Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sebul

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sebul

  1. sebul odpowiedział(a) na Kowi87 temat w 1.9TDI
    Nie uzywam tego lewarka, woze go w razie czego, ale w garazu mam "zabke" Maly update, zauwazylem ze ten waz nie dolega dokladnie i z jednej strony lekko odstaje ....czy tak ma byc czy ma dobrze przylegac ? Bo na 1 i 2 biegu jak dodaje gazu to swist mam i mokre od oleju tam jest
  2. Nie mam kanalu i bede podnosil auto podnosnikiem, pytam daltego zeby zabrac wszystko od razu a nie pozniej szukac czegos i podnoscic auto kilka razy. Jesli drazni cie to nie musisz odpowiadac, moge poczekac az ktos inny komu takie pytania nie przeszakdzaja odpowie. Forum jest od pomagania By uscislic: klucz do tych 2 śrub to imbus 6-tka, a do napinacza 17stka .
  3. A jakiego klucza mam uzyc jesli nie mam dynamometrycznego ? Jaki tam jest ? Tez imbus 5 ?
  4. Mam gdzies nieszczelnosc, bo w rok z 500 g czynnika zostalo 175 g i slabo klima chlodzila. Na poczatku sierpnia jestem umowiony z gosciem aby zrobil przeglad gdzie jest nieszczelnosc, z zewnatrz wszystko ok wiec trzeba rozbierac i ... czy mowic mu zeby wymienil cos przy okazji ? Rok temu zawadzilem gdzies i uszkodzilem weza, zakuli go i jest szczelny ale cos jeszcze jest nie tak i skoro i tak bedzie rozbieral to moglby cos wymienic . Co poradzicie ?
  5. A powiedz mi jeszcze tylko w ktora strone krecic ? Gwint normalny jest ?
  6. sebul odpowiedział(a) na Kowi87 temat w 1.9TDI
    Panowie, jak najlatwiej dostac sie do weza od turbo , tego grubego w ksztalcie S ? Podniesc auto na lewarku i pod auto wskoczyc ?
  7. A pamietasz moze jaki klucz tam bedzie pasowal ? I gdzie dokladnie bedzie ta sruba ?
  8. Ktos ma foto pogladowe ?
  9. Bylem dzis u goscia bo mi klima slabo dziala i sam mi mowil zebym go naciagnal...a gosc ma serwis aut z grupy VAG wiec raczej glupot by nie gadal ?
  10. No właśnie, ktoś może mi powiedzieć ? |bo czasem mi zapiszczy
  11. w tym czasie bez problemu znajdziesz kwaterę, a gdzie to już wybór należy do Ciebie czy lubisz spokój i małe plaże czy też jak jest tłoczno i duże plaże, wszędzie jest pięknie a jak z cenami ? bo rok temu bylem w drugiej polowie czerwca w Tribunj i placilem 25 euro / apartament , we dwie osoby bylem, a teraz bysmy chcieli 3 lozka
  12. a miedzy 23 sierpnia do 5 wrzesnia jakos ktos jedzie ? Ktos moze polecic jakas niedroga kwatere ? bo planuje z ziomkami pojechac
  13. Nie uzywam bo wtedy by mi grafika nie wyrboila by grac w gry w 4k , nie kupie jeszcze dlugo, poki co jak dla mnie zbedny wydake , skoro glupia tv nie ma nawet niekiedy 1080p, .... w necie jedyne co jest to porno w 4k , a filmow nie widac
  14. sebul odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    A to najlepsza to samoroba na spirycie Mamuska kolegi ogarniala mega za***ista Ale to kiedys , teraz nic wiecej niz piwo nie wpada A i to od swieta A czeka na mnie piwko z Łeby i z nowootwartego browaru w Tenczynku
  15. sebul odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    A cytrynoweczka kupna czy robiona ?
  16. sebul odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    wypilem dzis 3 piwa masakra post na kolejne miesiace tak to jest jak ziomek z uk zjezdza ;] i jeszcze burger w 7th street 900kcal, do rana nic nie jem ;]
  17. masz
  18. Oby je odebrali, poki co nic nie mowie, poczekamy zobaczymy
  19. wygralem tableta ich i slaby, jak sie laduje to musi byc wlaczony , lol . ale za darmo to spoko
  20. no juz po promocji
  21. W dziale zrob to sam jest poradnik jak je samem uzrobic
  22. Mnie tez, ale pelno ludzi pisze ze mieli podobnie, a po przejsciu gry na obecny model platnosci wiele grze dalo i same pozytywy leca
  23. http://mmorpg.org.pl/news/zobacz/elder-scrolls-online-do-kupienia-za-58-zl-jest-to-cena-o-70-100-zlotych-mniejsza-niz-w-innych-sklepach kupuje ktos ? bylby ktos do pogrania ?
  24. sebul odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    A jak ! Wczoraj na kolacje slatke z salaty lodowej i warzyw z kurczakiem zjadlem i doprawilem to miska platkow z mlekiem
  25. sebul odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Ja wiem, ale aktualnie do mcd nie ma A u mnie bk czy kfc( a zrazilem sie ostatnio, zamowilem maxi twista i twistera i co ? nie pojadlem,,,, bo kawalki miesa jakie dali to byla zenda, plaskie jak karta papieru ;/ ) nie ma

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.