Treść opublikowana przez sebul
-
Muzyka w naszych autkach
Ja od siebie moge polecic:
-
Problem z OC-pilne
Ja tylko pisze ze jest taka mozliwosc, bo agentka od ubezpieczen ostatnio opowiadala ze sporo osob takie cos musia;lo zaplacic
-
Problem z OC-pilne
Hmmm 10 zl ? Watpie Jak pare dni nie miales ubezpieczenia i ubezpieczyciel nie wystawi polisy jako kontynucja, to mozesz sie szykowac na 3600 zl kary Tak sie przynajmniej dzieje, gdy kupimy od kogos auto, on nam umowe wypowie a my nie ubezpieczymy od razu i nie ma kontynuacji, przychodzi ladna kara i trzeba placic, nie chce straszyc ale tak moze byc.
-
Zmieniliście już opony ?
Ja juz zmienilem, nie bede czekal az bedzie mroz i mega snieg a ja bede zapychal zmieniac kola do garazu
-
Mechaniczne zabezpieczenie przed kradzieżą
Dlatego ja majac specjalne zabezpieczenie w swoim aucie, nie mowie jakie ono jest i na czym polega, lepiej uwazac co i gdzie sie pisze.
-
Battlefield 4
Szkoda kasy na bf4 , ja zostaje przy bf3, gralem w bete bf 4 i jakos mnie nie przekonali do wydania masy kasy na to, wystarczy ze na bf 3 i premiuma wydalem 300 zl
-
Opinia o Ubezpieczalni Proama
Ja sprawdzilem ile za oc chca i wyszlo mi 1900 zl :grin: a w axie juz 3 rok z kolei dalem 696 za oc , nnw kier i pasazerow i assisnace midi
-
Zapaszki do auta
Gdzie wy kupujecie w psikaczu ? Na alledrogo tylko puszki sa praktycznie.
-
Nurtujące paytanie
I po cholere wam te oslony ?
-
Battlefield 4
Mi beta wogole nie przypadla do gustu, nie kupuje
-
Restauracja
Pizzerie odpadaja
-
Restauracja
Jak jemy to siadamy na przeciwko siebie, wiec nie wiem jakbym mial ja objac
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Panowie, pytanie, może mi ktoś z was polecić romantyczna restauracje w Krakowie ? Chodzi mi najbardziej o to by bylo romantycznie
-
Restauracja
Hugo- ja dobrze wiem, ale chcialbmy aby juz samo miejsce bylo odpowiednie xdanielx Nie chodzi o zareczyny jesli o tym myslisz, Chodzi po prostu o romantyczna kolacje A lubie jak jest wyjatkowo W Krakowie fajnie ale na zewnatrz wieczorem troszke zimnawo moze byc wiec nie chcialbym by mi kobieta zmarzla Chodzi mi o cos przytulnego, swiece , nie za duzo swiatla Pomyslalem ze moze ktos ma juz jakies sprawdzone miejsce, by nie jechac gdzies w ciemno I jeszcze takie cos znalazlem: Restauracja Piwniczka - Galeria
-
Restauracja
Może mi ktoś z was polecić romantyczna restauracje w Katowicach , Krakowie ? Sam nie znam i chciałbym sie poradzic was, poki co znalazlem na necie Restauracja Cest si bon w Katowicach i Restauracja Patio-Park - strona internetowa . Fajnie jakby to byl sprawdzony loka,l ktory podobal sie waszej kobiecie Bardzo zależy mi aby było romantycznie
-
chamsko porysowany caly bok auta
To za***iście Tylko zeby sie udalo sutalic kto to taki
-
Karty orlen biznestank
Dobre i 5 zl , ja tankuje 2 - 3 razy w miesiacu, wiec 10-15 zl mam w kieszeniu, w rok od 120 - 180 zl Wiec oplaca sie ? Oplaca , chyba ze dla ciebie nawet to 120 zl to nic , bo dla mnie nie
-
Muzyka w naszych autkach
- Karty orlen biznestank
Ja z tego forum mam na bliska i orlen , z tym ze na bliskiej jest chyba tylko 5 groszy.- Trwałość łożysk master-sport
SKF na przod za 370 zl ?! Ja dawalem 200 zl u mnie w zwyklym sklepie motoryzacyjnym....skf , lozysko z piasta, 4 sruby i cos tam jeszcze w pudle bylo- Wymiana wahaczy u mechanika - wał??
Sam tez robie co moge sam, a jak nie to jade do kolegi i robimy razem albo on sam. Mam pewnosc ze jest zrobione dobrze i na czesciach jakie ja sam sobie kupie. Mechanicy to mega zlo, unikam jak tylko moge.- Słaby ręczny.
Kurde, kiedys jak jechalem peugetem partnerem i kolega zaciagnal reczny to byl pisk opon i zryw auta, a tutaj nic Nie mow mi ze tak ma byc- Słaby ręczny.
Mam taki "problem" z ręcznym, jak go zaciągnę na postoju to auto ładnie trzyma i ciężko ruszyć, ale jak jadę i sobie zaciągnę ręczny to bardzo słabo hamuje. Klocki z tylu jeszcze troche maja, tarcze tez sa jeszcze nawet ok, więc co pozostaje ? Regulacja ? Gdzie wyregulować ten ręczny, bo chciałbym aby po jego zaciągnięciu koła się blokowały, a nie powoli auto zwalnia aż dopiero po chwili komunikat na fisie sie pojawia i piszczy- 10 rocznica ślubu jakie macie pomysły?
Jestescie razem tyle lat, sam powinienes wiedziec co Twoja zona lubi czy marzy o czyms i to zrobic- Opel Mokka 1.7cdti 4X4
ja je pierwszy raz widze nie wiedzialem ze takie cos istnieje - Karty orlen biznestank