Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sebul

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sebul

  1. sebul odpowiedział(a) na kograman temat w 1.9TDI
    Swiece sobie omomierzem sprawdz.
  2. Temat pracy sam musisz znalezc, bo to ty to bedziesz pisal i to ty musisz miec jakas wiedze na ten temat.
  3. Zawsze sam je mozesz podniesc troszke do gory Ja pierwsze slysze o takim problemie, mi ( o ile gumy mam dobre, a nie zajechane przez wycieranie oblodzonej szyby) zbiera zawsze dobrze , czy pada snieg, deszcz ze sniegiem i minusowa temperatura
  4. Za tyle to moze blotnik zrobisz, nie mowiac o drzwiach
  5. Przy osiedlu mam myjke bezdotykowa, to i tam jezdze 5 zl i furka lsni
  6. Ja...staram...sie...byc...cierpliwy Ale juz nie moge patrzec na te kolpaki i zimowki
  7. Po prostej to kazdy pojedzie, gorzej jakby ja nagle zarzucilo przez bloto posniegowe , rodzinka by w komplecie zginela.
  8. Fajnie ze sobie co jakis czas kontrolujesz stan oleju........
  9. trepek - a zrobisz rozrzad w b6 ?
  10. Do elektryka niech szuka po instalacji czy nie ma jakis przebic, zwarc.
  11. A znasz moze jej numer i cene ?
  12. czy lapmki do podswietlenia przestrzewni nog pod fotelem dla tylnego pasazera, sa takie same jak te od drzwi na dole ? bo wydaja mi sie podobne, bo brakuje m itej oswietlajacej nogi, sama zarowka z obudowa, bo wtyczke etc mam
  13. - za to ze nie sedan
  14. A macie numer lampki na oswietlenie nog na tyle ? Albo link na allegro ?
  15. Sebastian , Twój humor wjeżdża na złe tory , spokojnie ,proszę. Spoko, już sie uspokajam
  16. Przerabialem to, sam to ograniesz, szukaj tematow bo sa i ladnie opisuja co i jak Np: http://a4-klub.pl/uklad-elektryczny-16/wolno-dzialajace-wycieraczki-250047/
  17. Ciekawe tylko jak z wyplata z AC, bo na mnie samego 2100 zl oc i ac bez wkladu wlasnego
  18. Czyzby uzytkownik pompki do spuszczania paliwa z baku ?
  19. Wez S5, ja tez mialem do wyboru i wybralem S5
  20. Ja bym korzystal, zajeista sprawa by byla, bo garaz mam ale kanalu brak
  21. Wiadomo, dlatego nikt o tym nie gada i sie cieszy jak dostanie 100 zamiast 500
  22. Nie zawsze jest okazja i taka dluzsza zamulona jazda powoduje ze robi sie dziwne rzeczy, ktore moga sie roznie skonczyc
  23. I instrukcje tez powinien miec ;] dodatkowo swistek zaswiadczajacy o dopuszczeniu do pomiaru
  24. Widzialem, ale juz wole takiego niz zamulacza
  25. Dzięki wielkie, jak troszkę będzie na plusie to zadziałam coś Bo mało co slucham radia(wole CD), ale skoro jest to powinno dzialac jak trzeba

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.