuje :)Zainstaluje dopiero jak gry beda po dx12
-
Dlawi silnik powyżej 5 tys obrotów
No ale przynajmniej kierownice w turbo mu przeczysci
-
Dlawi silnik powyżej 5 tys obrotów
co ty chciales 160 na 3 jechac ? ja dzis cisnalem na 4 160 i mialeem 4200 .... 5 to juz czerwone pole wiec wtf ?
-
Łożysko na tyle ?
Piasta na pierwszy ogien szla
-
Łożysko na tyle ?
Ale mialem tak na starych tarczach, pozniej je zmienilem, oczywiscie czyszczac wszystko ladnie, zalozylem nowe i dalej tak jest.
-
Wybite zawieszenie? problem
Zawsze mozesz podjechac na stacje diagnostyczna
-
Łożysko na tyle ?
Mam taki problem, przy predkosci miedzy 50-80 km/h slychac jak cos z tylu halasuje/huczy....pomyslalem ze to moze lozysko i ...dzis podnioslem auto i zakrecilem kolem lewym tylnim i prawym tylnim, wrzuce filmik...czy to lozysko ? Bo z jednej strony glosniej slychac, z drugiej ciszej...czyli ze dwa lozyska ? Czy to normalny dzwiek ? Dziwna sprawa bo jak mialem walniete z przodu to im szybciej jechalem tym bardziej halasowalo, a tutaj od 80km/h jest cisza.
-
Wymiana łożyska tylnego koła w Audi A4 B6
Pojedynczo
-
stłuczka parkingkowa - Audi w leasing
W ASO raczej badziewnych zamiennikow nie ma
-
windows 10 a windows 8.1 z MSDN AA
NIE BEDZIE TAK ! SYSTEM PO AKTUALIZACJI MASZ DOZYWOTNIO! Ma ktos klucz z MSDNAA do 7 albo 8 ?
-
Warto brać AC?
Ktos kto sam ma powie ze warto, a wszystko zalezy od ciebie. Mi by bylo szkoda hajsu na B5, bo tego juz raczej nie kradna, predzej nowsze.
-
windows 10 a windows 8.1 z MSDN AA
Po roku poprostu jak ktos ma 8.1 to nie bedzie mogl za darmo zaktualizowac, tyle. Teraz mozna , i system jest na wiecznosc.
-
[ALL TDI PD] Wąż "S" Turbiny
Hmm a ma ktos jakis patent nd ostajacy z jednej strony waz ? Jakis oring dodatkowy zalozyc ?
-
windows 10 a windows 8.1 z MSDN AA
Nie, nie trzeba bedzie kupowac. Jak teraz zaktualizujesz to masz windowsa 10 , ale [PRZYPISANEGO DO TEGO OBECNEGO SPRZETU , jesli bedziesz chcial go zas zaisntalwoac na tym samym, ok , nie bedzie problemu
-
W co kto gra ( PC&STEAM&MMO )
https://www.clickerheroes.com/ zagrajcie w to
-
władysławowo jakie polecacie restaracje
Harcerska 5 chyba(dell ' Ka sie to nazywa), nie restauracja ale dobre zarcie maja, nie drogo i bardzo smacznie Ja tam jedynie jadalem, ale trzeba uwazac, bo pelno ludzi tam chodzi https://www.google.pl/maps/@54.80003,18.391685,3a,75y,316.93h,86.6t/data=!3m6!1e1!3m4!1svblRNN0VCl_OIfAs6cNV5A!2e0!7i13312!8i6656!6m1!1e1
-
Wakacje w Chorwacji
Ja chyba Jak dadza mi i kumplowi wolne to chyba w tym terminie pojedziemy
-
Siłownia
Nogi robilem, ale pozniej mialem problem z kolanem, ze nie moglem usiedziec dluzej niz 30 min bo mnie mega bolalo, mialem wiec przerwe ale zaczne znowu robic i w sobote bede chodzil jak wczesniej tylko nogi robic
-
Siłownia
Ja robie tak: Poniedzialek: Klata i bicek Sroda Plecy i tircek Piatek Barki i klata ;]
-
[ALL TDI PD] Wąż "S" Turbiny
A jak go odpiac ? Bo bym go odpial i poaptrzyl co mozna zrobic zeby dobrze przylegal Tylko spinkami jest przypiete czy inaczej ?