Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sebul

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sebul

  1. Ja od siebie moge polecic:
  2. Ja tylko pisze ze jest taka mozliwosc, bo agentka od ubezpieczen ostatnio opowiadala ze sporo osob takie cos musia;lo zaplacic
  3. Hmmm 10 zl ? Watpie Jak pare dni nie miales ubezpieczenia i ubezpieczyciel nie wystawi polisy jako kontynucja, to mozesz sie szykowac na 3600 zl kary Tak sie przynajmniej dzieje, gdy kupimy od kogos auto, on nam umowe wypowie a my nie ubezpieczymy od razu i nie ma kontynuacji, przychodzi ladna kara i trzeba placic, nie chce straszyc ale tak moze byc.
  4. Ja juz zmienilem, nie bede czekal az bedzie mroz i mega snieg a ja bede zapychal zmieniac kola do garazu
  5. Dlatego ja majac specjalne zabezpieczenie w swoim aucie, nie mowie jakie ono jest i na czym polega, lepiej uwazac co i gdzie sie pisze.
  6. sebul odpowiedział(a) na Damian temat w Lifestyle i Hydepark
    Szkoda kasy na bf4 , ja zostaje przy bf3, gralem w bete bf 4 i jakos mnie nie przekonali do wydania masy kasy na to, wystarczy ze na bf 3 i premiuma wydalem 300 zl
  7. Ja sprawdzilem ile za oc chca i wyszlo mi 1900 zl :grin: a w axie juz 3 rok z kolei dalem 696 za oc , nnw kier i pasazerow i assisnace midi
  8. Gdzie wy kupujecie w psikaczu ? Na alledrogo tylko puszki sa praktycznie.
  9. sebul odpowiedział(a) na rudi2891-1 temat w 1.9TDI
    I po cholere wam te oslony ?
  10. sebul odpowiedział(a) na Damian temat w Lifestyle i Hydepark
    Mi beta wogole nie przypadla do gustu, nie kupuje
  11. sebul odpowiedział(a) na sebul temat w Lifestyle i Hydepark
    Pizzerie odpadaja
  12. sebul odpowiedział(a) na sebul temat w Lifestyle i Hydepark
    Jak jemy to siadamy na przeciwko siebie, wiec nie wiem jakbym mial ja objac
  13. Panowie, pytanie, może mi ktoś z was polecić romantyczna restauracje w Krakowie ? Chodzi mi najbardziej o to by bylo romantycznie
  14. sebul odpowiedział(a) na sebul temat w Lifestyle i Hydepark
    Hugo- ja dobrze wiem, ale chcialbmy aby juz samo miejsce bylo odpowiednie xdanielx Nie chodzi o zareczyny jesli o tym myslisz, Chodzi po prostu o romantyczna kolacje A lubie jak jest wyjatkowo W Krakowie fajnie ale na zewnatrz wieczorem troszke zimnawo moze byc wiec nie chcialbym by mi kobieta zmarzla Chodzi mi o cos przytulnego, swiece , nie za duzo swiatla Pomyslalem ze moze ktos ma juz jakies sprawdzone miejsce, by nie jechac gdzies w ciemno I jeszcze takie cos znalazlem: Restauracja Piwniczka - Galeria
  15. sebul opublikował(a) temat w Lifestyle i Hydepark
    Może mi ktoś z was polecić romantyczna restauracje w Katowicach , Krakowie ? Sam nie znam i chciałbym sie poradzic was, poki co znalazlem na necie Restauracja C’est si bon w Katowicach i Restauracja Patio-Park - strona internetowa . Fajnie jakby to byl sprawdzony loka,l ktory podobal sie waszej kobiecie Bardzo zależy mi aby było romantycznie
  16. To za***iście Tylko zeby sie udalo sutalic kto to taki
  17. Dobre i 5 zl , ja tankuje 2 - 3 razy w miesiacu, wiec 10-15 zl mam w kieszeniu, w rok od 120 - 180 zl Wiec oplaca sie ? Oplaca , chyba ze dla ciebie nawet to 120 zl to nic , bo dla mnie nie
  18. Ja z tego forum mam na bliska i orlen , z tym ze na bliskiej jest chyba tylko 5 groszy.
  19. sebul odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Silnik i Układ Napędowy
    SKF na przod za 370 zl ?! Ja dawalem 200 zl u mnie w zwyklym sklepie motoryzacyjnym....skf , lozysko z piasta, 4 sruby i cos tam jeszcze w pudle bylo
  20. Sam tez robie co moge sam, a jak nie to jade do kolegi i robimy razem albo on sam. Mam pewnosc ze jest zrobione dobrze i na czesciach jakie ja sam sobie kupie. Mechanicy to mega zlo, unikam jak tylko moge.
  21. sebul odpowiedział(a) na sebul temat w Układ Jezdny
    Kurde, kiedys jak jechalem peugetem partnerem i kolega zaciagnal reczny to byl pisk opon i zryw auta, a tutaj nic Nie mow mi ze tak ma byc
  22. sebul opublikował(a) temat w Układ Jezdny
    Mam taki "problem" z ręcznym, jak go zaciągnę na postoju to auto ładnie trzyma i ciężko ruszyć, ale jak jadę i sobie zaciągnę ręczny to bardzo słabo hamuje. Klocki z tylu jeszcze troche maja, tarcze tez sa jeszcze nawet ok, więc co pozostaje ? Regulacja ? Gdzie wyregulować ten ręczny, bo chciałbym aby po jego zaciągnięciu koła się blokowały, a nie powoli auto zwalnia aż dopiero po chwili komunikat na fisie sie pojawia i piszczy
  23. Jestescie razem tyle lat, sam powinienes wiedziec co Twoja zona lubi czy marzy o czyms i to zrobic
  24. ja je pierwszy raz widze nie wiedzialem ze takie cos istnieje

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.