Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sebul

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sebul

  1. sebul odpowiedział(a) na sebul temat w Audi A4 B6/B7
    Po 80 tys km by padl pasek myslisz ? Bo jak robilem rozrzad to wymienilem 2 rolki , pompke wody, i wszystkie paski, wszystko AUDI WV tylko pasek klimy i altka GATES. A moglbys mi podac linka do napinacza jaki mam ? silnik AWX\ btw grozne to jest ? moze cos pierdyknac ? bo teraz swieta i ciezko bedzie to ogarnac
  2. sebul opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Dzis uslyszalem takie oto cos jak na filmiku przy parkowaniu tylem....ogolnie to jak jade w srodku nic nie slychac ale jak otworzylem okno to czasem cos lekko "cwierka" . Na postoju jak ruszalem kierownica to oto co bylo jak dalem kierowncie na maxa(filmik) .....powiedzcie mi co to moze byc ? Maski nie otworzylem bo sie nagle cos przycielo i ciagne za lapke w aucie a maska sie nie otwiera, zagotowalem, zamknalem auto w garazu i poszedlem do domu ;/ http://www76.zippyshare.com/v/3mwQohSA/file.html
  3. Ja bym sie nie przejmowal. Niech idzie do sadu... przegra
  4. Uff, juz myslalem ze na dodatek slepy jestem ;/ A wiesz moze jaka jest tam srednica ? Jakim wiertlem to rozwiercic ? Bo nagle mi padly obydwie zarowki
  5. Gwiazdka ? A nie zwykly krzyzak ? Bo mi to wygladalo na krzyzaka ;/
  6. Bo ja już tracę cierpliwość....próbowałem wiele śrubokrętów, bitów....i to małe gówno jest chyba z plasteliny...jeszcze chwila a je całkowicie obrobię....czy macie na to jakiś patent ? Czy zostaje mi to go6no rozwiercić ?
  7. bo call of duty to ogolnie gowno ktore jedzie na gownianym silniku z czesci 2
  8. sebul odpowiedział(a) na veron temat w Lifestyle i Hydepark
    ej gosciu ! wez mi kup 5 baniek taak cena to warto na zapas brac
  9. Mi pokazywal chyba kolo 1300, i dla mnie nie problem jest zrobic 1200 na baku, nawet gdy nie leje pod korek Najmniej ile robie na bnaku to 1100 km
  10. Jak juz to w sprayu, bo ten co jest jak plyn do mycia szyb to gowno ktore tylko zostawia maz na szybie
  11. Dzis wyszedl darmowy dodatek Do BF 4, Operacje Spolecznosciowe
  12. Tez jestem fanem serii, ale poczekam az Unity bedzie w promocji kosztowac max 7.5 eur, w black flag gralem i mega mi sie podobalo, w sumie nie sama fabula a raczej otoczka piracka i to co mozna bylo okretem robic Tak samo pomule na The Last of Us GOTY, tylko ze poki co 120 zl ;/ Wiec meh
  13. Walic nfs na pc, wyszedl update z lowriderami do gta v online opcje tuningu lepsze niz w nfs Poki co premiera jaka mnie interesuje to dodatku do Wiedzmina
  14. Ja tam za rok tez Chorwacja, nie ma bata, za***iście mi sie tam podoba
  15. Juz jutro powinien wyjsc Hobbita Bitwa Pieciu Armii wersja rozszerzona w wersji digital, oby tak bylo bo juz sie doczekac nie moge A na Bluray dopiero za miesiac
  16. A i wlasnie skonczylem ogladac Horns, smialo polecam, ciekawy film http://www.imdb.com/title/tt1528071/?ref_=nv_sr_1
  17. Terminator Genisys jest ok, nie ma szalu ale dobrze sie ogladalo i dalo sie czasem posmiac. http://www.imdb.com/title/tt1340138/?ref_=nv_sr_1 Ogladalem pare dni temu Chappie i moge smialo polecic http://www.imdb.com/title/tt1823672/?ref_=nv_sr_1 W kinie bylem na Maze Runner 2 The Scroch Trials i mi sie rowniez podobal http://www.imdb.com/title/tt4046784/?ref_=nv_sr_1
  18. Ja teraz zapodaje do autka plytke na ktora wrzucilem takie utwory: Xilent feat. Five Knives - Chemical Vindata - Wide Awake (feat. Kenzie May) Twoloud & Bounce Inc. - Hope (Original Mix) The Prodigy feat. Flux Pavilion - Rhythm Bomb (Edit) Sam Feldt & The Him feat. The Donnies The Amys - Drive You Home (Club Edit) ODESZA vs Cedric Gervais - Say My Name feat. Zyra (Remix) Moguai & Cheat Codes - Hold On (Extended Mix) Elephante - Age of Innocence (Extended Mix) (ft. Trouze & Damon Sharpe) Diss BoyZ - Line (Original Mix) Cuebrick - Leads Me To You (Original Mix) Bobby Rock feat. Nathan Nicholson - Baby (Original Mix) Avicii - City Lights (Adam x Lorx Remix) Timo Maas feat. Brian Molko, Tujamo - First Day (Invisible Dye Project Edit) ODESZA - For Us (feat. Briana Marela) ODESZA - Sun Models (feat. Madelyn Grant) Stadiumx_and_dzasko-time_is_on_your_side_(radio_edit)_(feat_delaney_jane) Seven Lions – Lose Myself (feat. Lynn Gunn) Kaskade - Us :banan:
  19. sebul odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    moim zdaniem nie ma sensu bo przemeczysz lapy ale co ja tam wiem ja sam wole robic osobno tricka, osobno bicka, osobno barki :)
  20. Obczailem BETE nowych Star Warsow, wyglada to naprawde super ladnie, optymalizacja super bo wszystko na ultra i smiga idealnie , bez zajkniecia , jedynie superspampling na 100% a nie na 200% Ale nie dam za gre 200 zl Poki co szykuje sie dodatek do wiedzmina 3 A w miedzy czasie robie pytajniki, zostaly mi juz tylko na Skellige :)Ok 120 I co robic...samo Serce z kamienia 34 zl, ale nie wiadomo po ile bedzie drugi dodatek, a pakiet za 100 zl
  21. sebul odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Dzis pyknalem sobie 2 i pol miareczki bialeczka...rozrobilem z woda i musze przyznac ze git w smaku Mieliscie racje <cebula mode on>Choc jedynie szkoda, ze nie jest to sam smak czekolady, a nie z posmakiem karmelu </cebula mode off>
  22. sebul odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Ja mam juz rok sezonu na mase
  23. oczojebny róż
  24. sebul odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    ale chodzi mi ile wody/mleka na ile , jakie proporcje aby bylo dobre

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.