Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sebul

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sebul

  1. Jeśli tak, dajcie znać, bo mam pytanie co do głośności...
  2. Po co jakies firmy z d*py kupowac ? Ja myslalem nad centra futura, varta i bosch, ostatecznie kupilem boscha i jest poki co zadowlony, auto stalo tydzien, bo wycieraczki zaczely sie zacierac, dzis zrobilem wycieraczki i odplail od kopa. Centra futura ma to fajnego, ze ma assisstance jesli chodzi o aku, jak wam padnie , to wpadaja za free i odpalaja auto. a;le ja i tak wzialem boscha, bo assisstance takie , a nawet lepsze mam od ubezpieczyciela
  3. boczne szyby w awancie masz nie ogrzewanie, nitki które widać to tylko antena radia rozje^$%es system, myslalem ze to ogrzewanie:)
  4. sprawdziles ten nowy bezpiecznik ? moze jest zwracie i ci go ciagle pali....ewntualnie mozesz wsadzic o 5a mocniejszy i sprawdzic co bedzie
  5. I super, oby zabierali auta ! Bedzie super ! piles ?! Zadu^%$ autobusem albo taxi, a nie zabijaj na drodze niewinnych. Jestem w 100% za ! medik- wole zeby jego rodzina glodowala , niz zebym umarl lub ktos z moich bliskich, jak jezdzi napruty , to ma pecha, po aucie i koniec jazdy.
  6. jaki xp mode masz win 7 i nie możesz vaga odpalić ?? Na lapku mam viste. Na pc 7.
  7. dawaj kolor sraczki !
  8. Twoja zona, ...no wlasnie, tutaj popelniles blad, dajac jej swoj samochod
  9. Ja dzis zmienilem, bo dosc cieplo bylo i fajnie sie zmienilo, a nie chcialbym pewnego dnia gdy musialbym jechac natrafic na snieg ;]
  10. Tamtej zimy lalem zwykla rope na orlenie i nic sie nie dzialo, w tym roku tez nie zamierzam nic kombinowac, choc teraz zalalem sobie verve, pierwszy raz
  11. Dzis bylem po 40 km w jedna strone, czyli w sumie 80 km ponad zrobilem, oczywiscie trasa , wiec 140 km/h, mysle ze sie juz podladowal Jutro tez taki dystans zrobie, wiec mysle ze bedzie ok
  12. Do punta 1 bym moze i kupil, do audi - nigdy, tym autem sie jezdzi szybciej , dynamiczniej i wymagam aby opony byla pewna, a nie jeszcze sie odklei czy cos .... jak chcesz kupic bieznikowane, sprzedaj audi, kup jakiegos grata do 5000 zl i kup bieznikowane.
  13. Axa. Dostajesz jeszcze 20% znizki jak przez neta kupujesz.
  14. Nie kminie jak mozna doprowadzic do konca paliwa.... rezerwa sie pali, to jazda na stacje,. a nie ... a moze uda sie przejechac....
  15. Ja moze jutro, a moze w piatek sobie zmienie , w puncie juz zmienilem
  16. ---------- Post dopisany at 19:08 ---------- Poprzedni post napisany at 19:04 ---------- co do takiego płynu, kiedys nawet zalozylem temat w panice bo myslalem ze fura mi sie zajarala popsiukalem cala szybe takim czyms z rana , odpalilem fure dałem nawiew na maks na szybe i czekam az odparuje, wlaczylem wycieraczki zeby sciagnac to co zostalo na szybie po psiukaniu i kiedy ten płyn dostal sie na goraca nagrzewnice to cale auto w srodku w siwym dymie, spod maski dym, ja panika i prawie kupa w majtach :kox::kox::kox: zabiles mnie tym
  17. Panowie, da sie zrobic reupload fotek >? ---------- Post dopisany at 15:14 ---------- Poprzedni post napisany at 15:03 ---------- Zrobi ktoś reupload fotek ?
  18. Ja podładowałem tamten stary, zawiozłem do gości co się zajmują akumulatorami...podłączył urządzonko, spadło poniżej 9V, więc aku szrot. Zakupiłem więc bosch S5 77Ah 780A za 368 zł, podłączyłem i od kopa zapalił, choć przez chwile mi budą zatelepało, pierwszy raz w sumie tak miałem, zobaczymy jak dalej będzie, jutro może zimówki założe i będzie można smigać.
  19. A ile dales i za jaki(ile ah i ile a rozruchu) ?
  20. Ori czyli jaki ? Bo nie wiem juz co kupic, Varta, Bosch s5 , Centra futura ? Moze jakaś inna marka ?
  21. Biszczan - myslalem ze z vinu sie uda, nie chce mi sie teraz leciec do garazu i srpawdzac wlepke To w poniedziałek jadę na zakupy ;] mariuszzgierz - o taka odpowiedz mi chodzilo, prosto i na temat To w poniedziałek jadę na zakupy ;] A poki co , wsadzilem od punta do podladowania i pozniej od audiczki podladuje troche, podajde do gosci co sie zajmuja aku i mi powiedza co z nim jest, ja kbedzie zgon to kupuje z miejsca ---------- Post dopisany 29-10-2012 at 11:24 ---------- Poprzedni post napisany 28-10-2012 at 10:10 ---------- A co myslicie o centra futura 77Ah 760 A ?
  22. Za taka kase to wez moze Bosch S5 77Ah 780 A, zawsze to wiecej na rozruchu bedzie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.