Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sebul

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sebul

  1. Zaczynac od strony szyby tak ? I sa to tylko spinki ? Nic wiecej ? Zero srubeczek ?
  2. Jakies foto pogladowe, gdzie one sa i ile ich jest ?
  3. wzmacniacz antenowy jest w podsufitce z tyłu, nie trzeba zdejmować całej tylko jej małą częsc nad głową pasażera tył. To jak to zdjac ? Co i gdzie i jak odczepic by nic nie polamac i nie poniszczyc ?
  4. A macie poradnik jak ja sciagnac ? bo na forum szukalem i nikt nic konretnego nie dal, a chcialbym sie przy okazji dostac do wzmacniacza antenowego bo radio mi mega slabo zbiera, a mam sedana.
  5. A sciagales ja czy czysciles w aucie ?
  6. Mam gdzienigdzie lekko zabrudzona moze nie podstufitke, ale okolice, czym to moge sobie wyczyscic aby nie zniszczyc tkaniny ? Nie jest to bardzo brudne, ale lekko jest i chcialbym miec to czysciutkie
  7. wiesz ile pali 1.8 tfsi ? chyba nie , dodatkowo na Lpg auto zawsze wiecej pali wiec roznica w cenie paliwa sie zaciera.musisz robic na prawde wiele tys. w roku zeby ci sie zwrocilo.kompletna glupota tia, wiecej pali, moze o litr,
  8. albo wrzuc vin i ktos ci sprawdzi jakie powinny isc
  9. Tylko ciekawi mnie ile wytrzymaja, bo najczesciej zima zajezdza wycieraczki jak sie zapomni i po lodzie przejedzie.
  10. I teraz mam dylemat: - kupowac te wycieraczki za 75 zl - wymienic ramiona za 170 zl z piorami i pozniej piora po 25 zl za pare wymieniac - kupic klips na druga wycieraczke i wymieniac same piora tak jak dotychczas po 12 zl za 2 piora ? Bo to na fotce zapiecie jest dobre, natomiast to na drugiej mam polamane ;/ Zastanawia mnie czy rzeczywiscie lepsze sa te aero od zwyklych.
  11. Ciekawe na ile by to starczylo, bo moznaby zrobic jakas sciepke i pyknac najpierw jednemu na testy i jakby wypalilo to pozniej zrzuta na reszte aut
  12. Hmmm a co jakby psiknac kobiecie w ... mega poslizg i zero dzieci ?
  13. Chciałem się właśnie upewnić czy muszę zmieniać czy nie, bo i tak myślę o kupnie, jako że juz z drugiego ramienia mi zaczela schodzić farba ;/ jacek83 - jestes pewny, że do tego zapiecia co mam na fotach podejdą te pióra ?
  14. Czy to sa zwykle czy podejdzie aero ? ---------- Post dopisany at 19:48 ---------- Poprzedni post napisany at 16:20 ---------- Robię upa.
  15. Odważy się ktoś prysnąć auto ?
  16. Kupujesz auto jak zmieniaki ? Ja zanim kupilem auto, sporo o nim poczytalem... wiec wymieniaj ta [pompe i ciesz sie jazda. Z nimi nic nie ugrasz, umowa na bank jest tak zrobiona .
  17. Wiecznie czyste auto Zero śniegu, wody, brudu na aucie. Ktoś kupi żeby potestować i zdać relacje ? Tylko raczej opon bym tym nie psikał, bo na mokrym mogłyby się cyrki dziać ;]
  18. wez zmien temat , nie pokazuje on jak kradna audi , tylko jak sobie gdzies tam przejezdza....
  19. Ja bym ta rdze zdral, kupil lakier pod kolor i sam lekko pomalowal a pozniej troche bezbarwnym, nie duzo to wystaje to widac bardzo nie bedzie.
  20. Yhy, jasne...a gaz ma byc za ponad 4 zl .... UE to wprowadzi i zabije caly transport, yhy ... wierz w bajki dalej Mój ojciec montował gaz 8 lat temu w aucie i już wtedy pierdzielili w mediach, że to nieopłacalne, że będzie kosztować tyle co PB, że sroto i tamto W sumie jest w cenie benzyny, ale w cenie z przed paru lat
  21. Tez mam Wahlera i jest wszystko w porzadku.
  22. Yhy, jasne...a gaz ma byc za ponad 4 zl .... UE to wprowadzi i zabije caly transport, yhy ... wierz w bajki dalej
  23. Ja mam wlaczony nawiew na szybe, nogi i na mnie, 22 stopnie, z 4 kreski , i po ok 10 km , moze mniej, jest 90 stopni i juz ladnie trzyma, termostat mam wahlera , wymienany w tamta zime
  24. Jakbys sam robil leda to bys musila jeszcze radiator wcisnac.
  25. Nie kupuj w zwyklych sklepach, bo maja drozej i maly wybor, najlepiej na allegro takie cos kupowac, a jeszcze lepiej bys zrobil jakbys sam sobie zrobil taka zarowke kupujac czesci i samemu to lutujac

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.