Treść opublikowana przez sebul
-
Co zwiedzić nad polskim morzem ?
Mi nie chodzi tylko o samo Władysławowo, tylko własnie okolice, jadę autem więc moge jeździć Byleby coś ciekawego zoacbzyc i fotki porobić ładne co by jako pamiątka były
-
Co zwiedzić nad polskim morzem ?
Pierwszy raz jadę do Władysławowa i za bardzo nie znam okolicy. Co możecie polecić mi do zwiedzenia w okolicy ? Na pewno Hel, ale co jeszcze ? Co w Sopocie jest ciekawego ? Bo myslalem o molo.
-
Wybity wahacz.
Bylem na stacji i mam uszkodzony sworzen wahacza gornego przedniego lewego. Czyli lepiej kupic juz wahacz ? Jak tak to jaka firma ?
-
Wakacje wladyslawowo
Ma ktos jeszcze jakies miejscowki ?
-
Wybity wahacz.
Wlasnie mam zamiar podjechac na stacje diagnostyczna zeby mi sprawdzili co dokladnie i zastanawiam sie czy caly wahacz czy jesli by sie dalo to tylko tuleje. Nie ukrwyam ze chcialbym zrobic tak aby jak najdluzej bylo w porzadku
-
Władysławowo
Panowie, macie cos sprawdzonego blisko morza w tym miescie ?
-
Wybity wahacz.
Mam wybity jeden z wahaczy z przodu, bo jak wjade w wieksza dziure to mi stuka. Wymieniac tylko ten wahacz czy cos wiecej ? Caly wahacz czy moze da sie tuleje wymienic ? I jaka firma ? Lemforder ? Bylem przy robieniu klimy i mi mechan mowil ze nie ma co wymieniac calej zawiechy, ze lepiej tylko ten ktory walniety jest.
-
Iphone 5s czy Samsung Galaxy s5
Ja bym bral S5. Poki co niedawno kupilem sobie S4 i posiedze na nim minimum 2 lata
-
Silnik wycieraczek - wymiana nie przyniosła skutku
TRzeba wyjac wycieraczki, wybic z tulei i wyczyscic , bo zapewne sa zatarte. Opis jest na forum.
-
Nie działają drzwi kierowcy
To wiem i to zrobie jak tylko bedzie pogoda, ale postanowilem zapytac czy moze to jakis bezpiecznik nie jest zebym mogl sprawdzic zanim rozbiore drzwi
-
Problem z klimatyzacja
Nie podpinali. Moze jak bedzie upal i nie bedzie chlodzilo to podlacza.
-
Nie działają drzwi kierowcy
Mam problem, nagle padła mi jakby elektryka w drzwiach kierowcy. Nie działa opuszczanie szyby i nie świecą się żadne lampki, głosnik z tego co sprawdziłem działa. Czy padł bezpiecznik jakiś czy może kable ? Bo chciałbym wiedzieć zanim rozbiore boczek drzwi
-
Problem z klimatyzacja
Mialem robiona klime, tj przewód miałem walnięty więc został naprawiony i klima nabita. Wszystko było ok. Pojechałem na wakacje i też było ok. Ale...w dzień powrotu właczam klime bo upał a tu nic...nie chłodzi.... i meczyliśmy się tak całą drogę z otwartymi oknami. Od tamtej pory nie chłodziło. Dziś pojechałem tam gdzie mi to robili i o dziwo chłodzi. Z tym że dzis pada i jest 15 stopni na zewnatrz, a jak było powyżej 24 to już nie chłodziło. Mam niby podjechaćdo nich jak będzie upał żeby to sprawdzić ale pytanie mam do was. Wiecie może dlaczego tak mi się stało i co może być nie tak ?
-
Dziurawy wąż
Tylko ile nowy waz bedzie kosztowal i jeszcze robocizne trzeba bedzie doliczyc. No nic, zawiozlem dzis auto, ma zakuc waz i nabic klime.
-
A4 B6 seryjny zderzak przód + dokladka z cupry
Wy sie o taka dokladke boicie a ja o zderzak, dzis kolejny raz podejchalem za blisko i mi sie rozleciala dokladka Juz tak wyglada ze szkoda gadac
-
[ALL B6] Demontaż tapicerki przednich drzwi
Ok w takim razie sprbuje jeszcze raz, moze tym razem sie tez wezme za strone kierowcy bo mam do zrobienia przycisk blokady otwierania szyb z tylu
-
[ALL B6] Demontaż tapicerki przednich drzwi
Wlasnie tak zrobilem, zalozylem i zatrzasnalem te biale spinki, ale i tak to odstaje ;/
-
[ALL B6] Demontaż tapicerki przednich drzwi
Panowie, tak wlasnie robilem, kilka razy i nie chce mi to dojsc ;/ Zaczalem od gory a i tak wyszlo jak jest teraz Chyba ze nawet teraz po skreceniu to moge probowac robic ?
-
Dostałem foto za przejazd na czerwonym. Da się coś wywalczyć?
Od strazy wiejskiej ? Mozesz pojechac i probowac zmniejszyc mandat,
-
[ALL B6] Demontaż tapicerki przednich drzwi
A ja mam pytanie co zrobic zeby to tak nie odstawalo ? Bo dzis rozebralem tapicerke bo mi przycisk od podnoszenia szyb wpadl i wszystko poszlo ok , tylko nie moge sprawic by to tak nie odstawalo.
-
Dziurawy wąż
Dzis spotkala mnie niemila niespodzianka. Wczoraj jezdzilem i wszystko bylo ok, klima chlodzila ale i tak chcialem dzis pojechac ja dobic etc... Rano pojechalem do pracy nie wlaczalem bo rano byl ozimno. Wyszedlem, wracam , wlaczma klime i ....leci cieple powietrze ciagle... mysle sobie no ladnie, czynnik koniec. To wylaczylem i jechalem z otwartymi szybami. Zjadlem i podjechalem do mechnika a ten mi mowi ze zero czynnika mysle hmm, ok skoczyl sie , to podlaczyl azot i ...okazalo sie ze mam dziurawego weza... umowilem sie na piatek i maja mi to zrobic. I teraz pytanie, gosc mowil ze mi go zazbroi na nowo i napelni klime, czy taki waz wytrzyma ? Nie musze sie obaiwac takiej operacji ? I czy moge teraz uzywac nawiewu w trybie econ czy moge zatrzec sprezarke ? I czy ~150 zl to duzo za robote tego weza ?
-
Pytanie odnośnie Ciągłości ubezpieczenia
Wejdz na strone avivy czy innego ubezpieczenia i zapytaj on line, tam ci najlepiej odpowiedza
-
[B6 AVF/AWX] Max prędkość ?
To ja pare razy juz ponad 200 jechalem, nie dalo sie wiecej bo akurat ktos jechal wolniej i trzeba bylo hamowac, ale mysle ze by dalo rade jeszcze pociagnac Jak 195 masz to cos jest nie tak
-
dylemat z wyborem auta
Ja bym bral B6, w B7 wnetrze prawie takie same, a mi z wygladu jakos bardziej sie podoba B6.
-
stłuczka - klaps w tyłek
Bierz kase i nie rob nic Ja bym tak zrobil