Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sebul

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sebul

  1. NO ja dzis wydalem 325 na ropke i 75 na gaz Przez ta zime, wiecej mi lyknal ropki
  2. Ja kupuje teraz same piora za 10z/ sztuka w markecie i przekladam same gumy A chodzi mi o roznice w wycieraniu ,czy dobrze przylegaja, bo zwykle mi czasem robia smugi i nie scieraja jak powinny ;/ JEszcze przed zima, cisne sobie 140 ,robie psik, wycieraczka jedzie i...zostawia mi plame na wysokosci oczu ;/
  3. A powiedz mi czy warto wymieniac zwykle na te aero ? Duza roznica ?
  4. A ma ktos moze aero i moze mi powiedziec czy oplaca sie na nie zmieniac ? Czy zbieraja lepiej i dluzyj wytrzymuja ?
  5. Poczekajcie do wiosny lepiej
  6. A po co doplacac 100 zl skoro to tylko kawalek metalu ? Chyba ze czyms sie rozni ?
  7. Watpie by to cos dalo, bo jakby to cos dalo, to by nagle ze wszad naplywaly wnioski do zarzadzcow drog, ktorzy nieodsniezyli i ktos wpadl w poslizg, wedlug policji i firmy to ty niedostosowales predkosci do warunkow i tyle. To jest polska
  8. A jako musztardę na torcie dodam, że udało się skutecznie omamić klientów wizją bezobsługowego łańcucha rozrządu, który już przy 60 tys. km nadaje się do wymiany, bo jest tak rozciągnięty. W dodatku zamontowaliśmy go między silnikiem a skrzynią biegów i do jego wymiany trzeba wyjąć cały silnik oraz przedni pas. Jesteśmy dumni z tego rozwiązania. Rozje%^$ł mi styki
  9. Ma ktos do oddania bude od stara badz skani ?
  10. Panowie, te beda dobre ? Audi A4 b7 RAMIONA WYCIERACZEK (2903240225) - motoAllegro bo mysle nad zmiana wycieraczek i szukam jakis ladnych ramion za nie duza kase i czy od passata b7 by pasowaly ? ---------- Post dopisany at 18:36 ---------- Poprzedni post napisany at 18:31 ---------- A tu jeszcze taniej : AUDI A4 2005 8E0 B7 WYCIERACZKA PIÓRO UCHWYT (2929504037) - motoAllegro tylko czy beda pasowac z angola ? ---------- Post dopisany at 18:43 ---------- Poprzedni post napisany at 18:36 ---------- czy moze takie cos ? : tylko czy przy nich jest to zapiecie na ktore pasuja inne wycieraczk iaero dostepne wszedzie , czy zas jakies niestandardowe ? Nowe Ramiona ramię wycieraczki AUDI A4 [b6] 01r.- (2964062046) - motoAllegro ---------- Post dopisany 23-01-2013 at 18:04 ---------- Poprzedni post napisany 22-01-2013 at 18:43 ---------- ups ?
  11. No trudno, jakos to musze przezyc
  12. Punto 1 z 98r. wiec na zabytek nie bardzo, jeszcze jezdzi wiec nie chce sie go pozbywac.
  13. A powiedzcie mi jeszcze takie cos, co robic z tym autem aby zachowalo zdolnosc uzytkowa ? CO ile sie nim przejechac ?
  14. sebul odpowiedział(a) na sebul temat w Układ Jezdny
    U niego wlasnie mechanik wsiadl i slyszal Ja mu poradzilem by glosniej muzyke puscil... choc mowilem mu ze moze sobie wkreca ze to tak przeszkadza, sam przyznal ze jest wyczulony na punkcie zawiechy etc... Sam nawet amory rozbieral etc, i nie ma sie tam co tluc, a na gorszej drodze cos tam slychac.
  15. A co jest potrzebne do wyrejestrowania ? IDe tak o sobie , czy musze miec np jakis dokument ze go zezlomowalem ?
  16. Mam takie pytanie, mam dwa auta, i chcialbym jedno odstawic sobie i nie jezdzic nim, ale zeby bylo w razie czego, czy da sie tak zrobic by nie placic OC za ten czas gdy sobie ono stoi ? I co z ubezpieczeniem jakbym chcial go pozniej ubezpieczyc ? Dodam ze na drugie auto bedzie wykupione ubezpieczenie.
  17. sebul opublikował(a) temat w Układ Jezdny
    Ahoj ! Pisze w imieniu kolegi. Ma na on suberB z 2003 roku, czyli zawias jak mniemamy jest taki sam jak w b6 ? Otoz, byl on juz na szarpakach, sam z ojcem rozbieral i sprawdzal zawieszenie i wszystko jest super, zadnych luzow ani nic. a na dziurach wybojach, cos tam sluszy jakies stuki, sam z nim dzis jechalem i cos tam lekko slychac. Drazni go to bardzo, a nie moze zlokalizowac zrodla problemu, wiec... co wy obstawiacie i co moge mu powiedziec by sprawdzil ? Bo gdzie nie pojedzie to kazdy mowi ze ok, a jak mechanik wsiadl to mu powiedzial ze no cos tam stuka.
  18. Heh, ci jeba^%i czolgisci....jakbym widzial takiego to wyprzedzam , i nagle hamuje, zobaczymy co ten debil na to powie. Z miejsca 997 i niech sie gnojek nauczy, ze odsnieza sie cale auto. A to zdjecie to juz mega masakra, jakim trzeba byc debilem by tak jechac....a niech mu dziecko wyskoczy to zgon na miejscu.
  19. Ja mam na karte ^^
  20. Najlepiej by bylo wyjac, rozkrecic i przeczyscic, ale sa tez specjalne plyty z takimi wloskami do czyszczenia .
  21. OLAĆ ! To pismo to gówno, nie odpowiadaj na nie, miej ich w d*pie na całego
  22. To na benzynie jezdzij
  23. Tez mi sie to ulamalo, ale ja to skleilem klejem i jeszcze tasma izolacyjna , bylo ok, ale zajechalem do motoryzacyjnego i kupilem nowe za 5 zl :]
  24. ... kolegę parę postów wyżej chyba ktoś na kasę naciągnął bo w B6 FWD nawet nie ma żadnej belki z tyłu:doh: Ciiii
  25. To wiadomo, ze gowno sie z tego zusu dostanie, co mnie boli, ze to gowno jest obowiazkowe i nie da sie tego ominac, jakby sie dalo, to sam bym sobie odkladal kase i bym mial o wiele wiecej i pewne.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.