Treść opublikowana przez sebul
-
Jak wymienić tarcze ?
Wciskac ktory wciska i skreca bede mial, bo kolega posiada i mi pozyczy wiec o to nie ma obaw, tylko jeszcze jakie klucze ? Bo chcialbmy sprawdzic czy wszystko mam czy jeszcze czegos bym nie musial pozyczyc
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
A jaka jest roznica miedzy FDB1717 a FDB1323 ? Bo na stronie producenta pisze, ze te i te pasuja do A4 B6, nie podejda te 1323 ? Bo gosc wyslal 1323 i napisal ze na 1000% sa dobre
-
Jak wymienić tarcze ?
Ja mam zrobiony samodzielnie wciskacz, na imbusa Uzywalem go jak jeszcze punto mialem I jeszcze takie pytanko, jakie klucze będą potrzebne? Tak żebym mógł zabrać wszystkie potrzebne, bo wciskacz do tłoczków będę miał.
-
Jak wymienić tarcze ?
Klucz do wciskania tloczkow mam, ale on tylko wciska a nie wciska i skreca, ale taki co tez skreca chyba ma kolega wiec pozycze
-
Jak wymienić tarcze ?
To ze trzeba piaste wyczyscic to wiem, tak samo tarcze ze srodka konserwujacego. Dzieki jospethe, a masz jakies rady odnosnie tylnych hamulcow ? Sam chce probowac bo mechany zycza sobie 200 zl za takie cos
-
Jak wymienić tarcze ?
A widać na którymś zdjęciu te śruby i gdzie jarzmo mam odrkęcić ? Bo tarcze i klocki zamówiłem i w weekend prawdopodobnie się za to zabiorę
-
Jak wymienić tarcze ?
Czyli tak, na tyle sa dwie sruby, je odkrece i zacisk zejdzie, a na przodzie ?
-
Jak wymienić tarcze ?
A tłoczek tylko wcisnąć trzeba, czy trzeba kręcić i wciskać?
-
Jak wymienić tarcze ?
Mogłby mi ktos napisac co pokolei robic ? Bo chcialbym sie za to sam zabrac, ale nie chcialbym tez czegos pominac i meczyc sie z czyms niepotrzebnie. Zrobilem fotki wiec jakby ktos molg tez jakas strzalke z uwaga wrzucic by bylo super Bo obecnie moje tarcze wygladaja tak
-
Wariacja wskazówki paliwa
U mnie czasem jest tak, ze mam prawie rezerwe , zgasze auto. Wisadam po jakims czasie i wskazowka na totalnym minimum jest, zalewam do pelna i jest juz ok , pare razy mi sie tak zdarzylo
-
Uważajcie na płyn z Biedronki !
Ja place 2.99 ;] I nigdy problemow nie mialem ,zawsze biore najtanszy bo nigdy sie nie spotaklem by drozszy byl choc troche lepszy od tego najtanszego, obadow czy innego dziadostwa nic nie wymyje wiec nie przeplacam
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
A nie lepiej tarcze ATE ?
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
http://allegro.pl/tarcze-klocki-ferodo-p-t-audi-a4-b6-b7-288-245mm-i4490076257.html Takie cos by bylo ok ?
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
A co mi mozecie polecic, potrzebuje zestawu na przod i tyl, by byl dobry a jednoczenie nie za drogi
-
Wakacje Na Polskim Morzem - Polecane Ośrodki, Noclegi, Dojazd
Jak Władek to zadzwon do http://www.sternikpokoje.pl/ Bylem w lipcu i polecam
-
to jest żenujace
Ja takiego problemu nie mam, jakbym glosno nie dal, nic mi nie skacze
-
Co tak hałasuje ?
Tego syczenia nie ma, to chyba cos w tel bylo, same mechanizmy tylko slychac. Dzis sie przejade bez wlaczania i zdam relacje.
-
Co tak hałasuje ?
I jak sprawic by to ustalo ?
-
Co tak hałasuje ?
Nagrałem filmik, jest ciemno, ale nie o obraz chodzi, a o dzwiek. Jak jade i jak zgasze auto to slychac takie cos jak na filmiku, jakby jakis mechanizm chodzil, wkurza to niemilosiernie bo chwile po zgaszeniu auta jeszcze to slychac, a nie wiem za cholere co to moze byc i jak sprawic by tego nie bylo Czy ktos ma jakis pomysl ? |Oto link do filmiku: Zippyshare.com - 20140726_212005.mp4
-
Straż gminna i 2x mandat
Wystarczy tylko znać swoje prawa
-
Nie działają drzwi kierowcy
Tylko jak te kable sprawdzic ? Jak sprawdzic te kable co ida od slupka? Tam jest jakas kostka czy cos ? Bo sciagnalem boczek, odkrecilem glosnik , i mam slabe pole do popisu, da sie jakos te kable wyciagnac ?
-
Co zwiedzić nad polskim morzem ?
Dzieki, a jak polecacie jechac ? Autostrada czy ominac autostrade i jechac normalnymi drogami ? I jaki koszt bedzie jadac autostarada ? Bo nad polskie morze peirwszy raz autem bede jechal
-
Co zwiedzić nad polskim morzem ?
W orientuje sie ktos gdzie mozna auto zostawic w Gdyni zeby bylo blisko do Akwiarium ?
-
[ALL B6] Demontaż tapicerki przednich drzwi
A jak sciagnales ta czesc boczku z glosnikiem co jest ?
-
[ALL B6] Demontaż tapicerki przednich drzwi
A zdjemowal ktos boczek drzwi przy zamknietej szybie ? Bo ja mam problem, szybka mi nie dziala, chcialem zjdac boczek i nie moge...Bo wczesniej sobie opuscilme szybe , i do gory podwazylem gorna czest boczku drzwi a teraz tak nie moge ;/ Jakas rada ?