Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Przegląd samochodu z instalacją LPG


Sieni

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie mam pytanie. Jakie dokumenty powinienem przedstawić przy przeglądzie samochodu z instalacją LPG? Instalacje mam już dwa lata i pierwszy przegląd za mną, jednak wcześniej dowiedziałem się że czegoś tam nie mam jednak gostek poszedł mi na rękę i podbił.

Wiem że powinienem posiadać:

- dowód rejestracyjny pojazdu,

- świadectwo legalizacji zbiornika gazowego,

- świadectwo legalizacji sposobu montażu instalacji gazowej (dotyczy pojazdów gdzie instalacja była montowana po 20.04.2001).

Do tego gostek kazał mi jeszcze przedstawić dokument stwierdzający że zawór odbija i jest ok. Jak się zapytałem kto może mi wystawić taki dokument otrzymałem informację, że na każdej stacji LPG mi go wystawią. Jednak na żadnej nie chcą tego zrobić a w odpowiedzi otrzymuję że nie są do tego upoważnieni - co jest logiczne.

Wydaję mi się, że gostek coś wymyśla ale może się mylę.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeeee, jedź na inną stację...

"Kolega kolegi kuzyna sąsiadki kolegi" ma instalację nawet nie wbitą w dowód rejestracyjny i diagnosta ma to w d**** :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wystarczy dowód rejestracyjny + świadectwo legalizacji zbiornika gazowego (ważnośc butli) nic wiecej nie potrzeba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jak mam przetłumaczyć mu na przeglądzie? jest na to jakiś zapis? wydrukuje i rzuce mu tym w twarz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedź do innego i po problemie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

edekx napisał co Ci potrzebne nic więcej,no i trochę gotówki do zapłacenia za przegląd:wink:

zapytaj się diagnosty czy czasem jemu nie odbija

a jeszcze potrzebne będzie nr.kołnierzyka i nr.buta:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka lat temu żądali ode mnie takiego świstka,tzn dawali gotowy świstek do podbicia przez stację,gdzie tankują LPG,że zawór odbija.Od kilku lat nie żądają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok dziękuję koledzy za dobre słowo ;) Pojadę i powiem mu jak sprawa wygląda. Mam nadzieję, że nie będzie uparty jak osioł..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak będzie nadal przy swoim to ładnie podziękuj i jedź do innego,

dowód rej. atest na zbiornik i to wszystko co potrzebne diagnoście a jeżeli jedziesz już drugi raz do normalnego diagnosty to wystarczy sam dowód bo resztę ma w kompie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialem auto z gazem i pierwsze slysze o takim czyms, olej ich i jedz na inna stacje, to oni traca :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...