Treść opublikowana przez sebul
-
Pytanko do osób z Krakowa i okolic
Ogrod botaniczny, sam jeszcze nie bylem, ale slyszalem od wielu osob ze super sprawa i sam sie zamierzam tam wybrac niedlugo
-
Co zobaczyć ciekawego po drodze ?
Nie ma sprawy
-
List od straży miejskiej.
I znowu nic nie wiadomo na pewno...
-
Dokładka zderzaka
Ok, udalo sie ^^ Dokladka tylko na zaczepy byla Byly jakies otwory mozliwe ze na sruby po bokach, ale ja ich tam nie mam i nie wkrecalem, w razie gdybym jeszcze kiedys tak samo zrobil
-
List od straży miejskiej.
dokladnie, ze moga bo jest zapis ze moga korzystac z rejestratorów, a pod tym pojeciem jest rejestrator - stacjonarny, moblilny etc. ---------- Post dopisany 08-08-2013 at 23:36 ---------- Poprzedni post napisany 07-08-2013 at 19:38 ---------- Panowie, bylem u nich, widzialem filmik i zdjecia, jednak przejechalem na czerwonym, placic ? Bo filmik z monitoringu ---------- Post dopisany 09-08-2013 at 00:04 ---------- Poprzedni post napisany 08-08-2013 at 23:36 ----------
-
Dokładka zderzaka
Panowie, da rade przymocowac dokladke bez sciagania zderzaka ? Bo podjechalem blisko chodnika, dokladka sie zaczepila o kraweznik i wyszla z zaczepow prawie cala ;/ A nie mam kanalu , a sruby pewnie od dolu sa ?
-
List od straży miejskiej.
A jak myslicie, wygram sprawe nawet jesli zdjecie bedzie wyrazne , jesli bede mial swiadka ze nie wjechalem na czerwonym a na pomaranczowym ?
-
List od straży miejskiej.
Z tego wynika ze nie nalezy przyjmowac mandatow od nich, tylko ze SM/G tez sie bronila ze niby zapis jest ze moga korzystac z rejestratorow, a pod tym pojeciem jest ze rejestrator moze byc stacjonarny, niestacjonarny, zamontowany gdzies tam etc
-
List od straży miejskiej.
Mandat za przejazd na czerwonym świetle Ostateczna decyzja o nałożeniu mandatu należy jednak do podmiotu zarządzającego urządzeniem, czyli najczęściej strażników miejskich. Ostateczna decyzja o nałożeniu mandatu należy jednak do podmiotu zarządzającego urządzeniem, czyli najczęściej strażników miejskich. A slyszalem, ze ta kamera na tym skrzyzowaniu jest w dierzawie SM/G .... Juz mam metlnik w glowie, czy nawet jesli jest w dierzawie to i tak nie moga karac ?
-
List od straży miejskiej.
Wiec co robic panowie ? Pisac odrecznie ze nie pamietam kto kierowal dodatkowo piszac ze nie maja oni uprawnien do karania mnie majac za dowod zdjecie czy film z tego bo jest to fotoradar stacjonarny? Tylko co jesli mnie tam wyraznie widac ? bo wydaje mi sie ze to zdjecie by bylo z przodu robione.
-
List od straży miejskiej.
Tylko wlasnie najgrosze jest to ze nie mam zdjecia, i nie wiem co by sie stalo jakbym pojechal zeby mi je pokazali, czy wtedy juz bede mial pozamiatane i bede musial cos zaplacic ? Bo jestem pewien, ze jedynie moglem na pomaranczowym wjechac, na czerwonym na pewno nie.
-
List od straży miejskiej.
A co sie dzieje pozniej , jak juz wysle to pismo ktore sam napisze ? Dostane od nich cos ? Dostane wezwanie do sadu czy cos ? I wtedy musze pisac odwolanie ?
-
List od straży miejskiej.
Czytalem i dowiedzialem sie W konsekwencji, straż gminna (miejska) nie może występować w charakterze oskarżyciela publicznego w sprawach o wykroczenia ujawnione za pomocą „fotoradarów” stacjonarnych., czyli olewac ich ? Bo nie ma to znaczenia czy to przez predkosc czy przez swiatla ?
