Treść opublikowana przez sebul
-
Siłownia
A tam Tluszczu wcale tak duzo nie ma w zarciu z mcd , ktos kiedys robil porownanie i w mcd maja najlepszy bilans posilki ;] No ale zebyscie nie pomysleli ze tam ciagle jem, nie , od czasu do czasu skocze cos wszamac A szkoda ze kuponow nie ma Zreszta, co to jest 71 kg przy 176 cm ja na obiad odpaliłem kody rabatowe z Burger Kinga..wciągnąłem jakieś 1700 kcal hyhy Ja tylko 900 kcal ;]
-
Siłownia
A ja zjadlem 3 cheesy z mcd na kolacje
-
Jaką książkę czytasz...teraz !!!
Silmarillion ;]
-
Opony zimowe z kolcami ;)
Wez srubokret i sobie wyciagnij kolce U mnie jest gosc co sprzedaje uzywane opony, pelno z nich ma kolce I usuwa , pare minut i po sprawie
-
Jak wymienić tarcze ?
To wiem Jezdze i jedze i nic dalej nie bije ;]
-
zakup tv - help!
telefunken -- omg ja bym takije frmy nigdy nie kupil Wyczaj cos LG , tv sony to przeplacanie
-
Siłownia
Z kreta do uszu troche strach, bo co jak sie wchlonie w mozg ?
-
Siłownia
U mnie taki halas na halach ze raczej ciezko by bylo zasnac
-
Siłownia
He, spoko by bylo, klade sie czasem i po 21, ale zasnac nie moge
-
Siłownia
Tzieland - a co mi da ten cynk, jak musze wstawac o 4:45 ? Jak mam wyspac kladac sie spac o 22 ?
-
Siłownia
W tabsach mam BCAA , a krete w kapsulkach Poki co , jedzac kilka dni to, zauwazylem ze nie mam juz prakwie wogole zakwasow Jedynie jak zrobilem w srode plecy i tricka to lekko czulem, a tak to nic, wiec fajnie jest Zwlaszcza ze na traningach troszke dolozylem lub zwiekszylem liczbe powtorzen Jeszcze jakbym tylko mogl sie wyspac to by bylo git, ale teraz drugie zmiany mam wiec nie musze wstawac przed 5 wiec mysle ze powinno byc lepiej
-
Przegub? Łożysko? mechanicy rozkładają ręce
A jedz na stacje kontorli pojazdow, niech sprawdza, moze to jakis sworzen sie wybil
-
Wakacje w Chorwacji
Tez na raz jechalem, jedynie na stacji drzemka pol godzinna i tyle
-
Siłownia
Ale jakos te tabsy trzeba popic I jeszcze napisane jest wyraznie by popic kreatyne duza iloscia wody Swoja droga, to takich duzych tablet chyba nigdy nie lykalem
-
Siłownia
Nic nie biore oprocz krety i bcaa Jak pije jakis napoj, sok etc to jest ok, a jak wode to masakra... na silce jak cwicze wypic potrafie 1.5 l , i spoko, wracam do domu, siadam.... no i sie zaczyna
-
Siłownia
A wezcie mi powiedzcie, czy wy tez ja pijecie duzo wody to ciagle do kibla sikac latacie ? Bo ja masakrycznie.... czy da sie przyzwyczaic ? czy ze mna cos nie ta k ?
-
Siłownia
No ja macham lapami i pozniej pykam samym gryfem na rozgrzewke, ostatnio ziomek mi pokazywal jak rozciagac dobrze nogi, co by zakwasow nie bylo. Zawsze robie seryjke na rozgrzewke mniejszym ciezarem i powoli, a poznije juz lece z normalnym. Ja np sztange to wyciskam na skosnej, pozniej lece na plaskiej hantlami, pozniej rozpiety na bramie i na koniec na lawce skosnej hantlami I to robie w piatek, a w poniedzialek jak robilem same barki tak teraz dorzcuilem tez klatke w wersji lifght, czyli skosna 3 serie , laweczka plaska 3 serie i skosna hantle 3 serie A normalnie robie po 4 .Po barkach klata troche ciezka do zrobienia, ale chcialbym ja zwlaszcza powiekszyc stad pomysl zeby ja robic 2 raz yw tygodniu A co do cwiczenia z kims ...jednak wole, sam, bo zrobie cos szybciej, a tak to czekam az ktos zrobi dane cwiczenie bo zazwcyzaj duzo ludzi i nie ma szans zeby nabrac pelno hanrli czy innych ciezarow
-
Siłownia
Na publicznej, mam karte benefit wiec moge isc na kazda Ogolnie sam, choc czasem i ktos znajomy sie pojawi i jak cos zle bym robil to powie, albo sam zapytam. Jesli mam watpliwosci co do czegos, to pytam, bo chodza tam i pracuja osoby zajmujace sie dietami, treningami etc Plan treningowy ogarniam sam z podpowiedziami znajomych, jak juz dluzej robie ten sam, zastepuje dane cwiczenie innym.
-
Siłownia
Jak tak wlasnie mam, juz progres byl coraz to wolniejszy, wiec wzialem sie za krete i bcaa.
-
Siłownia
Jak mam na rano do roboty to wracam, jem obiad, odpoczywam i lece na silke, czasem jeszcze zjem przed bananka. Zas jak mam na popoludnie to wstaje, jem sniadanie , chwile na kompie i ide na trening. I zastanawiam sie jak brac. W dni nietreningowe zamierzam brac bcaa na czczo i popoludniu kreatyne
-
Siłownia
A w jakim czasie przed i po ? przed 30 min i po od razu czy tez 30 min ?
-
Siłownia
A co myslicie o tym bym bral 3 tabsy przed treningiem , 3 po , a w dzien nietreningowy 3 tabsy ? 1 ma 1250mg
-
Siłownia
Ha, paka przyszla I co najlesze to pisze na opakowaniu ze dawka dzienna to 4 kapsy czyli 5 g
-
Siłownia
No ja mam nadzieje ze jutro bedzie paczka to stestuje krete , wroce , zjem , odpoczne , lykne i sru
-
Siłownia
banan a pozniej tiger bez cukru tez robi robote