Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sebul

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sebul

  1. Mi nie chodzi tylko o samo Władysławowo, tylko własnie okolice, jadę autem więc moge jeździć Byleby coś ciekawego zoacbzyc i fotki porobić ładne co by jako pamiątka były
  2. Pierwszy raz jadę do Władysławowa i za bardzo nie znam okolicy. Co możecie polecić mi do zwiedzenia w okolicy ? Na pewno Hel, ale co jeszcze ? Co w Sopocie jest ciekawego ? Bo myslalem o molo.
  3. sebul odpowiedział(a) na sebul temat w Układ Jezdny
    Bylem na stacji i mam uszkodzony sworzen wahacza gornego przedniego lewego. Czyli lepiej kupic juz wahacz ? Jak tak to jaka firma ?
  4. Ma ktos jeszcze jakies miejscowki ?
  5. sebul odpowiedział(a) na sebul temat w Układ Jezdny
    Wlasnie mam zamiar podjechac na stacje diagnostyczna zeby mi sprawdzili co dokladnie i zastanawiam sie czy caly wahacz czy jesli by sie dalo to tylko tuleje. Nie ukrwyam ze chcialbym zrobic tak aby jak najdluzej bylo w porzadku
  6. Panowie, macie cos sprawdzonego blisko morza w tym miescie ?
  7. sebul opublikował(a) temat w Układ Jezdny
    Mam wybity jeden z wahaczy z przodu, bo jak wjade w wieksza dziure to mi stuka. Wymieniac tylko ten wahacz czy cos wiecej ? Caly wahacz czy moze da sie tuleje wymienic ? I jaka firma ? Lemforder ? Bylem przy robieniu klimy i mi mechan mowil ze nie ma co wymieniac calej zawiechy, ze lepiej tylko ten ktory walniety jest.
  8. Ja bym bral S5. Poki co niedawno kupilem sobie S4 i posiedze na nim minimum 2 lata
  9. TRzeba wyjac wycieraczki, wybic z tulei i wyczyscic , bo zapewne sa zatarte. Opis jest na forum.
  10. To wiem i to zrobie jak tylko bedzie pogoda, ale postanowilem zapytac czy moze to jakis bezpiecznik nie jest zebym mogl sprawdzic zanim rozbiore drzwi
  11. Nie podpinali. Moze jak bedzie upal i nie bedzie chlodzilo to podlacza.
  12. Mam problem, nagle padła mi jakby elektryka w drzwiach kierowcy. Nie działa opuszczanie szyby i nie świecą się żadne lampki, głosnik z tego co sprawdziłem działa. Czy padł bezpiecznik jakiś czy może kable ? Bo chciałbym wiedzieć zanim rozbiore boczek drzwi
  13. Mialem robiona klime, tj przewód miałem walnięty więc został naprawiony i klima nabita. Wszystko było ok. Pojechałem na wakacje i też było ok. Ale...w dzień powrotu właczam klime bo upał a tu nic...nie chłodzi.... i meczyliśmy się tak całą drogę z otwartymi oknami. Od tamtej pory nie chłodziło. Dziś pojechałem tam gdzie mi to robili i o dziwo chłodzi. Z tym że dzis pada i jest 15 stopni na zewnatrz, a jak było powyżej 24 to już nie chłodziło. Mam niby podjechaćdo nich jak będzie upał żeby to sprawdzić ale pytanie mam do was. Wiecie może dlaczego tak mi się stało i co może być nie tak ?
  14. sebul odpowiedział(a) na sebul temat w Nadwozie i Wnętrze
    Tylko ile nowy waz bedzie kosztowal i jeszcze robocizne trzeba bedzie doliczyc. No nic, zawiozlem dzis auto, ma zakuc waz i nabic klime.
  15. Wy sie o taka dokladke boicie a ja o zderzak, dzis kolejny raz podejchalem za blisko i mi sie rozleciala dokladka Juz tak wyglada ze szkoda gadac
  16. Ok w takim razie sprbuje jeszcze raz, moze tym razem sie tez wezme za strone kierowcy bo mam do zrobienia przycisk blokady otwierania szyb z tylu
  17. Wlasnie tak zrobilem, zalozylem i zatrzasnalem te biale spinki, ale i tak to odstaje ;/
  18. Panowie, tak wlasnie robilem, kilka razy i nie chce mi to dojsc ;/ Zaczalem od gory a i tak wyszlo jak jest teraz Chyba ze nawet teraz po skreceniu to moge probowac robic ?
  19. Od strazy wiejskiej ? Mozesz pojechac i probowac zmniejszyc mandat,
  20. A ja mam pytanie co zrobic zeby to tak nie odstawalo ? Bo dzis rozebralem tapicerke bo mi przycisk od podnoszenia szyb wpadl i wszystko poszlo ok , tylko nie moge sprawic by to tak nie odstawalo.
  21. Dzis spotkala mnie niemila niespodzianka. Wczoraj jezdzilem i wszystko bylo ok, klima chlodzila ale i tak chcialem dzis pojechac ja dobic etc... Rano pojechalem do pracy nie wlaczalem bo rano byl ozimno. Wyszedlem, wracam , wlaczma klime i ....leci cieple powietrze ciagle... mysle sobie no ladnie, czynnik koniec. To wylaczylem i jechalem z otwartymi szybami. Zjadlem i podjechalem do mechnika a ten mi mowi ze zero czynnika mysle hmm, ok skoczyl sie , to podlaczyl azot i ...okazalo sie ze mam dziurawego weza... umowilem sie na piatek i maja mi to zrobic. I teraz pytanie, gosc mowil ze mi go zazbroi na nowo i napelni klime, czy taki waz wytrzyma ? Nie musze sie obaiwac takiej operacji ? I czy moge teraz uzywac nawiewu w trybie econ czy moge zatrzec sprezarke ? I czy ~150 zl to duzo za robote tego weza ?
  22. Wejdz na strone avivy czy innego ubezpieczenia i zapytaj on line, tam ci najlepiej odpowiedza
  23. sebul odpowiedział(a) na adi55 temat w 1.9TDI
    To ja pare razy juz ponad 200 jechalem, nie dalo sie wiecej bo akurat ktos jechal wolniej i trzeba bylo hamowac, ale mysle ze by dalo rade jeszcze pociagnac Jak 195 masz to cos jest nie tak
  24. Ja bym bral B6, w B7 wnetrze prawie takie same, a mi z wygladu jakos bardziej sie podoba B6.
  25. Bierz kase i nie rob nic Ja bym tak zrobil

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.