-
List od straży miejskiej.
Jesli to bylo tam gdzie ja mysle to na slupie jest kamera z zoltym daszkiem, a znak to nie typowy fotoradarowy tylko zolty znak a na nim aparat
-
List od straży miejskiej.
A na zdjeciu nie bedzie widac ze sie np pali czerwone a ja jestem w polowie skrzyzowania ? bo chyba wiem gdzie mogli mnie lapnac, teraz tam jest na slupie taka kamerka z daszkiem zoltym
-
List od straży miejskiej.
Jedyne co moglem zrobic to przejechac na pomaranczowym. I nie wiem co robic, jechac tam do nich niech pokazuja zdjecie , czy stosowac to jak do listow od GITD , czyli albo podac imie i nazwisko bialorusina czy cos , albo olac calkowicie i nie odpowiadac.
-
List od straży miejskiej.
Dostałe dzis pismo od strazy miejskiej ze prowadzi czynnosci wyjasniajace w srpawie o wykroczenie sm.7222.593.0364.2013 dotyczace niezastosowania sie do sygnalow drogowych przez kierujacego pojazem audi o numerze rej ****** ktory w dniu I TU DATA I GODZINA na terenie gminy wjechal na skrzyzowanie w sytuacji gdy jest to zabronione ( przejazd przy zapalonym czerwonym swietle) W zwiazku z powyzszym w celu zapewnienia prawidlowego toku postepowania prosze o udziele informacuji w terminie 7 dni na otrzymanym druku oswiadczenia. Ponadto informuje ze za niedopelnienie obowiazaku z art JAKIS TAM Oodany i ustawy prawo o ruchu drogowym wlasciciel pojazdy ponosi odpowiedzxialnosc karna za wykjroczenie z art ... I mam jeszcze jakis regulamin i oswiadczenie.... Panowie co z tym zrobic ? Mam 4 opcje, Napisac ze to ja i dostal 500 zl i 6 pkt , wsakazc osobe , oswiadczyc ze nie wiem kto kierowal i przyjac 500 zl lub odmowic i oni kieruja wniosek do sadu.
-
koniec sprzegla
Mozesz tez oddzielnie, chociaz ja na twoim miejscu rozwazylbym wymiane z dwumasem, zawsze to spokoj na dluzej
-
Jaka konsole wybrać??
Najlepiej poczekac na xone i ps4
-
Pasy bezpieczenstwa
slyszalem o gosciu z Krzeszowic pierwsze lepsze wpisanie w goglach SERWIS NAPRAWA PASÓW BEZPIECZEŃSTWA REGENERACJA GL
-
Ubywa płynu chłodniczego w Audi A4 B6/B7
Ja tak zrobilem i nie zostalem oblany
-
warto quattro kupić?
Jak masz mozliwosc to bierz, ja mam oske, jeszcze 1 BE i 2 razy sie zakopalem w piasku W zime jeszcze mi sie nie udalo, ale boje sie wiekszych sniegow
-
Wymiana rozrządu B6
Najlepiej ori audi Przedni pas mozesz tez odchylic, bo jak calkiem chcesz sciagnac to klime bedziesz musial nabic, ja jak robilem to doalczylem weze od chlodnicy i zalalem caly plyn, klimy nie ruszalem chlodnica sobie lezala wsparta i bez problemu wszystko zrobilismy
-
Co zobaczyć ciekawego po drodze ?
KWATERY w KOŁOBRZEGU -- UNTERKUNFT IN KOLOBRZEG -- ACCOMMODATION IN KOLOBRZEG -- NOCLEGI w KOLOBRZEGU ja bylem tutaj, babeczka bardzo sympatyczna, pokoik fajny, ladny, lazienka wszystko bylo, telewizorek tez maly, necik od osoby ja placilem 45 zl , do morza mialem moze 5 minut spacerkiem
-
Co zobaczyć ciekawego po drodze ?
Nad balatonem bylem, kapalem sie W dinozatorlandzie bylem, w parku miniatur tez Myslalem bardziej o jakis zalewach, ruinach , tym podobnym , bo nie bedzie czasu by wstepowac gdzies, tak tylko zeby popatrzec na cos fajnego, ewentualnie cyknac fotke