Treść opublikowana przez sebul
-
Dym przy odpalaniu
Swiece sobie omomierzem sprawdz.
-
prośba o pomoc w wymysleniu tematu pracy inżynierskiej
Temat pracy sam musisz znalezc, bo to ty to bedziesz pisal i to ty musisz miec jakas wiedze na ten temat.
-
Zamarzające wycieraczki.
Zawsze sam je mozesz podniesc troszke do gory Ja pierwsze slysze o takim problemie, mi ( o ile gumy mam dobre, a nie zajechane przez wycieranie oblodzonej szyby) zbiera zawsze dobrze , czy pada snieg, deszcz ze sniegiem i minusowa temperatura
-
wycena szkody AC PZU
Za tyle to moze blotnik zrobisz, nie mowiac o drzwiach
-
Czym myjecie swoje auta?
Przy osiedlu mam myjke bezdotykowa, to i tam jezdze 5 zl i furka lsni
-
Kto nie wytrzymal
Ja...staram...sie...byc...cierpliwy Ale juz nie moge patrzec na te kolpaki i zimowki
-
Za kierownica Audi 8 latka)))
Po prostej to kazdy pojedzie, gorzej jakby ja nagle zarzucilo przez bloto posniegowe , rodzinka by w komplecie zginela.
-
Ubytek oleju dymienie delikatny spadek mocy
Fajnie ze sobie co jakis czas kontrolujesz stan oleju........
-
Co wymienić przy okazji
trepek - a zrobisz rozrzad w b6 ?
-
problem z aku
Do elektryka niech szuka po instalacji czy nie ma jakis przebic, zwarc.
-
Montaż oświetlenia przestrzeni nóg
A znasz moze jej numer i cene ?
-
Montaż oświetlenia przestrzeni nóg
czy lapmki do podswietlenia przestrzewni nog pod fotelem dla tylnego pasazera, sa takie same jak te od drzwi na dole ? bo wydaja mi sie podobne, bo brakuje m itej oswietlajacej nogi, sama zarowka z obudowa, bo wtyczke etc mam
-
[ALL B8] Moja nowa biala zabawka
- za to ze nie sedan
-
Montaż pakietu światło i elektrycznych podnośników w tylnych drzwiach Audi A4 B6/B7
A macie numer lampki na oswietlenie nog na tyle ? Albo link na allegro ?
-
Przechowywanie ON
Sebastian , Twój humor wjeżdża na złe tory , spokojnie ,proszę. Spoko, już sie uspokajam
-
Wycieraczki
Przerabialem to, sam to ograniesz, szukaj tematow bo sa i ladnie opisuja co i jak Np: http://a4-klub.pl/uklad-elektryczny-16/wolno-dzialajace-wycieraczki-250047/
-
Gdzie tanie OC na młodą osobę?
Ciekawe tylko jak z wyplata z AC, bo na mnie samego 2100 zl oc i ac bez wkladu wlasnego
-
Przechowywanie ON
Czyzby uzytkownik pompki do spuszczania paliwa z baku ?
-
Adaptacja akumulatora w Audi A4 B8
Wez S5, ja tez mialem do wyboru i wybralem S5
-
Co myślicie o warsztacie samoobsługowym wasze opinie
Ja bym korzystal, zajeista sprawa by byla, bo garaz mam ale kanalu brak
-
Mandat karny za prędkość - podlega przedawnieniu ?
Wiadomo, dlatego nikt o tym nie gada i sie cieszy jak dostanie 100 zamiast 500
-
Taka tam jazda po mieście...
Nie zawsze jest okazja i taka dluzsza zamulona jazda powoduje ze robi sie dziwne rzeczy, ktore moga sie roznie skonczyc
-
Mandat karny za prędkość - podlega przedawnieniu ?
I instrukcje tez powinien miec ;] dodatkowo swistek zaswiadczajacy o dopuszczeniu do pomiaru
-
Taka tam jazda po mieście...
Widzialem, ale juz wole takiego niz zamulacza
-
Czy wyczyscic podsufitke ?
Dzięki wielkie, jak troszkę będzie na plusie to zadziałam coś Bo mało co slucham radia(wole CD), ale skoro jest to powinno dzialac jak trzeba