Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sebul

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sebul

  1. sebul odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    A tam Tluszczu wcale tak duzo nie ma w zarciu z mcd , ktos kiedys robil porownanie i w mcd maja najlepszy bilans posilki ;] No ale zebyscie nie pomysleli ze tam ciagle jem, nie , od czasu do czasu skocze cos wszamac A szkoda ze kuponow nie ma Zreszta, co to jest 71 kg przy 176 cm ja na obiad odpaliłem kody rabatowe z Burger Kinga..wciągnąłem jakieś 1700 kcal hyhy Ja tylko 900 kcal ;]
  2. sebul odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    A ja zjadlem 3 cheesy z mcd na kolacje
  3. Silmarillion ;]
  4. Wez srubokret i sobie wyciagnij kolce U mnie jest gosc co sprzedaje uzywane opony, pelno z nich ma kolce I usuwa , pare minut i po sprawie
  5. sebul odpowiedział(a) na sebul temat w Audi A4 B6/B7
    To wiem Jezdze i jedze i nic dalej nie bije ;]
  6. telefunken -- omg ja bym takije frmy nigdy nie kupil Wyczaj cos LG , tv sony to przeplacanie
  7. sebul odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Z kreta do uszu troche strach, bo co jak sie wchlonie w mozg ?
  8. sebul odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    U mnie taki halas na halach ze raczej ciezko by bylo zasnac
  9. sebul odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    He, spoko by bylo, klade sie czasem i po 21, ale zasnac nie moge
  10. sebul odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Tzieland - a co mi da ten cynk, jak musze wstawac o 4:45 ? Jak mam wyspac kladac sie spac o 22 ?
  11. sebul odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    W tabsach mam BCAA , a krete w kapsulkach Poki co , jedzac kilka dni to, zauwazylem ze nie mam juz prakwie wogole zakwasow Jedynie jak zrobilem w srode plecy i tricka to lekko czulem, a tak to nic, wiec fajnie jest Zwlaszcza ze na traningach troszke dolozylem lub zwiekszylem liczbe powtorzen Jeszcze jakbym tylko mogl sie wyspac to by bylo git, ale teraz drugie zmiany mam wiec nie musze wstawac przed 5 wiec mysle ze powinno byc lepiej
  12. A jedz na stacje kontorli pojazdow, niech sprawdza, moze to jakis sworzen sie wybil
  13. Tez na raz jechalem, jedynie na stacji drzemka pol godzinna i tyle
  14. sebul odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Ale jakos te tabsy trzeba popic I jeszcze napisane jest wyraznie by popic kreatyne duza iloscia wody Swoja droga, to takich duzych tablet chyba nigdy nie lykalem
  15. sebul odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Nic nie biore oprocz krety i bcaa Jak pije jakis napoj, sok etc to jest ok, a jak wode to masakra... na silce jak cwicze wypic potrafie 1.5 l , i spoko, wracam do domu, siadam.... no i sie zaczyna
  16. sebul odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    A wezcie mi powiedzcie, czy wy tez ja pijecie duzo wody to ciagle do kibla sikac latacie ? Bo ja masakrycznie.... czy da sie przyzwyczaic ? czy ze mna cos nie ta k ?
  17. sebul odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    No ja macham lapami i pozniej pykam samym gryfem na rozgrzewke, ostatnio ziomek mi pokazywal jak rozciagac dobrze nogi, co by zakwasow nie bylo. Zawsze robie seryjke na rozgrzewke mniejszym ciezarem i powoli, a poznije juz lece z normalnym. Ja np sztange to wyciskam na skosnej, pozniej lece na plaskiej hantlami, pozniej rozpiety na bramie i na koniec na lawce skosnej hantlami I to robie w piatek, a w poniedzialek jak robilem same barki tak teraz dorzcuilem tez klatke w wersji lifght, czyli skosna 3 serie , laweczka plaska 3 serie i skosna hantle 3 serie A normalnie robie po 4 .Po barkach klata troche ciezka do zrobienia, ale chcialbym ja zwlaszcza powiekszyc stad pomysl zeby ja robic 2 raz yw tygodniu A co do cwiczenia z kims ...jednak wole, sam, bo zrobie cos szybciej, a tak to czekam az ktos zrobi dane cwiczenie bo zazwcyzaj duzo ludzi i nie ma szans zeby nabrac pelno hanrli czy innych ciezarow
  18. sebul odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Na publicznej, mam karte benefit wiec moge isc na kazda Ogolnie sam, choc czasem i ktos znajomy sie pojawi i jak cos zle bym robil to powie, albo sam zapytam. Jesli mam watpliwosci co do czegos, to pytam, bo chodza tam i pracuja osoby zajmujace sie dietami, treningami etc Plan treningowy ogarniam sam z podpowiedziami znajomych, jak juz dluzej robie ten sam, zastepuje dane cwiczenie innym.
  19. sebul odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Jak tak wlasnie mam, juz progres byl coraz to wolniejszy, wiec wzialem sie za krete i bcaa.
  20. sebul odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Jak mam na rano do roboty to wracam, jem obiad, odpoczywam i lece na silke, czasem jeszcze zjem przed bananka. Zas jak mam na popoludnie to wstaje, jem sniadanie , chwile na kompie i ide na trening. I zastanawiam sie jak brac. W dni nietreningowe zamierzam brac bcaa na czczo i popoludniu kreatyne
  21. sebul odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    A w jakim czasie przed i po ? przed 30 min i po od razu czy tez 30 min ?
  22. sebul odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    A co myslicie o tym bym bral 3 tabsy przed treningiem , 3 po , a w dzien nietreningowy 3 tabsy ? 1 ma 1250mg
  23. sebul odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Ha, paka przyszla I co najlesze to pisze na opakowaniu ze dawka dzienna to 4 kapsy czyli 5 g
  24. sebul odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    No ja mam nadzieje ze jutro bedzie paczka to stestuje krete , wroce , zjem , odpoczne , lykne i sru
  25. sebul odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    banan a pozniej tiger bez cukru tez robi robote

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.