Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sebul

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sebul

  1. Ja kupilem za 10 zl z forum seata. 8 groszy na litrze mam
  2. Dlatego ja juz na noc zawsze do garazu chowam furke, bo ostatnio A6 C6 sasiadowi ukradli bo pod blokiem ciagle auto zostawial.
  3. Nic nie sprawdzilem, bo kanalu brak, a doszlismy do wniosku ze do zyda idzie ;]
  4. to co masz to od klockow hamulcowych jest
  5. bierz od H4mm3R , ja u niego bralem, ori pasek, rolki , pompa, jedynie pasek klimy i altka wzialem gatesa
  6. A jak sie do niego dostac ?
  7. Panowie mam pytanie, pacjent to matiz, problemem jest to ze wczesniej nie wchodzila 2 w czasie jazdy...teraz nie chce wejsc 4, i wsteczny nawet jak auto stoi, czy wiece moze co moze byc padniete ?
  8. Wymiana na nowa, naprawa bedzie nieoplacalna.
  9. Ja u siebie w motoryzacyjnym dalem 200 za skf'a i do tej pory cisza, ale dopiero 12 000 zrobilem na nim
  10. Nie martw sie nic, niech on robi
  11. komu go oddales ? mechanikowi ? to jak on moze oddawac zepsute auto ?
  12. Panowie, czy to jest ten czujnik temperatury cieczy ? Moje objawy: wsiadam, przekrecam klucz, diodka od swiec sie pali, przekrecam klcuzyk i gasnie, ale , wlacza sie czasem wentlator klimatyzacji choc silnik jest chlodny on sobie pracuje, czasem tez obroty sa wyzsze tak ok 1100, ale za chwile spadaja ... czy to czujnik ?
  13. Allegro, oto moto Autka szkoda Pewnie jakis magik zrobi z tego bezwypadek
  14. Ja mam Philipsa hq6920, przez pierwsze tydzien czy dwa mialem podrazniona twarz, ale tak pisalo nawet w instrukcji ze skora sie musi przyzwczaic, i po tym czasie jest luzik Moze nie goli dokladniej od zwyklej, ale mi sie lepiej goli bo nie musze sie babrac zelami i innymi tego typu rzeczami, wstaje, ide , gole sie na sucho i tyle
  15. Nie wystawisz to sie nie dowiesz, jesli masz garaz to mozesz rozbierac go i na czesci sprzedawac, a wrak wystaw za troche wiecej niz chcesz i zmniejszaj cene jesli nie bedzie zainteresowania.
  16. Heh, okazalo sie ze wtyczka byla niedocisnieta
  17. Za dobre ac bym musial dac ponad 2000....bo nie mam pelnych znizek i jeszcze banda oszustow ciagle podnosi wiek i teraz jest 26 lat...ac nie mam , ale ubezpieczenie od kradziezy tak, i na tym mi zalezy, a to ze ja sam cos rozwale, trudno, jakos bede musial to przezyc, no coz , myslalem o ac w youcanrive , tylko bym musial miec auto tylko na siebie, ale nie wiem jak z tym ac jest , czy nie robia pozniej klopotow z byle powodu. Bo jesli nie to za 1500 bym mial OC I AC i to by bylo super.
  18. Jest, koledze z pol roku temu buchneli, pare metrow dalej odemnie ...ja sam mam oc + ubezpieczenie od kradziezy i pozaru + nnw i w axie place 1090 zl jakos. Jesli chodzi o ac to nie polecam axy, koledze jak buchneli to pol roku sie domagal kasy ... zenada, ciagle cos bylo nie tak... jak chcesz ac to szukaj dobrej firmy, jak nie to bierz najtansze axa , aviva, youcandrive
  19. Ja zalalem zwykly plyn rozowy , nowe borygo , niecale 6 l mi weszlo, bo spuscilem caly plyn jak rozrzad robilem.
  20. Dokładnie, jaki preperat ? Bo sam nie mam zadnego karchera ani nic, mialem plame , wyczyscilem i zoabcze co bedzie jak wyschnie , ale na przyszlosc tez chcialbym wiedziec czego najlepiej uzyc .
  21. Znacie moze jakis dobry rodek ? Czy wystarczy woda + mydlo ? Bo wczoraj wywalil mi sie lod z mc donalda i uwalil mi troche siedzenie ;/
  22. sebul odpowiedział(a) na sebul temat w 1.9TDI
    Dzieki za info, bo juz myslalem ze cos mam nie tak
  23. Jakos ze radio mi bardzo slabo zbieralo fale postanowalem sie tym zajac. Zdjąłem część podstufitki i moim oczom ukazal sie taki widok: Udalo mi sie znalezc brakujaca wtyczke, tam ktos zrobil drut tuning i do niej byl przyczepiony tasmami miedziany kabelek, oderwalem go , zdjalem tasme z wtyczki, wpialem na swoje miejsce i .... cisza w radiu, nic. Jak przylozylem do wtyczki miedziany drucik , a dokladniej do samego jej srodka , to nagle radio gra .... co moze byc panowie nie tak ? Poki co wsadzilem ten drucik jak gwozdzia , przykleilem tasma, do tego kabelek i jakos radio gra, ale nie lubie takiego czegos i chcialbym to jakos rozwiazac na stale . Czy mozliwe ze mam uszkodzony wzmacniacz ? Da sie go jakos zdemontowac i sprawdzic ?
  24. sebul opublikował(a) temat w 1.9TDI
    Dziś poszedłem sobie do garażu, żeby sprawdzić wszystkie płyny i ogólnie czy jakiś wyciekow czy czegoś nie ma, zdjąłem pokrywe silnika i zacząłem sie przyglądać przewodom i wężom, i troche mnie zdzwiły dwie sprawy, które na fotkaqch pokażę: Czy wy tez macie taką przerwę ? Jak docisnę węża to na chwilę jest ok i zaraz znowu robi sie taka przerwa, czy to tak ma być i niczemu nie przeszkadza ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.