Treść opublikowana przez sebul
-
Co to za dzwięk ?
Po 80 tys km by padl pasek myslisz ? Bo jak robilem rozrzad to wymienilem 2 rolki , pompke wody, i wszystkie paski, wszystko AUDI WV tylko pasek klimy i altka GATES. A moglbys mi podac linka do napinacza jaki mam ? silnik AWX\ btw grozne to jest ? moze cos pierdyknac ? bo teraz swieta i ciezko bedzie to ogarnac
-
Co to za dzwięk ?
Dzis uslyszalem takie oto cos jak na filmiku przy parkowaniu tylem....ogolnie to jak jade w srodku nic nie slychac ale jak otworzylem okno to czasem cos lekko "cwierka" . Na postoju jak ruszalem kierownica to oto co bylo jak dalem kierowncie na maxa(filmik) .....powiedzcie mi co to moze byc ? Maski nie otworzylem bo sie nagle cos przycielo i ciagne za lapke w aucie a maska sie nie otwiera, zagotowalem, zamknalem auto w garazu i poszedlem do domu ;/ http://www76.zippyshare.com/v/3mwQohSA/file.html
-
Jaką książkę czytasz...teraz !!!
FUTU.RE
-
Sprzedane auto i uszkodzony silnik
Ja bym sie nie przejmowal. Niech idzie do sadu... przegra
-
Czym, jak wykrecić te śrubki oświetlenia tablicy rejestracyjnej ?
Uff, juz myslalem ze na dodatek slepy jestem ;/ A wiesz moze jaka jest tam srednica ? Jakim wiertlem to rozwiercic ? Bo nagle mi padly obydwie zarowki
-
Czym, jak wykrecić te śrubki oświetlenia tablicy rejestracyjnej ?
Gwiazdka ? A nie zwykly krzyzak ? Bo mi to wygladalo na krzyzaka ;/
-
Czym, jak wykrecić te śrubki oświetlenia tablicy rejestracyjnej ?
Bo ja już tracę cierpliwość....próbowałem wiele śrubokrętów, bitów....i to małe gówno jest chyba z plasteliny...jeszcze chwila a je całkowicie obrobię....czy macie na to jakiś patent ? Czy zostaje mi to go6no rozwiercić ?
-
W co kto gra ( PC&STEAM&MMO )
bo call of duty to ogolnie gowno ktore jedzie na gownianym silniku z czesci 2
-
Motul w Tesco
ej gosciu ! wez mi kup 5 baniek taak cena to warto na zapas brac
-
Zasięg na pełnym zbiorniku paliwa wg FIS ile wam pokazuje ?
Mi pokazywal chyba kolo 1300, i dla mnie nie problem jest zrobic 1200 na baku, nawet gdy nie leje pod korek Najmniej ile robie na bnaku to 1100 km
-
Odmrażacz do szyb - stosujecie?
Jak juz to w sprayu, bo ten co jest jak plyn do mycia szyb to gowno ktore tylko zostawia maz na szybie
-
W co kto gra ( PC&STEAM&MMO )
Dzis wyszedl darmowy dodatek Do BF 4, Operacje Spolecznosciowe
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Tez jestem fanem serii, ale poczekam az Unity bedzie w promocji kosztowac max 7.5 eur, w black flag gralem i mega mi sie podobalo, w sumie nie sama fabula a raczej otoczka piracka i to co mozna bylo okretem robic Tak samo pomule na The Last of Us GOTY, tylko ze poki co 120 zl ;/ Wiec meh
-
W co kto gra ( PC&STEAM&MMO )
Walic nfs na pc, wyszedl update z lowriderami do gta v online opcje tuningu lepsze niz w nfs Poki co premiera jaka mnie interesuje to dodatku do Wiedzmina
-
Wakacje w Chorwacji
Ja tam za rok tez Chorwacja, nie ma bata, za***iście mi sie tam podoba
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Juz jutro powinien wyjsc Hobbita Bitwa Pieciu Armii wersja rozszerzona w wersji digital, oby tak bylo bo juz sie doczekac nie moge A na Bluray dopiero za miesiac
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
A i wlasnie skonczylem ogladac Horns, smialo polecam, ciekawy film http://www.imdb.com/title/tt1528071/?ref_=nv_sr_1
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Terminator Genisys jest ok, nie ma szalu ale dobrze sie ogladalo i dalo sie czasem posmiac. http://www.imdb.com/title/tt1340138/?ref_=nv_sr_1 Ogladalem pare dni temu Chappie i moge smialo polecic http://www.imdb.com/title/tt1823672/?ref_=nv_sr_1 W kinie bylem na Maze Runner 2 The Scroch Trials i mi sie rowniez podobal http://www.imdb.com/title/tt4046784/?ref_=nv_sr_1
-
Muzyka w naszych autkach
Ja teraz zapodaje do autka plytke na ktora wrzucilem takie utwory: Xilent feat. Five Knives - Chemical Vindata - Wide Awake (feat. Kenzie May) Twoloud & Bounce Inc. - Hope (Original Mix) The Prodigy feat. Flux Pavilion - Rhythm Bomb (Edit) Sam Feldt & The Him feat. The Donnies The Amys - Drive You Home (Club Edit) ODESZA vs Cedric Gervais - Say My Name feat. Zyra (Remix) Moguai & Cheat Codes - Hold On (Extended Mix) Elephante - Age of Innocence (Extended Mix) (ft. Trouze & Damon Sharpe) Diss BoyZ - Line (Original Mix) Cuebrick - Leads Me To You (Original Mix) Bobby Rock feat. Nathan Nicholson - Baby (Original Mix) Avicii - City Lights (Adam x Lorx Remix) Timo Maas feat. Brian Molko, Tujamo - First Day (Invisible Dye Project Edit) ODESZA - For Us (feat. Briana Marela) ODESZA - Sun Models (feat. Madelyn Grant) Stadiumx_and_dzasko-time_is_on_your_side_(radio_edit)_(feat_delaney_jane) Seven Lions – Lose Myself (feat. Lynn Gunn) Kaskade - Us :banan:
-
Siłownia
moim zdaniem nie ma sensu bo przemeczysz lapy ale co ja tam wiem ja sam wole robic osobno tricka, osobno bicka, osobno barki :)
-
W co kto gra ( PC&STEAM&MMO )
Obczailem BETE nowych Star Warsow, wyglada to naprawde super ladnie, optymalizacja super bo wszystko na ultra i smiga idealnie , bez zajkniecia , jedynie superspampling na 100% a nie na 200% Ale nie dam za gre 200 zl Poki co szykuje sie dodatek do wiedzmina 3 A w miedzy czasie robie pytajniki, zostaly mi juz tylko na Skellige :)Ok 120 I co robic...samo Serce z kamienia 34 zl, ale nie wiadomo po ile bedzie drugi dodatek, a pakiet za 100 zl
-
Siłownia
Dzis pyknalem sobie 2 i pol miareczki bialeczka...rozrobilem z woda i musze przyznac ze git w smaku Mieliscie racje <cebula mode on>Choc jedynie szkoda, ze nie jest to sam smak czekolady, a nie z posmakiem karmelu </cebula mode off>
-
Siłownia
Ja mam juz rok sezonu na mase
-
Jaki kolor lakierowanie auta
oczojebny róż
-
Siłownia
ale chodzi mi ile wody/mleka na ile , jakie proporcje aby bylo dobre